Як швидко забути людини, яку любиш

Не рідкісні випадки розставань з улюбленими людьми: чоловіком, другом, колишнім хлопцем. Часом дівчатам важко впоратися з втратою, вони не знають, як забути людину, яку любиш. Дана стаття дасть кілька рекомендацій, як прискорити процес загоєння любовних ран. Адже так важливо залишатися «собою» і вміти швидко «перемикатися».

Як забути «колишнього» легко і швидко

Жінки — істоти, дуже емоційні, вони можуть раз по раз, прокручувати в голові відмінні епізоди після розриву відносин. Природно вони переживають розрив набагато сильніше, ніж чоловіча половина людства. Для того щоб назавжди забути про цю проблему, слід трохи попрацювати над собою.


Психологи прирівнюють жіноче стан, після розставання з коханою, до важкого потрясіння від смерті близького і рідну людину. Фахівці дають різні рекомендації для поліпшення стану. Наступні поради психологів допоможуть впоратися зі стресом від розставання:

  • Для виходу негативних емоцій потрібно гарненько поплакати. Це дійсно важливо, так як шкідливо зберігати все це в собі, воно обов’язково позначиться на здоров’ї. Але не варто робити це довго. Ви повинні виділити на метод «плаксії» конкретний проміжок часу (тиждень), потім обтруситися і почати радіти життю. Якщо вам захочеться плакати знову, то подумайте, а хіба він сидить зараз вдома і плаче в подушку? У будь-якому випадку відповідь — ні! Тоді навіщо ж вам витрачати свій дорогоцінний час на марні переживання, які ви вже були в жалобі? Радійте життю і знаходите приємні дрібниці абсолютно в усьому.
  • Потім, потрібно позбутися від усіх речей, які несуть в собі пам’ять про колишнього хлопця або чоловіка, не має значення, погану або хорошу. Намагайтеся по можливості не відвідувати місця, де ви бували, або, де ви можете зустрітися. Необов’язково все життя обходити стороною, заборонені для вас на даний момент місця, як тільки ви відійдете від цих відносин, зможете сміливо ходити, де вам хочеться.
  • Так само прекрасно працює, перевірений часом спосіб — вилити свої почуття на папір. Уявіть собі, що ви пишете прощального листа, людині, з яким нещодавно розлучилися. Пишіть все те, що приходить в голову, навіть абсурдні речі, адже крім вас цього листа ніхто не побачить. Позбавтеся від вантажу болю і страждань повністю, потрібно описувати все підряд. Цей лист повинен виглядати, як марення божевільного, але саме так і повинно бути. Як тільки ви закінчили писати, порвіть лист на дрібні шматочки і спаліть його, разом з листом піде і ваша печаль. Будьте впевнені, вам стане набагато легше на душі, і ви відчуєте давно забуту легкість.

Нехай вам зараз і важко навіть уявити, що через певний час у вас з’явиться інший кохана людина. Вищеописані поради, як забути людину, яку любиш, ефективні і перевірені часом. Такі прості, на перший погляд, методи допоможуть впоратися з душевною травмою і зміцнити психологічний стан.

Ссылка на основную публикацию