Як вибрати фотографа на весілля — поради експертів

Все вже готово — шикарне плаття нареченої і модний костюм для нареченого, замовлені зали, лімузини, музика. На столах будуть найсмачніші страви, а потім приїде казковий багатоповерховий торт з сюрпризом, подружки нареченої вже готують свої привітання. Залишається вибрати тільки одну послугу — знайти кращого фотографа, який зумів би так відобразити весільний переполох, щоб відчувалася справжня атмосфера свята, і не тільки напідпитку гості залишилися на плівці, а був обраний стиль — правильно і неповторно. Хочу поділитися секретом — як вибрати фотографа на весілля, поради бувалого майстра зйомки, що працює в жанрової тематики.

З чого почати?

Отже, на що звертати увагу, якщо ви ніколи не стикалися з фотографами. Ми народ чутливий, дивимося на дрібниці, для нас — підібрати потрібний антураж і аксесуари не складе труднощів. У зйомках влітку або взимку важливі не теплі або занадто прозорі костюми — весільний фотограф сам побудує сюжет, нехай за вікном стоїть спекотна погода, але якщо за задумом автора має бути присутнім на фотографії сніг, то він посипаючи на голови молодят білими пелюстками троянд і перетворить самий жаркий день в казку.

Тому я відповім вам відразу — де шукати і як довіритися справжньому майстру! Пройдіть по виставках, знайдіть роботи фотографа, які вам близькі по духу. Гарного художника можна побачити відразу, його роботи притягують до себе. Почніть з переговорів і спробуйте знайти спільну мову з фахівцем. Вам відразу ж буде запропоновано підібрати кілька варіантів стилістики весілля.

Якщо ви не відчуваєте себе комфортно в тій весільній казці, яку вам намагається нав’язати підрядник, продовжуйте шукати. Вибір все одно залишиться за вами. Задавайте фотографу питання, розповідайте про себе — в таких речах просто не може бути дрібниць. Можливо, лише один нюанс з вашої розповіді фотографу і вирішить всі справа, весільна тематика народиться сама по собі.

Дивіться портфоліо і читайте

Пропоную вам обов’язково подивитися портфоліо робіт всіх майстрів, з якими ви ведете переговори, а також почитати статті про те, як сьогодні організовуються весільні торжества. Дуже може бути, що ви знайдете особливу родзинку, яку також захочеться включити і в вашу весілля. Вибір варіантів і сценаріїв такої великої, що можна перетворити свято в даний запам’ятовується пригода, а обраний вами фотограф стане вашим літописцем. Такі свята, для яких складена чітка інструкція, поступово переростають в справжній феєрверк почуттів і щастя. Правильно складений сценарій проведе через весільне торжество і молоду пару, і гостей.

Якщо бюджет не дозволяє вибрати дорогого фотографа, не турбуйтеся. У наш час молоді і перспективні фахівці зроблять вам фотосесію недорого хоча б, щоб поповнити своє портфоліо.

Довірте вибір професіоналу

Що я ще вам пораджу: дозвольте фотографу самому вибрати потрібні аксесуари і деталі. Він прекрасно розуміє, що потрібно зробити, щоб весільна зйомка стала справжнім шедевром. Запрошені на весілля гості відразу будуть залучені в вир подій — хороший майстер вміє тримати в руках всіх, навіть ведучих.

Розповім невеликий випадок зі своєї весільної фотографічної практики — молоді свідки не змогли впоратися із занадто радісним татом, який був напідпитку «батька сімейства» вже зібралися виводити із залу «під ручки», але тут ситуацію врятував мій фотоапарат — я став транслювати на екран те, що відбувається в залі з коментарями, повірте, майже кризова ситуація була дозволена загальним гучним сміхом.

Тепер ви знаєте, як вибрати фотографа на весілля. Пам’ятайте, що цій людині ви як ніби вручаєте на короткий час свої долі. І якщо з вами буде хороший фахівець, то він дозволить будь-яку ситуацію і допоможе вам вибрати потрібний для майбутнього стиль. Я впевнений, що правильний вибір професіонала — вашого літописця і істинного вершителя весільного торжества завжди потрібно ставити на перше місце. Ми не просто стежимо за тим, як побудувати красиву картинку, справжній майстер бачить все набагато глибше і буквально за секунди здатний змінити хід подій, якщо щось піде шкереберть. Довірте своє весілля майстру фотографії та збережіть не тільки плівку, а й солодку пам’ять про торжество.

Наостанок пропонуємо ознайомитися з актуальними порадами від професіоналів на вибір фотографа:

Ссылка на основную публикацию