Як сподобатися хлопцю?

Як сподобатися хлопцю? Багато молодих людей, намагаючись сподобатися протилежній статі, роблять помилки, про які згодом шкодують.

Щоб уникнути подібного, пропоную покрокову інструкцію не тільки про те, як сподобатися хлопцю, але і як зберегти ці відносини на тривалий час.

Отже, по-перше, якщо ви хочете сподобатися молодій людині — значить, він вам вже подобатися. У цей момент, як правило, дівчата не помічають недоліки свого обранця. Мріють лише про те, як привернути його увагу.

Починаємо подобається хлопцю

Крок 1

Найчастіше називайте його по імені. Причому так, як він представився. Можливо, друзі його представили: «Саньок», «Шурик» або інакше. А вам представили, як «Олександр».

Найприємніше для людини — це його ім’я (якщо, звичайно, перед вами не виняток з правил, якому не подобається власне ім’я).

Не намагайтеся фамільярничати, лестити. Як правило, це спрацьовує тільки для короткочасних відносин.

крок 2

Частіше посміхайтеся! Звичайно, якщо молода людина, вміє співпереживати, співчувати — це чудово! Але, постійні сльози, невдоволення з вашого боку можуть викликати відторгнення з боку молодої людини.

Навіть якщо у відносинах настає криза, то найчастіше згадують що? Щасливі моменти! Посмішку! Радість! Подив! Сміх!

крок 3

Намагайтеся якомога більше дізнатися молодої людини. Чим він захоплюється? Яке у нього хобі? Як він ставиться до своєї мами (адже ви теж жінка)? А, що він думає про такі цінності, як любов, сім’я, діти? Це дуже важливий пункт.

Єдино, хочу застерегти, що не варто задавати ці питання в перший же вечір знайомства. Може скластися враження, що ви його тестируете на предмет заміжжя. І кавалер може просто втекти.

Крім того, необов’язково взагалі питати його про це. Будьте уважні і просто спостерігайте. Проявляйте інтерес до його захопленням! Він любить риболовлю, спробуйте разом з’їздити. Якщо вам здасться нудним сидіти з вудкою, то цілком можна просто виспатися на свіжому повітрі або почитати книгу.

Він займається спортом, будьте його затятим уболівальником (в разі, якщо не можете приєднатися до нього). Намагайтеся просто його зрозуміти. Прийняти таким, яким він є.

крок 4

Не намагайтеся переробляти себе під нього! Будьте сама собою. Якщо ви — активна людина, а він пасивний … На жаль! Рано чи пізно ви почнете один одного ненавидіти за те, що один з вас не такий як інший.

Люди можуть один одному подобатися і ці відносини мають своє продовження, якщо між ними є щось спільне. Тому, якщо ви хочете сподобатися хлопцю потрібно знайти це загальне.

Питання: куди зникає це загальне через багато років подружнього життя — тема іншої статті. Дерзайте! Шукайте! І ви обов’язково знайдете!

Нам важливо знати Вашу думку:
Які секрети зваблювання чоловіків знаєте Ви?
Відповісти

Ссылка на основную публикацию