Як видалити татуаж брів: способи виведення якщо зроблений татуаж зроблений неякісно

Перестав радувати, набрид або неякісно виконаний татуаж брів? Хочете видалити його, але не знаєте, які існують методики, що дозволяють ефективно і без наслідків позбавлятися від цієї штучно створеної «краси»? У нашій статті ви знайдете повну інформацію по даній темі, тому шукати відомості на інших сайтах вам вже не знадобиться.

Є кілька варіантів видалення невдалого татуажу брів, коли виконали неякісно або форма вже набридла

Існуючі способи виведення татуажу брів

Видалення татуажу в даний час виконують різними методами:

  • хімічним способом;
  • шляхом перекриття;
  • хірургічним методом;
  • електрострумом;
  • лазерними пристроями.

Для того щоб зрозуміти який з цих способів підходить саме вам, слід ознайомитися з кожним з них більш детально.

Хімічний метод видалення

В кінці минулого століття в США був розроблений хімічний спосіб виведення татуажу, заснований на застосуванні препаратів під назвою Ремувер. Вони являють собою хімічно синтезовані речовини, що мають в складі спеціальний пігмент. При взаємодії Ремувер з фарбою, введеної під шкіру в ході татуж, відбувається реакція, в результаті якої фарбувальний пігмент виштовхується зі шкіри назовні.

Технологія процедури полягає в наступному. Спочатку місце виведення татуажу обробляється антисептичними засобами, потім наноситься анестезуючий крем, або робиться місцева знеболювальна ін’єкція.

Далі за допомогою спеціальної порожній стерильної голки виконуються проколи шкірної поверхні, після чого на неї наноситься шар Ремувер. У процесі його впливу утворюється корочка, яка з плином часу самостійно відпадає разом з фарбою, використаної в ході проведення татуажу брів.

У тому випадку, коли маніпуляція виконується досвідченим фахівцем з використанням якісного і сильного за дією Ремувер, вдається повністю позбутися від ненависної фарби.

Недоліком такого способу вважають можливість отримання опіку, тому робота вимагає акуратності і правильності виконання. Зазначений спосіб виведення тату не рекомендується для самостійного застосування.

спосіб перекриття

Техніка здійснення цього методу є досить простий. Спочатку вибирається відтінок фарби, максимально схожий за кольором з шкірної поверхнею пацієнта. В ході маніпуляції, по суті, виконується той же татуаж, але з використанням іншого фарбувального пігменту тілесного кольору. Перші 2 -3 тижні після процедури ефект видалення дійсно помітний, але потім пігмент, використаний при перекритті починає змінювати свій відтінок, перетворюючись в жовтуватий, білястий або кремовий колір. Найчастіше відбувається і прояв кольору старого татуажу, тому про високу і гарантованої ефективності методики годі й казати. Видалити таке перекриття буде практично неможливо, навіть за допомогою лазерного променя.

Фото до і після лазерного видалення невдалого татуажу брів

Метод хірургічного видалення

Це спосіб виведення небажаного татуажу вважається досить ефективним. Він виконується шляхом висічення пофарбованої ділянки шкіри за допомогою хірургічного скальпеля з використанням місцевого виду анестезії. Далі потрібно почекати певний проміжок часу, необхідний для загоєння епідермісу, після якого повністю видаляється фарба, застосована при татуаже.

Основним недоліком даного методу є велика ймовірність утворення рубців і шрамів, що залежать від особливостей організму пацієнта і рівня професійної майстерності хірурга. Відомі випадки, коли такі рубці залишаються на обличчі назавжди.

Виведення татуажу електрострумом

Електрокоагуляція або методика видалення фарби за допомогою електричного струму вважається результативною процедурою, що займає мінімальну кількість часу і виконується найчастіше за 1 сеанс. Вона здійснюється спеціальними пристроями з насадками для спрямованого впливу імпульсами електричного струму на пофарбовану область брів. Після такої процедури опіки виключені, проте бувають рідкісні винятки (коли обрана занадто висока сила струму або шкіра пацієнта є надмірно тонкою, чутливою до току). Іноді після маніпуляції утворюються рубці у осіб, схильних до цього явища. Плюсом методики вважають гарантоване видалення фарбувального пігменту. До недоліків відносять необхідність проходження декількох сеансів.

Видалення за допомогою лазерних пристроїв

Найефективнішим, на думку фахівців і пацієнтів, вважається саме лазерне видалення татуажу брів, хоча серед професіоналів воно викликає велику кількість суперечок.

Вигідними відмінностями методики є гарантоване відсутність шрамів, опіків і випадання волосся в місцях впливу.

Маніпуляція полягає в направленому впливі лазерного променя певної сили, діаметра і глибини проникнення на раніше забарвлену шкірну поверхню. В ході процедури пігмент дробиться, а потім повністю виводиться з організму за допомогою роботи лімфатичної системи.

На кінцевий результат здатні вплинути наступні фактори:

  • насиченість фарбувального пігменту і його глибина введення під шкіру, що представляють складність для швидкої і повної ліквідації;
  • тип шкіри, коли на смаглявому обличчі лазерний промінь має здатність розсіюватися, ускладнюючи отримання бажаного ефекту, в той час як светлокожим пацієнтам процедура допомагає повністю позбавлятися від фарбувального пігменту;
  • колір введеного фарбувального складу. Наприклад, світлі фарби важко піддаються виведенню лазером, а темні навпаки, легко і швидко видаляються.

Серед недоліків методики називають її високу вартість, недоступну для багатьох пацієнтів, кількість потрібних сеансів, хворобливість маніпуляції, яку можна компенсувати використанням препаратів для місцевої анестезії.

Якщо ви зважилися на видалення татуажу брів за допомогою лазерної методики, вибирайте спосіб із застосуванням саме неодимового типу лазера, який вважається найефективнішим для виведення пігменту будь-якого кольору і відтінку завдяки можливості використання змінних насадок з різною довжиною хвиль.

Фото з видаленням лазером татуажу і подальшим забарвленням справжніх волосків

Виведення татуажу в домашніх умовах

Відразу уточнимо, що самостійне видалення фарбувального пігменту в умовах будинку вкрай небажано і навіть небезпечно, оскільки може призвести до отриманням опіків і інших неприємних наслідків для зовнішності і здоров’я в цілому.

Відомо безліч способів такого виведення, яких ми перераховувати не будемо, щоб у вас не було спокуси випробувати їх на собі.

Найбільш простий і дешевий метод спроби домашнього видалення татуажу брів виконується з використанням звичайного аптечного йоду, але він теж вимагає розумного виконання і суворого дотримання періодичності нанесення!

Буде потрібно придбати 5% розчин йоду і за допомогою ватного диска, змоченого цим складом протирати місця татуажу двічі в день не більше ніж 2 рухами за один раз. Процедуру слід виконувати протягом місяця. Не можна зривати утворюються скориночки! Вони повинні самостійно відпадати разом з барвником пігментом.

Цей метод не гарантує повного виведення татуажу брів, тому добре подумайте, перш ніж ним скористатися!

Відео: Що буде з бровами після лазерного видалення татуажу

Правильного вам вибору!

Ссылка на основную публикацию