Як схуднути на 10 кг за тиждень

Огірок можна сміливо віднести до найкориснішим овочам в природі. У ньому міститься величезна кількість вітамінів, які роблять позитивний вплив на стан організму. Крім того, цей овоч сприяє схудненню. Саме тому дієтологи в усьому світі розробили спеціальну дієту, основний для якої служить саме огірок.

Дія Огурцової дієти

Огурцова дієта для схуднення має на увазі під собою споживання великої кількості огірків, що в результаті допомагає швидко скинути зайві кілограми. Разом з цим поліпшується робота травного тракту, нормалізується водно-сольовий баланс, поліпшується зовнішній вигляд шкіри, очищається шлунок, а також активізуються обмінні процеси.

Дана дієта рекомендована не тільки людям із зайвою вагою, але і тим, хто зіткнувся із захворюваннями серцево-судинної системи, нирок, печінки. Корисну дію Огурцової дієти для схуднення полягає в тому, що клітковина, що входить до складу огірків, сприяє поліпшенню обміну речовин і процесів травлення. Також такий метод схуднення характеризується потужним сечогінну дію за рахунок того, що на 95% цей овоч складається з води. Таким чином, ви не тільки зможете схуднути, але й очистити свій організм від шлаків, токсинів та інших небезпечних для здоров’я людини речовин.

Огурцова дієта: переваги і недоліки

В даний час Огурцова дієта для схуднення представлена ??в найрізноманітніших інтерпретаціях та варіантах. Ефективність дієти обумовлена ??дуже низькою калорійністю самих огірків. Так 100 гр. цих овочів містить всього 16 кілокалорій. Високий вміст води робить їх легкозасвоюваними, а достатня кількість вітамін дозволяє людині протягом всієї дієти відчувати себе непогано.

Переваги огіркової дієти:

  • Високі темпи зниження ваги (можна скинути близько 10 кг. Протягом одного тижня).
  • Дієта досить проста.
  • Стимулювання роботи нирок.
  • Низька вартість.
  • Очищення кишечника і активація обміну речовин.
  • Оздоровлення шлунково-кишкового тракту.

Головним недоліком такої дієти можна назвати недостатню кількість калорій, що в подальшому може призвести до занепаду сил і слабкості.

Основний принцип огіркової дієти — вживати протягом дня близько 2 кг огірків, тим самим поглинаючи 1,9 кг води. Таким чином ви насичуєтеся і не відчуваєте голоду, а також стимулюєте роботу нирок, звільняючи організм від сечової кислоти і позбавляючись від зайвої ваги.

«М’який варіант» дієти з огірків

Новачкам не рекомендується відразу ж використовувати досить «жорсткий» варіант дієти, виключаючи з раціону всі інші продукти. Зверніть увагу на більш «м’який» варіант. Така Огурцова дієта для схуднення має на увазі під собою вживання в їжу разом з огірками і таких продуктів, як яйця, сир, нежирне м’ясо, овочі без крохмалю, кисломолочні продукти, несолодкі фрукти.

Протягом дня їжу варто вживати не більше 4-5 разів. З ранку перевагу варто віддати білкової їжі, а ввечері вживати лише овочі і огірки. Тривалої такої дієти коливається від одного дня до декількох людей. Не рекомендується дотримуватися цього методу більше 2 тижнів, так як наступити зневоднення організму. Якщо ви будете дотримуватися даної дієти протягом 3 днів, то у вас є всі шанси забути про 3-4 зайвих кілограмах.

Повторювати дієту в такому випадку можна через місяць.

Якщо ви вирішили дотриматися дієти з огірків протягом тижня, то ви можете скинути до 10 кілограм. При цьому не варто різко повертатися до звичного раціону після закінчення дієти. Рекомендується щодня вводити по одному новому продукту.

Ссылка на основную публикацию