Як швидко вивчити німецьку?

Легких мов просто не існує, однак якщо ви всерйоз задалися питанням, як вивчити німецьку мову, це вам неодмінно вдасться. Ця мова логічний, володіє нескладним синтаксисом і поруч запозичених слів, які увійшли в лексикон. Німецький відноситься до групи романо-германських мов. До речі, він дуже тісно пов’язаний з англійським, тому, витративши певний час і зусилля, ви обов’язково його вивчіть. А тепер кілька порад з приводу того, як краще вчити німецьку мову.

засвоюємо основи

 1. Як і в будь-якому іншому мовою, почніть з вивчення алфавіту. Врахуйте, вимова букв в німецькій мові має відмінності від англійського. Так що спочатку навчіться вимовляти голосні і приголосні, а потім тільки переходите до слів.
 • Майте на увазі, що окремо стоять голосні вимовляються не так, як голосні в парі.
 • Вимова приголосних відрізняється в залежності від того, де вони знаходяться в слові або які поєднання утворюють з іншими приголосними.
 • У німецькій мові ви зустрінете голосні, які відсутні в англійському (A O U?). Вивчіть їх вимова, якщо хочете, щоб вас розуміли.
 1. Визубрити основні слова. Вам необхідна база, до якої ви поступово будете додавати іншу вивчену лексику. Перед розмовою безпосередньо з носієм мови необхідно вивчити найпоширеніші слова і вирази.
 • В першу чергу зазубрити, як буде на німецькому «спасибі», «будь ласка», «добридень», «так», «ні», а також числа від 1 до 30.
 • Далі вивчіть займенники: «я», «ти», «він», «вона» і т. Д.
 1. Пробуйте складати прості речення. Принцип побудови пропозиції в німецькій мові схожий з англійським, проте певні нюанси все-таки є.
 • Навіть якщо ви будете розставляти слова в невірному порядку, німці зрозуміють, що ви хочете сказати. Не робіть акцент на граматиці — набагато важливіше вимова.

Йдемо далі

 1. Зубрите іменники. Почніть з найпоширеніших слів, що використовуються в побуті.
 • У німецькій мові передбачено зміну іменників за родами і відмінками. Звертайте увагу, як змінюється слово в залежності від даних категорій.
 • В першу чергу вивчіть назви продуктів, предметів побуту, міських визначних пам’яток і т. Д.
 1. Зубрите дієслова. Від вчинених іменників без дієслів толку буде замало. У німецькій мові передбачено відмінювання дієслів.
 • Перед вивченням складних дієслів запам’ятайте основні слова, що позначають дію: «йти», «говорити», «давати», «отримувати», «бути» і т. Д.
 1. Зубрите прикметники. Після того як ви вивчите іменники і дієслова, вам неодмінно захочеться збагатити своє мовлення прикметниками. Не забудьте про те, що прикметники також змінюються в німецькій мові.
 2. Читайте. У процесі читання ви і потренуєтеся і навчитеся шукати незнайомі слова. Почніть з найпростіших книг, таких як казки, наприклад.
 3. Хочете дізнатися ефективний спосіб, як швидко вивчити німецьку? Дивіться кіно з субтитрами. Так ви не тільки насолодитеся фільмом, але і звикнете до звучання німецької мови. Крім того, завдяки перегляду ви швидше засвоїте базові слова і вирази.

поглиблюємо знання

 1. Почніть відвідувати уроки для тих, хто володіє німецькою на високому рівні. Це стане для вас своєрідним викликом, ви збагнете більш складні нюанси мови. На подібні курси можна записатися в місцевих коледжах і вузах, а також приватних школах.
 2. Як щодо навчання в Німеччині? Культурний обмін всіляко заохочується німецьким урядом. Проживання в Німеччині, безсумнівно, підніме ваш німецький на якісно новий рівень.
 • Потрапити до Німеччини ви можете завдяки програмі культурного обміну вашої школи або вузу. Можна також спробувати вступити в німецьке навчальний заклад. Вам видадуть студентську візу, що дозволяє перебувати в країні, а вартість навчання буде нижче, ніж де б то не було. Можна пошукати роботу в Німеччині. Англоговорящий домашній персонал, наприклад, користується тут великим попитом на.
 1. Подружитеся з німцем. Так ви зможете потренувати свій німецький, навчитися правильній вимові, а також дізнатися багато цікавого про іншу культуру. Можна вести переписку в месенджерах, телефонувати по скайпу або спілкуватися наживо з місцевими німцями.
 2. Читайте, читайте і ще раз читайте. Бажано вибирати тексти важче, щоб поповнювати свій лексикон.
 • Спробуйте почитати в онлайн-режимі німецькі видання, такі як Der Spiegel або Frankfurter Rundschau, наприклад.
 1. Переходьте на кіно без субтитрів. Готовий переклад — це, звичайно, добре, але вам потрібно вчитися розуміти мову і без нього. Спочатку буде непросто, але з часом перегляд фільмів німецькою стане для вас абсолютно звичним заняттям.
 2. Пишіть. Не має особливого значення, що ви пишете, головне — робити це на німецькому. Для того щоб написати гарне есе, потрібно володіти мовою і граматикою на гідному рівні. Подібна практика допоможе вам швидше вивчити німецьку і звикнути до нього.
 • Пишіть листи, ведіть щоденник, складайте рецензії до фільмів. Записування інформації та її візуальне запам’ятовування відмінно допоможуть вам в питанні, як вивчити німецьку мову самостійно і швидко.

рекомендації

 • Пошукайте найбільш поширені німецькі слова. Постарайтеся їх запам’ятати і потім тільки переходите до іншої лексики.
 • У вивченні будь-якої мови важлива практика. Говоріть на німецькому щодня, постарайтеся повністю зануритися в нього.
 • Великі інтервали шкідливі для вивчення мови. Подібні паузи приведуть до того, що доведеться вивчати вже пройдений матеріал знову. Займайтеся німецьким щодня по 2-3 години.
 • Шукайте переклад кожного незнайомого слова. Заведіть блокнот і записуйте в нього будь-які зустрілися вираження німецькою. Гугл вам в помощь!
 • Німецька мова славиться важковимовними словами (наприклад, Telekommunikationsuberwachungsverordnung), але не треба цього боятися. Через деякий час ви звикнете до німецької лексиці і зрозумієте, як розділити складне слово на частини і правильно вимовити його.
Ссылка на основную публикацию