Як видалити плями від лікеру

Незалежно від виду лікеру, плями від нього з одягу або тканини видаляються за подібною методикою. Якщо пролита лікер не прибрати відразу, цукор в ньому може призвести до появи темно-коричневої плями на одязі, яке важко буде вивести, а то й неможливо. Щоб видалити плями від лікеру, виконайте наступні дії.

Вам знадобиться:

 • Звичайна або газована (зельтерська) вода
 • Рідина для миття посуду
 • столовий оцет
 • Бура (Borax)

Видалення плям від лікеру з одягу:

 1. Якщо пляма свіже, приберіть стільки пролитої рідини, скільки зможете.
 2. Промийте забруднену ділянку холодною водою або газованою водою (НЕ мінеральною і без барвників).
 3. Змішайте невелику кількість рідини для миття посуду з водою до створення піни. Промийте пляма від лікеру мильним розчином, зачекайте кілька хвилин, поки миючий засіб не розчинить забруднення, а потім прополощіть оброблену ділянку чистою водою.
 4. Для неподатливих плям, змішайте 1 частину оцту і 1 частина води, обробіть забруднену ділянку отримати розчин. Це засіб відмінно підійде для видалення плям від лікеру, змішаного з колою або соком.
 5. Ще одним варіантом очищення одягу або тканини від плям лікеру є бура. Розмішайте чайну ложку бури в склянці води, а потім протріть пляму отримати розчин.
 6. Після видалення забруднення, виперіть одяг у пральній машинці в звичайному режимі.

додаткові поради

 • Не сушіть одяг до тих пір, поки не переконаєтеся, що пляма очищено, інакше воно може стати більш стійким, і буде потрібно значно більше зусиль для його виведення.
 • Алкоголь може вступити в реакцію з барвником тканини вашого одягу, в результаті чого пляма від лікеру вже не вдасться повністю вивести, так як зміни забарвлення будуть незворотними.
Ссылка на основную публикацию