Як відкрити демо-рахунок на Форекс?

Що таке демо-рахунок і для чого він потрібен?

Демо-рахунок — це тренувальний рахунок, який дають брокери Форекс і бінарних опціонів для ознайомлення з платформою і для відпрацювання торгової стратегії. Демо — значить демонстративний, що говорить про те, що головне завдання такого рахунку полягає в тому, щоб продемонструвати торгівлю в реальному часі з тією лише різницею, що торгівля буде здійснюватися на віртуальні гроші.

Новачки на ринку Форекс обов’язково повинні потренуватися на демо-рахунку перед переходом на реальну торгівлю. Відкриваючи угоди на віртуальні гроші, трейдер зможе оцінити власні знання і уявлення про ринок, виявити нюанси торгівлі по різних інструментах, оцінити психологічну складову торгівлі і т.д.

Демо-рахунок дозволить починаючому трейдеру:

 • підготуватися до торгівлі на реальному рахунку;
 • ознайомитися з можливостями торгового терміналу MetaTrader 4, відкривати угоди, фіксувати прибуток або збиток;
 • протестувати торгову стратегію;
 • навчитися швидко орієнтуватися на торговій платформі і якісно оцінювати ситуацію на ринку для відкриття ордерів.

Головна перевага демонстративного рахунку в тому, що трейдеру не потрібно вкладати власні кошти. Трейдер може відкривати стільки демо-рахунків, скільки йому необхідно для повного освоєння валютного ринку.

Порада: пам’ятайте, що в разі відсутності активності за рахунком протягом 30 днів, він автоматично закривається.

Якщо демо-рахунок все ж закритий за неактивність, то можна створити інший і торгувати на ньому.

Як відкрити демо-рахунок на ринку Форекс?

Для відкриття демо-рахунку перш за все необхідно визначитися з брокером Форекс або бінарних опціонів (Оптек і ін.), У якого буде здійснюватися торгівля.

Порада: відкривайте демо-рахунок у того брокера, де ви плануєте торгувати реальними грошима.

Розглянемо процес відкриття тренувального рахунку на прикладі брокера Alpari:

 1. Скачайте на офіційному сайті брокера інсталяційний файл торгового терміналу MetaTrader 4.
 2. Встановіть додаток на свій ПК, слідуючи вказівкам програми. В процесі установки виберіть ті інструменти, якими будете торгувати — валюти, акції, бінарні опціони, CFD на товари і т.д.
 3. Відкрийте термінал MetaTrader 4.
 4. Перейдіть по вкладках Файл — Відкрити рахунок.
 5. У вікні вкажіть свої дані і виберіть пункт «Відкрити демо-рахунок».
 6. Процес реєстрації тренувального рахунку завершено, можна приступати до торгівлі.

Деякі брокери для відкриття демо-рахунки направляють трейдерів в особистий кабінет на офіційному сайті. Такий варіант реєстрації рахунку також не викличе труднощів.

Після відкриття рахунку трейдер отримує дані про номер рахунку, паролі і дані про сервер на e-mail. Ці дані потрібно ввести в терміналі MT4, скориставшись вкладкою Файл — Підключитися до торгового рахунку.

У чому відмінності між демо-рахунком і реальним рахунком?

Чи є відмінності при торгівлі на демо-рахунку і на реальному? Є! І досить істотні. Якщо розглядати торгівлю з технічного боку, то тут дійсно немає різниці між демо-рахунком і реальним. Котирування ідентичні, ордера відкриваються так само швидко, як і на реальному рахунку, тейк-профіт і стоп-лосс спрацьовують відповідно до встановлених трейдером параметрам. На демо-рахунку можна використовувати будь-які стратегії — патерни, індикаторні ТЗ, Алгобіт і т.д. Єдина відмінність — це отримання «віртуальних» прибутку і збитку. Торгівля на демо-рахунку не принесе трейдеру ніяких прибутку і збитку.

Інша важлива складова торгівлі на демо-рахунку — психологічна. З цієї точки зору, торгувати на віртуальні гроші набагато легше і комфортніше, трейдер не відчуває напруги й страху під час торгівлі, що безпосередньо позначається на її результативності.

Працюючи на демо-рахунку, трейдер не відчуває тих почуттів, які переповнюють його на реальному рахунку — страх, азарт, хвилювання, жадібність, різні переживання. Тому, навіть якщо трейдер довго тренувався на демонстративному рахунку, перехід на реальний стане для нього моральної і психологічним навантаженням.

Головні почуття, які призводять до втрати депозитів багатьох трейдерів, — це страх і жадібність. Страх сковує і змушує пропускати вдалі моменти для угод або закривати позиції передчасно, не отримавши прибуток. Жадібність штовхає трейдера на невиправдане збільшення ризиків, відкриття угод великим лотом, порушення правил торгової стратегії і т.д.

Кращий спосіб для боротьби з нерозумної і необачно торгівлею під впливом емоцій — скласти детальний план торгівлі, де будуть вказані правила входу в операції, принципи управління капіталом, ліміт на втрати і прибуток. Пам’ятайте, успіх на фінансових ринках залежить на 10% від обраної торговельної стратегії, на 10% від грамотного управління депозитом і на 80% від дисципліни трейдера.

Професійні трейдери не рекомендують затримуватися на демо-рахунку. Після ознайомлення з торговим терміналом відкрийте центовий рахунок, нехай навіть на пару доларів, і торгуйте на ньому.

Кілька порад при торгівлі на демо-рахунку:

 • Використовуйте для відкриття ордерів ту суму, яка буде інвестуватися на реальному рахунку;
 • Сприймайте демо-рахунок як реальний;
 • Дотримуйтеся торгового плану.

Використання демо-рахунку говорить про серйозний підхід до торгівлі на фінансових ринках. Тренувальний рахунок використовують навіть професійні трейдери в процесі тестування нових стратегій.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Демо-рахунок — відмінний допоміжний інструмент, який в розумних руках може стати стартом для успішної торгівлі на реальному рахунку.

Ссылка на основную публикацию