Як стати мільйонером в Росії? Як стати мільярдером з нуля?

Які б життєві цілі не ставив перед собою людина, так чи інакше вони зводяться до одного — бажанням досягти успіху. Тисячі людей захоплюються удачею і умінням заробити тих, хто досяг статусу мільйонера або мільярдера, і не завжди вірять у власні сили. А адже багато хто з багатіїв починали свій шлях з бідності і тимчасових підробітків. Щоб досягти справжнього успіху, необхідно заглянути всередину себе, розвинути самі позитивні якості ділової людини і використовувати всі можливості, які надає доля.

Головні якості мільйонерів і мільярдерів

Стати успішною людиною і створити прибуткову справу неможливо без проходження певних канонів розвитку ділових якостей. Брайан Трейсі, відомий мотиваційний спікер, запевняє — щоб домогтися успіху, потрібно бути людиною особливого складу, сформувати у себе риси, яких немає у середньостатистичного громадянина. Досягнувши цієї мети, маючи величезне бажання опинитися в рядах багатих і успішних, кожен має шанс стати мільйонером або мільярдером. Якщо вчасно звернути увагу на розвиток головних якостей майбутніх багатіїв, вони послужать надійним стартом до фінансового успіху:

  1. Постійний розвиток і вдосконалення ділових навичок.
  2. Працьовитість.
  3. Наполегливість (навіть якщо спроби обертаються невдачами).
  4. Уміння ризикнути в потрібний момент.
  5. Прагнення до пошуку нових фінансових ідей.

Як показує історія, успішно реалізувати себе і стати мільйонером можливо мало не в будь-якій сфері. Не обов’язково бути знавцем біржового ринку, відкривати велике виробництво або торговельну мережу. Найпростішим людям вдавалося розбагатіти на виготовленні та продажу фірмового джему, написанні книг, проведення бізнес-тренінгів, пошитті одягу, реалізації інноваційних ідей, в які більшість просто не вірило (наприклад, створення соцмережі Фейсбук, електронної платіжної системи PayPal).

Як стати мільйонером?

У наш час мільйонерами з нуля стає набагато більшу кількість людей, ніж будь-коли. Багато в чому на це впливає стрімкий розвиток інформаційних технологій, зміна пріоритетів і смаків сучасної людини. У книзі Брайана Трейсі «21 секрет успіху мільйонерів» висловлена ??думка, що фінансовий успіх — це наслідок систематичного виконання конкретних дій — аж до моменту досягнення своєї мети, і з цим важко не погодитися. Як показує історія, більшість мільйонерів були самими звичайними людьми, які починали з простого і довгий час займали середні посади, не мали супер-освіти або серйозних зв’язків.

Щоб вийти на новий рівень, необхідно навчитися думати нестандартно, мислити інакше, розвинути в собі діловий інстинкт, який підкаже вигідний сегмент або зверне увагу на перспективну ідею. Важливо спалахнути собі за мету, не боятися мріяти про велике і бажати досягти більшого, ніж бажає більшість. Чи не вийде досягти успіху без чіткого уявлення про свої плани і шляхи зі здійснення. Почавши рух вперед, людина повинна розуміти, що тепер весь обсяг відповідальності лягає тільки на його плечі. Дуже важливо вибрати свою нішу діяльності. Займаючись нелюбом справою, стати багатим не вийде, адже досягнення цього статусу вимагає повної віддачі не тільки розумових, фізичних, а й душевних сил.

Всі мільйонери, які самі сформували свій капітал, працювали наполегливо і не дарма здобули репутацію працьовитих людей в своїй області. Брайан Трейсі рекомендує використовувати для досягнення цього статусу формулу «40 із плюсом». Відповідно до неї людина повинна працювати 40 годин на тиждень для того, щоб забезпечити свої буденні потреби, а все, що вище, має бути спрямоване на досягнення успіху. Тобто якщо працювати за звичним графіком середньостатистичного працівника, максимумом для людини стане забезпечення базових потреб, і у нього ніколи не вдасться досягти справжнього фінансового успіху. Щогодини понаднормової роботи потрібно позиціонувати як інвестицію в своє успішне майбутнє.

Також важливо не переставати вчитися, лідери люблять і вміють це робити. Мова йде не тільки про вивчення спеціалізованої літератури, необхідно відвідувати бізнес-семінари, курси, кожен день прослуховувати аудіозаписи з навчальними матеріалами (це можна робити вдома, по дорозі додому, під час прогулянки). Коли людина знайде розуміння того, що йому потрібно, встановить свої пріоритети і сконцентрується на них, йому буде набагато легше будувати бізнес, розвивати його, їм зможуть зацікавитися інвестори і ділові партнери. Майбутньому мільйонерові потрібно бути готовим не тільки до зльотів, але і до падінь, адже саме життя йде циклічно, чергуючи періоди підйому і спаду. Також необхідно встановити якомога більшу кількість корисних зв’язків, досягти потрібної якості взаємин з оточуючими. Рекомендується спілкуватися з діловими людьми, відвідувати тематичні заходи, обмінюватися контактами. Потрібно пам’ятати і вірити в те, що успіх визначається не удачею (хоча вона теж важлива) чи щасливим випадком, адже ці речі неможливо передбачити. А ось зробити все, щоб стати мільйонером, і не відступати від своєї мети в силах практично кожної людини.

Щоб стати мільйонером в Росії, важливо враховувати ментальні особливості, регіональну інфраструктуру і орієнтуватися на розвиток нових сегментів ділового ринку. При правильному підході досягти успіху можна в багатьох областях — туризм, здорове харчування, інформаційні технології і багато іншого.

Як стати мільярдером з нуля?

Статистика показує, що досить високий відсоток мільярдерів і мільйонерів починали свій шлях самостійно, з мінімумом стартового капіталу, ділових зв’язків і підтримки рідних. Багато з них неодноразово терпіли фіаско, ставали банкрутами або майже досягали цього статусу. Стати мільярдером з нуля неможливо без постійного розвитку, віри в себе і пошуку способів виведення свого бізнесу на новий рівень. Багатим неможливо стати за кілька днів або місяців просто так, сподіваючись на краще, лише іноді роблячи якісь дії. Необхідно багато працювати, систематично і наполегливо йти до своєї мети. Наприклад, серед рад мільйонерів, як стати багатим, заслуговує на увагу думка Михайла Прохорова, російського мільярдера. В інтерв’ю «Комсомольской правде», розповідаючи про своє графіку, він уточнює, що ніколи не встає пізніше 7 ранку і практично кожен день, в тому числі в суботу, працює до пізнього вечора. І це графік людини, що вже досяг успіху. А Володимир Лісін, підприємець, власник холдингу «Universal Cargo Logistics Holding» і Новолипецького металургійного комбінату, попереджає — щоб досягти успіху, доведеться ретельно працювати, особливо на початку шляху, і сподіватися тільки на себе, не розраховуючи на удачу або лепреконів з золотим горщиком.

Проаналізувавши деякі статті з бізнес-журналів, фінансові концепції відомих мотиваційних спікерів, психологів, провідних тренінги, авторів книг з саморозвитку, ми пропонує узагальнений алгоритм, який відображає ключові аспекти на шляху до успіху:

  1. Необхідно змінити своє мислення, зарядитися позитивом і налаштуватися на серйозну роботу. Не дарма Пол Гетті, відомий промисловець-мільярдер 20 століття, стверджував, що для того, щоб стати мільярдером, потрібна удача, багато знань і величезна працездатність, а головне — у людини повинен бути менталітет мільярдера, коли всі знання, вміння і навички зосереджені тільки на поставленої мети.
  2. Важливо вибрати конкретні цілі і рухатися вперед для їх досягнення, створити цінність, яка буде відрізнятися від підходу інших підприємців.
  3. Потрібно шукати контакти з діловими людьми і обертатися в їх колі, набуваючи досвіду і вигідних партнерів.
  4. Обов’язкові обдумане участь в проектах та інвестиції в бізнес — без вкладень не буде зростання. Майбутній мільярдер повинен бути готовий повторювати спроби аж до досягнення мети.
  5. Потрібно зібрати навколо себе креативну і сильну команду і багато працювати, любити свій бізнес.

Історії мільйонерів і мільярдерів, що починали з нуля

Історії мільйонерів з нуля, в тому числі з Росії, дуже різні, але кожна з них повчальна і стає прикладом для натхнення. Статистика показує, що ці люди змогли досягти визнання своїх ідей і фінансового успіху в абсолютно різних сферах: від кулінарії до традиційної торгівлі на біржі. Одним допомогли заробити свої мільйони завзятість і багаторічну працю, іншим — своєчасна реалізація стартапу, інноваційної ідеї, третім — пошук і зустріч потрібного партнера, інвестора. Але всі вони досягли успіху завдяки вірі в свою мету і роботі над нею. Наприклад, Амансіо Ортега, один з найбагатших людей в світі, засновник бренду одягу «Zara», групи компаній «Inditex», в підлітковому віці працював посильним у кравця, а свою справу починав, займаючись пошиттям одягу вдома. Але він не зупинився на цьому, а продовжив аналізувати алгоритм ціноутворення на готовий продукт, шукати рішення для того, щоб зробити одяг більш дешевої і не допустити падіння якості, застосовував нові варіанти крою. Талант і наполегливість, пошук нових рішень допомогли хлопчикові з іспанської провінції, який не закінчив середньої школи, досягти світового успіху.

Варті уваги історії та інших мільйонерів, які досягли фінансового успіху з нуля: шведа Інгвара Кампрада, який в дитинстві продавав сірники сусідам, пізніше реалізовував рибу, кулькові ручки і олівці, а згодом заснував концерн «IKEA», китайця Лі Кашина, який народився в бідній родині шкільного вчителя, який зумів створити свою справу і з роками заробити мільярди на виробництві та продажу пластмасових квітів та іграшок.

Шелдон Адельсон, син таксиста, в школі підробляв на продажу газет, пізніше став судовим репортером, брокером, фінансовим консультантом, в погані часи навіть торгував туалетним приладдям, але завдяки пошуку вигідних бізнес-партнерів і переорієнтації на роботу в комп’ютерній сфері він зміг без вагомого стартового капіталу і підтримки рідних стати мільярдером

Імен багатих людей, які самостійно досягли настільки високого доходу, багато: Джордж Сорос, Джек Ма, Моед Алтрад, Леонардо Дель Веккіо, Ян Кум і т.д. Стати мільйонером в Росії практично з нуля вийшло у Романа Абрамовича, який починав зі створення кооперативу іграшок, Олексія Мордашова, кар’єра якого почалася з посади старшого економіста на металургійному комбінаті, Володимира Лісіна, Михайла Фрідмана і багатьох інших.

Заповзятлива молодь вже заробила на те, що багато порахують абсурдом. Але практика показує, що правильний вибір ідеї, потрібна подача, створення оригінального продукту, який потрібен людям, дійсно приносять мільйони прибутку. Наприклад, Всеволод Страх, який заснував роздрібну компанію «СотМаркет» з інвестиціями в 20 тис.руб., Олег Герасимов і Аркадій Хохлов, які заробили свої гроші на ідеї «сухий» мийки машин (бренд «Fast Shine »), Фрейзер Доерті, який вирішив продавати варення, виготовлене за бабусиним рецептом, Ешлі Куолс, яка заробила більше мільйона на дизайні персональних сторінок в соцмережі« My Space ».

Досягти успіху можна практично в кожній сфері, навіть якщо вона вважається неприбутковою. Головне — любити свою справу, устремління йти до мети, не забуваючи про зростання і розвитку. Наприклад, Опра Уїнфрі на початку кар’єри працювала звичайним репортером, а в 2013 році змогла стати найбагатшою жінкою в шоу-бізнесі, коли її статки оцінювалися в 2,8 млрд доларів, Джоан Роулінг заробила свій мільярд на написанні книг, а Марк Цукерберг, Дастін Московіц, Едуардо Саверін стали багатіями завдяки розробці та інвестування в проект Facebook.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Стати мільйонером або мільярдером з нуля непросто. Секрети успіху не вийде прочитати в книзі, почути на бізнес-тренінгу, адже у кожного вони свої. Але експерти ділового ринку запевняють, що досягти бажаного прибутку можна тільки за умови постійної роботи, самовдосконалення, руху до мети, своєчасному вибору актуальної ідеї.

Ссылка на основную публикацию