Як видалити запах з телефону

Як прибрати запах, якщо ваш мобільний телефон впав в туалет або з іншої причини всередину нього потрапив джерело неприємного запаху? Постійно переслідує при кожній розмові по телефону неприємний запах може стати для вас справжньою проблемою. Позбутися його не так просто, оскільки не можна помити електронний пристрій або занурити його в харчову соду. Щоб видалити запах з телефону, використовуйте такі способи.

Вам знадобиться:

 • Серветки для очищення
 • Активоване вугілля (продається в аптеках)
 • Харчова сода
 • Мелену каву
 • Старі колготки, марля або інший подібний матеріал
 • Поліетиленові пакети з зіп замком
 • газета

Як видалити запах з телефону:

 1. Багато мобільні телефони поставляються з спеціальною серветкою з мікрофібри, яку можна використовувати для того, щоб зовні протерти телефон, не пошкоджуючи його. Таку ганчірочку можна знайти в комплекті з окулярами або захисною плівкою для екрану смартфона. Також її можна купити в магазині електроніки або побутової хімії і товарів для будинку. За допомогою серветки видаліть якомога більше бруду з поверхні телефону.
 2. Зніміть чохол з телефону.
 3. Є кілька різних поглинаючих неприємний запах коштів, які можна покласти поблизу мобільного телефону і прибрати будь-які запахи з пристрою. Ось основні з них: активоване вугілля, харчова сода, мелену каву і газета.
 4. Відріжте носок від старої пари колготок.
 5. Засипте в носок півсклянки свежемолотого кави або активованого вугілля.
 6. Зв’яжіть кінець носка так, щоб з нього нічого не висипалося. Якщо відповідних колготок немає, висипте каву (вугілля) в середину шматка марлі або іншої добре вентильованої тканини і зв’яжіть в невеликий мішечок.
 7. Засуньте пов’язаний носок або мішечок з марлі всередину великого поліетиленового пакета з зіп застібкою.
 8. Покладіть мобільний телефон в пакет з поглиначем запаху — в пакеті вони не повинні стикатися один з одним.
 9. Щільно закрийте пакет і залиште на кілька годин або на всю ніч. Мелену каву (активоване вугілля) поглине неприємний запах. Тримайте телефон в закритому пакеті до тих пір, поки запах повністю не зникне.
 10. Харчова сода також видаляє запахи. Однак це занадто дрібний порошок для того, щоб сипати його в колготки або марлю. Тому просто поставте відкриту пачку з содою всередині пакету.
 11. Інший хороший поглинач запахів — газета. Оберніть мобільний телефон в кілька листів газети і залиште так на всю ніч.

В якості альтернативи, замість зіп-пакета ви можете використовувати невеликий пластиковий контейнер. Головне, щоб кришка щільно закривалася. Засипте дно контейнера речовиною, яке ви вибрали в якості поглинача запаху. Виріжте з картону шматок, трохи перевищує розміри телефону. Помістіть картонку на дно контейнера і зверху покладіть мобілку. Закрийте кришку контейнера і залиште так на кілька годин. Головне при цьому — різко не штовхається контейнер! Інакше ваш телефон прийде очищати вже від поглинача запаху.

додаткові поради

 • Ніколи не використовуйте рідкі засоби для чищення на поверхні телефону. Якщо будь-яка рідина потрапить всередину пристрою, то вона може привести до незворотного пошкодження електронних компонентів.
 • Чи не кладіть телефон безпосередньо в речовину, яка буде поглинати запахи.
 • Чохол телефону потрібно ретельно почистити — це видалить більшу частину запахів. Матеріали, з яких роблять чохли для мобільних телефонів, краще вбирають будь-які запахи, ніж матеріал корпусу самої мобілки. Очистіть чохол вологою ганчіркою з милом або оцтом. Що-небудь з цього видалить неприємні запахи.
 • Якщо зіпсований сік потрапив всередину телефону, не переживайте — після того, як рідина випарується, запах з часом сам зникне.
Ссылка на основную публикацию