Як вибрати ресторан для весілля — основні критерії вибору

Передвесільні клопоти — серйозне випробування для закоханої пари. Наречена і наречений повинні продумати кожну дрібницю майбутнього торжества, при цьому зберегти позитивний настрій. Місце проведення весільного банкету має велике значення, тому важливо знати, як вибрати ресторан для весілля, щоб свято вдалося. Пара повинна відповідально підійти до вирішення цього питання, найменше недогляд може безнадійно зіпсувати весілля.

Критерії вибору місця торжества

Закохані, які планують весілля, часто не можуть визначитися, який вибрати ресторан. Нерідко виникає серйозна конкуренція між бажаючими забронювати престижний заклад міста, кожна пара намагається вибрати найкраще місце. Майбутнє подружжя можуть зробити вибір за параметрами, слідуючи обов’язковим пунктам. Що врахувати, як не помилитися? Основні критерії вибору місця проведення весілля, коротко:

 • Кількість гостей. Для маленької весілля можна підібрати невелике затишне кафе. В цьому випадку урочистий захід обійдеться зовсім недорого.
 • Місцезнаходження закладу. Багато пар намагаються вибрати ресторан на околиці міста. При цьому не враховують вартість оренди автомобілів або виклику таксі для гостей свята. Ресторан в центрі міста може виявитися більш вигідним варіантом.
 • Місткість залу. У приміщенні повинні поміститися не тільки столи, а й залишитися місце для проведення конкурсів і танців. Якщо в ресторані кілька залів, слід уточнити, які заходи заплановані на день весілля. Можливо, варто орендувати заклад цілком або вибрати ресторан з одним залом. В іншому випадку доведеться терпіти веселощі сусідів.
 • Вартість весільного банкету. Фінансова складова відіграє важливу роль, необхідно приділити увагу деталям: ціни на оренду приміщення та обслуговування весілля, вартість мінімального замовлення, ціни на додаткові послуги, можливість часткового використання своїх напоїв та їжі.
 • Інтер’єр, технічна оснащеність. Важливу роль відіграє зовнішній вигляд закладу і його внутрішнє оздоблення. Варто уточнити, чи можна прикрасити банкетний зал за своїм бажанням, чи існує послуга заміни деяких деталей: скатертини, чохли на стільці. Слід вибрати точну дату, коли можна приступити до декорування залу. Необхідно переконатися в наявності обладнання для поведінки розважальної програми. Варто перевірити, як працюють кондиціонери. Особливо актуальним стає це питання влітку, коли стоїть спекотна погода.
 • Відгуки та рекомендації. Найнадійніший варіант — рекомендації знайомих людей, які вже проводили банкет в цьому ресторані. Точна і достовірна інформація допоможе вибрати найкращий варіант, який відповідає всім вимогам молодят. Можна вивчити відгуки на офіційному сайті закладу, ознайомитися з фото. Важливо: остаточне рішення можна приймати тільки після особистого відвідування ресторану.

Важливі деталі укладення договору

Справу зроблено — майбутнє подружжя змогли вибрати заклад для проведення весілля. Існує ряд хитрощів, на які йдуть працівники ресторану, щоб збільшити свій прибуток. Що треба знати при укладанні договору? Майбутнє подружжя має з’ясувати всі деталі, задаючи численні запитання адміністратору. Саме він зобов’язаний простежити за дотриманням всіх пунктів договору. Поради та секрети, що дозволяють уникнути деяких проблем:

 • Збільшення вартості банкету. Необхідно зафіксувати точну вартість банкету в розрахунку на одну людину. У цьому випадку на заяву ресторану про підвищення вартості страв, можна вибрати з меню дешевший варіант.
 • Маленькі розміри порцій. Слід уточнити загальну вагу всіх страв, що входять в мінімальну вартість. Хорошим вважається стіл, якщо на людину припадає щонайменше 1200 грам їжі. Гості можуть залишитися голодними, якщо зазначені в договорі страви матимуть занадто маленький вагу.
 • Заміна залу. Необхідно чітко вказати, який зал вибирають майбутнє подружжя для проведення весілля: площа і розташування. Тоді керівництво закладу не зможе віддати заброньоване приміщення іншим людям, виділивши замість зал меншого розміру.
 • Додаткові витрати. Необхідно чітко прописати ціни на додаткові послуги ресторану: корковий збір (обслуговування алкоголю, привезеного з собою), винос торта, продовження часу банкету, оренда веранди.
 • Кількість персоналу. Слід вказати кількість офіціантів, максимальне число гостей, що обслуговуються одним працівником — 20 осіб.

Поради щодо вибору ресторану для весілля ви також можете дізнатися з відео:

Правила вибору місце проведення весілля не є строго обов’язковими. Кожна пара прагне вибрати заклад відповідно до особистих переваг, важливу роль відіграє фінансова складова. Сподіваємося, тепер ви знаєте, як вибрати ресторан для весілля і що головне — перед внесенням застави приділити увагу кожному пункту договору.

Ссылка на основную публикацию