Як швидко помити посуд руками, миючі засоби, Лайфхак

Сьогодні мова піде про те, як швидко помити поcуду. Адже в сучасному ритмі життя так багато справ і так мало часу на їх виконання. Хочеться встигнути все, а витрачати себе на побутові справи зовсім не хочеться. Але це доводиться робити, тому має сенс навчиться якомога менше часу витрачати на щоденну рутину,

щоб встигнути все.

Особливо ця стаття стане корисною тим, у кого немає посудомийної машини. Тут ми розглянемо декілька питань: як швидко помити посуд, які миючий кошти використовувати. Зрозуміло, що від цього щоденного заняття нікуди не дінешся. Так що — менше розмов, більше діла.

Техніка миття посуду

Думаю, немає в цілому світі людини, яка б не мала хоча б найменшого уявлення про процес миття посуду. Але все ж розповім, як це відбувається технічно, як це робиться в моїй родині.

Помити посуд руками

Я мою в великий 10-літрової мисці для посуду.

У мисці

 1. Скласти в її брудні тарілки, чашки, ложки, вилки.
 2. Залити теплою водою.
 3. Взяти губку або ганчірку.
 4. Дістати один предмет посуду, протерти його.
 5. Покласти в раковину для подальшого споліскування (можна сполоснути в ємності з чистою водою).
 6. Сполосніть, поставте в сушарку для посуду або витріть кухонним рушником.

Якщо багато посуду, замочуйте її в воді частинами.

Миючий засіб можна додавати в воду або на губку.

Якщо будете додавати в миску, то виходить економніше, адже знадобиться менше миючого засобу.

У раковині

 1. Надішліть посуд в раковину;
 2. Увімкніть невеликий струмінь води;
 3. Беріть в руку по одному предмету;
 4. Протріть губкою з миючим засобом предмет з обох сторін;
 5. сполосніть;
 6. Поставте в сушарку на ребро, щоб вода швидше скла.

У гарячій воді можна мити без миючих засобів, це корисніше для здоров’я і гаманця.

Миття в тазу допомагає скоротити витрату води і миючого засобу.

Поради і Лайфхак

 • Мийте посуду відразу після їжі, залишки їжі, які ще не встигли засохнути, відмиваються набагато простіше. Виробіть в собі цю звичку, і у вас в будинку ніколи не буде брудного посуду. Як? Рівно тридцять днів без перерви повторюйте дію, і воно закріпиться в організмі звичкою. Буде чудово, якщо і інші члени сім’ї будуть долучатися до неї: кожен, хто поїв — прибрав зі столу і помив за собою тарілку. Це набагато полегшить життя господині, а порядок на кухні пануватиме завжди.
 • Якщо з якоїсь причини не виходить помити тарілку відразу, замочіть її у воді, а також для запобігання засихання їжі, і вона відмиється з легкістю.
 • Сортуйте і мийте посуд за типами (вилки, ложки, тарілки, каструлі). М’язова пам’ять дозволяє робити це швидше, тим самим ви економите свій час.
 • Кожен раз, коду ви беретеся за губку, намагайтеся працювати швидше. Згодом навчитеся дуже швидко мити посуд.
 • Якщо ви миєте посуд в тазу або мисці, починайте з більш чистого посуду, наприклад склянок. Не треба їх мити після того, як обмили жирну сковорідку. В такому випадку доведеться змінити воду, інакше бажаного ефекту ви не досягнете.
 • Тримайте кухонні губки в чистоті, міняйте їх, поки вони не встигли сильно зноситися. Адже чиста кухня — запорука здоров’я.
 • У вас накопичилася велика кількість брудного посуду, яку мити ніяк не хочеться? Спробуйте використовувати правило однієї губки. Мийте посуд, поки губка піниться, потім йдіть займатися іншою справою. Психологічно впоратися з роботою буде простіше.
 • Під час цієї процедури слухайте веселу музику, ви не помітите, як все буде перемитого.
 • Обзаведіться симпатичними пристосуваннями для миття посуду. Адже мити жахливої ??губкою і неприємно пахне миючим засобом нікому не приємно. Зробіть робоче місце біля раковини особливим: купите кольорові губки, ароматне засіб і зручні пристосування, і ви помітите, що стало простіше і приємніше справлятися з поставленим завданням.

Засоби для миття посуду

Можете використовувати завжди, або коли закінчилося миючий засіб.

сода

Добре справляється з жиром і неприємним запахом. Невеликими порціями нанесіть на ганчірку або на забруднену поверхню, протріть.

Важливо! Чистити посуд з тефлоновим і антипригарним покриттям не потрібно, можуть з’явитися мікроподряпини, що призведе до непридатності вироби. Для даних предметів використовуйте інший миючий засіб.

Гірчиця

Використання даного засобу підходить для всіх типів посуду.

Кальцевірованная сода

Важливо! Використовуйте рукавички, тому що вона є лужним засобом, може завдати шкоди шкірі рук.

деревна зола

Прекрасна альтернатива побутової хімії або інших засобів, якщо ви перебуваєте на дачі або на природі.

Деревна зола добре справляється з усіма типами забруднень. Просто нанесіть її на ганчірку і потріть брудний посуд, потім змийте водою.

Обережно! Використовуйте тільки остигнула золу, щоб не обпекти руки.

Господарське мило

Прекрасно справляється з забрудненнями, не містить шкідливих хімічних домішок. Вибирайте тільки ті брусочки, на яких написано 65% або 72% (це відсоток жирних кислот). Біле або рідке брати не потрібно, воно не годиться для миття посуду.

Трішки гумору:


Всі секрети розкрито. Думаю, тепер не виникне питання, як швидко помити посуд.

Ссылка на основную публикацию