Як вибрати день весілля в 2018 році — поради астрологів

Чи принесе щастя, бажане благополуччя молодим, чи зможе дійсно зміцнити знову утворилася сім’ю вдало вибраний день, конкретно призначена дата весілля — у всіх нюансах варто розібратися більш детально. Якщо цікавить, як вибрати день весілля в 2017 році: поради астрологів і слушні рекомендації обізнаних експертів, допоможуть правильно зорієнтуватися в конкретній ситуації.

Важливі нюанси при виборі дати

Найважливішою і хвилюючої, в житті нової сім’ї, завжди є урочиста процедура одруження. Це не тільки знакова подія в біографіях нареченого і нареченої, а й поворотний момент у розвитку їхніх стосунків, формуванні благополучного шлюбу. Не випадково в підготовці цього заходу для проведення урочистої весільної церемонії так багато традицій і звичаїв.

Переглядаючи поради, які підготували астрологи, а також інші експерти для організації весіль на 2017 варто відзначити, що:

 1. Крім рекомендацій нумеролога, досвідченого астролога, необхідно зорієнтуватися в особливостях місячного календаря, знати про процеси Всесвіту.
 2. Багато хто віддає перевагу керуватися фен-шуем, розуміючи, як цінні практики. Для символічного освоєння навколишнього простору, значимі напрацювання в геомантії, якщо потрібна потужна допомога самої Землі.
 3. Важливо дотримуватися і основних канонів церковного календаря, якщо вибір стосується не просто дня. Потрібно дотримуватися традиції, вірячи в прояви надприродних або потойбічних сил.
 4. Не варто керуватися дурними забобонами, якщо прагнете вибрати хороший день для планованої весілля.
 5. Для майбутнього подружжя вдалим вибором може стати як гарне число, або цифра, так і вдалі комбінації в датах з нового року 2017. Це стосується цифр 0, 1, 2 і 7, а також їх «похідних».

При призначенні конкретного дня для одруження, вінчання, важливо, щоб крім привабливого поєднання цифр, була врахована сприятлива фаза місяця, інші, не менш значущі явища, що протікають на Землі, в Космосі.

Що радить астрологія?

Якщо нумерологія звично керується «сухими» цифрами, сприятливим поєднанням чисел, датами народження, то астрологія рекомендує для всіх, хто прагне правильно вибрати день, строго дотримуватися порад досвідчених експертів, авторитетних практиків. Вибрати день весілля в 2017 році непросто, поради астрологів допоможуть уникнути помилок. Для проведення весілля не варто призначати певні (несприятливі) дати, а саме: 11.02 і 07.08, що характеризуються настанням місячного затемнення. Це стосується і періодів з: молодиком, повним місяцем, освітою першої і останньої чверті місяця.

Любові найбільше протегує Венера! Якщо точно не знаєте, як вибрати день весілля за місячним календарем — зверніть увагу на період з найбільшою активністю цієї планети. Астрологи рекомендують цей час для організації весільних торжеств, ювілеїв — це дозволить досягти в родині максимального взаєморозуміння, принесе любов та позитив в повсякденне життя подружжя. Для цієї планети вдалими знаками Зодіаку виступають: Риби, Стрілець, Телець, Терези і Рак.

Вибираючи день за датою народження, пам’ятайте, що астрологи не радять призначати в цей період весілля за знаком Зодіаку всім, хто відноситься до: Скорпіонам, Дівам і Овнам. Найбільш несприятливий для весіль у 2017 році — травень. Характеризуючись напругою, що виходить від зіркових явищ, цей місяць у православних не користуватиметься підвищеним попитом для організації весільних заходів в РАГСі, вінчань в церкві.

Слушні поради для організаторів весільних торжеств

Переймаючись питанням — як вибрати сприятливий день весілля, не варто випускати з уваги, що:

 • Найбільш благополучними для одруження виступають 4, 5, 7, 10 і 11 за рахунком місяці, після народження нареченого або нареченої.
 • Щоб вибір був правильним — варто керуватися слушними порадами за місячним календарем. Для проведення весілля несприятливі періоди повного місяця і молодика, включаючи четвертну зміну Місяця (стосується місячної доби: 3, 4, 5, 8, 9, 13, 18, 19).
 • Більш сприятливими місячними добами для організації весілля можуть виявитися: 10, 11, 16, 17, 21, 26 і 27.

Плануючи вибрати конкретний день або вихідні для організації вінчання, весільного заходу — дізнайтеся думку експерта. Не варто поспішати з вибором, якщо:

 • Чи не прочитали поради потрібного фахівця. Адже, якщо слідувати правилам фен-шуй, для сприятливої ??процедури одруження (для кожного місяця), варто вибирати конкретні числа (21, 12, 3, 2, 1).
 • За церковним календарем призначений пост. Це стосується постів: Успенського, Різдвяного, Великого, Пасхального і Петрова.
 • Під час передбачуваного торжества будуть проходити пам’ятні, ювілейні дні, присвячені померлим родичам і близьким людям.

Не вибирають тижні для запрошення гостей на весільну церемонію з: Великоднем (16.04.2017), Вербною Неділею (09.04), Св. Трійцею (04.06). А щоб швидко вибрати найбільш підходящий період для шлюбу — ознайомтеся з більш сприятливими числами по окремих місяцях:

І — 1,8,29; ІІ — 3,5,10; ІІІ — 3,10,31; ІV- 2,10,28; V — 1,7,8; VІ — 4,9,30; VІІ — 7,28,30; VІІІ — 2,25,27; ІХ -3,4,22; Х — 1,2,29; ХІ — 3, 20, 24; ХІІ — 1,22,24.

Для сімейної благополучного життя стануть в нагоді не тільки поради, а й уміння ладити з чоловіком. Якщо вирішили вибрати відповідний час для церемонії вінчання, призначати конкретну дату для весільного торжества — робіть це разом зі своєю другою половинкою. Ми запропонували вам дізнатися, як вибрати день весілля в 2017 році, поради астрологів допоможуть заздалегідь визначитися з числами, встановити залежність від найбільш сприятливих, несприятливих періодів, пов’язаних з місячної активністю, взаємодією зірок і планет.

Ссылка на основную публикацию