Як вибрати ведучого на весілля — поради експертів

При підготовці до весілля закохана пара намагається все розпланувати, врахувати багато нюансів, вибрати кращих фахівців. Молоді хочуть, щоб їх свято було унікальним і незабутнім. Одним з головних моментів є атмосфера вечора, яку допоможе створити ведучий. Це не тільки людина, котра влаштовує конкурси, а ще й фахівець високого рівня, здатний завести натовп і підтримувати весь час гарний настрій гостей. Молодята часто задаються питанням, як вибрати ведучого на весілля, поради даної статті допоможуть їм в цьому.

Обов’язки ведучого

Головне завдання ведучого — складання сценарію всієї весілля. Створення гарного настрою, доброї, котра володіє атмосфери. Спеціаліст може навіть взяти на себе підготовку та оформлення весільного залу, а також порадити хорошого фотографа і відеограф. Вони тісно спілкуються і знають роботу один одного.

В обов’язки тамади навіть входить врегулювання відносин між гостями. Хороший спеціаліст може працювати як справжній психолог, знайде підхід до будь-якого, розворушить навіть саму похмуру публіку.

Часто буває, коли гостей на весіллі так багато, що деякі з них навіть не знайомі. Це може створити незручні моменти в процесі вечора. Ведучий організовує невимушену, комфортну обстановку. Людям повинно бути весело і зручно. Знайти і вибрати хорошого тамаду — запорука успіху свята.

Поради щодо вибору

Щоб свято пройшло весело і красиво, потрібно знати, як правильно вибрати ведучого на весілля. Наші поради вам в цьому допоможуть:

 1.  Перед вибором необхідно визначитися з кількістю гостей. Мати інформацію в якому складі вони будуть. Якщо весілля в більшій мірі молодіжна, то і розважальна програма повинна бути орієнтована на молодь. Конкурси і музику потрібно вибрати відповідні. Якщо серед гостей є і старше покоління, то необхідно розбавити вечір спокійними іграми та піснями. На весіллі має бути цікаво всім.
 2. Підібрати ведучого допоможуть відгуки на профільних весільних сайтах або міських порталах. Можна послухати поради знайомих, а також переглянути оголошення в ЗМІ. Але вибрати дійсно кращого можна тільки зустрівшись з ним особисто і обговоривши всі деталі.
 3. Деякі молодята свій вибір пов’язують і з підлогою ведучого. Для кого-то це принципово важливо. У 2017 році популярні і затребувані послуги молодих хлопців з приємною зовнішністю і відмінним почуттям гумору. Але розцінки у них, як правило, вище, ніж у жінок-ведучих з таким же досвідом.
 4.  Тільки при особистій зустрічі можна вибрати тамаду або ведучого. Скласти своє враження про нього за манерою спілкування, зовнішнім виглядом і пропозицій, які він дає з приводу проведення свята. У досвідчених провідних є в арсеналі відео-ролики з минулих весіль. Їх теж можна переглянути і обговорити. Бажано, щоб програми цих урочистостей були різні, так як це говорить про те, що фахівець знаходить індивідуальний підхід до будь-якого замовника. Вибрати потрібну людину по одній зустрічі складно, потрібно як мінімум дві бесіди. На першій зустрічі клієнти обговорюють основні питання і свої побажання. А на другий — проходить презентація підготовленої для них програми. Тут вони остаточно і роблять свій вибір.
 5. Якщо тамада працює в парі з ді-джеєм або музичним гуртом, такий варіант спрощує всю програму. Робота між весільними фахівцями налагоджена, а це автоматично підвищує якість проведення весілля. Вибір за таких обставин стає простіше.
 6. Як правило, тамада бере завдаток за свої послуги. Для гарантії і загального спокою варто укласти з ним договір. У ньому повинні бути прописані права та обов’язки двох сторін, форс-мажорні обставини та інші моменти. Проаналізувавши всі моменти і поради, сміливо вибираємо відмінного провідного, і насолоджуємося якісними послугами.

Основні теми

Перед тим як вибрати потенційного ведучого, необхідно скласти список, які питання задавати йому при зустрічі. Обов’язково в бесіді щось забудеться, а уточнити потрібно безліч моментів:

 • весільні конкурси, їх тематика і обмеження;
 • призи та подарунки гостям;
 • музичний супровід під час розваг і протягом всього весілля.

Підбір фахівця повинен бути індивідуальний. На що варто звернути увагу при виборі весільного ведучого:

 • досвід роботи;
 • наявність презентації, відео та фото звіти про виконану роботу;
 • зовнішні дані;
 • голос і вимова;
 • гумор, кмітливість, почуття такту;
 • вітаються артистичні дані.

Вибір ведучого на весілля залежить від особистих переваг молодих. Вони можуть самі пропонувати свої варіанти проведення свята. Це їх день і все повинно пройти так, як вони бажають. Висококласний фахівець завжди підлаштується під задумки клієнта, допоможе вибрати правильну концепцію торжества. Навіть з особливо вибагливими замовниками буде триматися професійно. Кожне весілля унікальна і підхід повинен бути таким же. Особливо це стосується тематичних урочистостей. Програма тамади повинна відповідати стилістиці вечора.

Тепер відомо, як вибрати ведучого на весілля, поради в цьому допоможуть. Якщо їх дотримуватися, то і свято пройде на «ура». Першокласний фахівець візьме на себе частину турбот, а молодим тільки залишиться отримувати задоволення від того, що відбувається.

Наостанок, пропонуємо вам подивитися відео по темі:

Ссылка на основную публикацию