Як розрахувати зачаття дівчинки по овуляції?

Якщо вам хочеться мати дочку, то знайте — зачаття дівчинки по овуляції розрахувати можна. Якщо у вас вже є син, або навіть кілька, ви можете спробувати відновити гендерний баланс у вашій родині. Є досить багато теорій і методів, як народити дитину бажаної статі, але одним вдається цим зробити, а іншим ні.

Шанси народити дівчинку або хлопчика рівні для кожної вагітності. У більшості випадків доводиться покладатися на удачу. Не існує методів для планування статі дитини зі 100% результатом.

1 Що радять лікарі?

Як зачати дівчинку? Відповідь на це питання передбачає такий же процес, як і зачаття хлопчика. Але можна спробувати застосувати поради лікарів. Кращі поради для зачаття дівчинки:

 • не займатися сексом за 3 дні до овуляції;
 • повинна застосовуватися таблиця овуляції, для правильних розрахунків (рис.1);
 • уникайте під час сексу глибокого проникнення, найкраще підійде місіонерська поза;
 • придбайте в аптеці лужні тести, щоб дізнатися ваш вагінальний рН;
 • їжте продукти, які сприяють підвищенню кислотності піхви, наприклад, зелені листові овочі, цільно зернові продукти, м’ясо, солодощі, кукурудзу і чорницю.

пропонуємо Вам ознайомитися

 • Характерні симптоми і перебіг овуляції
 • Як правильно розрахувати стать дитини по овуляції
 • Як розрахувати день овуляції
 • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

2 Факти і помилки

Для зачаття дівчинки потрібно, щоб Х-хромосома, пов’язана зі сперматозоїдом вашого партнера, дісталася до яйцеклітини першої. Якщо першою опинилася Y-хромосома, тоді неодмінно народиться хлопчик.

Важливо пам’ятати, що чоловік завжди визначає стать дитини. Жінка це носій тільки Х-хромосом, а чоловік має обидва елементи і X і Y.

Помилкою є той факт, що чоловіки, які не дуже мужні, можуть стати батьком дитини тільки жіночої статі. Сила і інші якості чоловіки абсолютно не впливають на зачаття дитини бажаної статі.

Друга помилка, що одне з яєчок тільки виробляє Х (дівчинка) хромосоми, а інше тільки Y (хлопчик). В обох яєчках є елементи двох видів.

3 Способи зачаття

Жінка, яка хоче зачати дівчинку, повинна знати, що існує кілька методів і більшість з них засновані на плані харчування і фізичної активності. Зачати дівчинку по овуляції — найбільш дієвий метод. Він був протестований і доведено, що з його допомогою значно підвищуються шанси потрібного результату.

Навіть коли ви прямуєте всім радам, не може бути повної впевненості в кінцевому результаті. Іноді можуть розглядатися наукові методи. Це зовсім не означає, що майбутня мама повинна проходити хворобливі і інвазивні методи лікування.

Просто потрібно якомога детальніше ознайомитися з таким поняттям, як овуляція. При складанні графіка овуляції зачати дитину буде набагато простіше і результативніше.

4 Календарний метод

Графік овуляції, або календарний метод, як його часто називають, є найпростішим і ефективним способом. Цей метод допоможе визначити той момент, коли яйцеклітина виходить з яєчника, і може статися вдале запліднення.

Як розрахувати? Все, що вам знадобиться — це аркуш паперу, календар, ручка і бажання визначити момент овуляції. Виходячи з результатів цього графіка, можна спробувати зачати дитину потрібного статі.

День, коли починається менструація, вважається першим днем ??вашого менструального циклу, і його слід виділити в вашому графіку. Неможливо швидко визначити, коли у вас відбувається овуляція. Іноді може знадобитися кілька місяців спостережень, щоб результат був точним.

Деякі менструальні цикли можуть бути довшими, а деякі коротше — це природний процес в організмі, і немає ніяких причин для занепокоєння. Припустимо, ви помітили, що іноді ваш менструальний цикл складає 25 діб, а іноді і більше 30.

В такому випадку вам потрібно вибрати найкоротший день і відняти від нього 16 днів. Даним способом ви визначите приблизний день, коли у вас повинна бути овуляція (тобто вихід яйцеклітини з яєчника). Позначте його на календарі червоним кольором, щоб випадково не пропустити його.

Головне правило для зачаття дівчинки — потрібно зайнятися незахищеним статевим актом за 3 дні до настання овуляції, а після цього потрібно припинити статеве життя до години Х.

Календарний метод — один з найточніших для визначення овуляції. Але жінка може помітити цей процес, просто уважно спостерігаючи за своїм тілом:

 1. Багато жінок відчувають неприємні відчуття і біль в нижній частині таза. Це відбувається приблизно в середині менструального циклу. Можна припустити, що саме в цей час у вас відбувається менструація.
 2. Зміна слизу в шийці матки.

Коли відбувається овуляція, слиз в піхву трохи змінюється. Вона стає прозорою, рідкої і еластичною. За своєю структурою вона нагадує курячий білок.

Це пояснюється тим, що зміна клітин має стимулювати плавне проходження сперматозоїдів через шийку матки вгору, в бік маткових труб. Родюча слизова має менш кисле середовище, щоб не вбивати сперматозоїди по дорозі до яйцеклітини.

 1. Придбайте в аптеці спеціальний тест для визначення овуляції. Він визначає гормональні зміни в організмі, які відбуваються під час овуляції, наприклад, збільшення латінізірующего гормону.
 2. Збільшення базальної температури тіла. Це найнижча температура, яка була досягнута вашим тілом під час відпочинку і сну. Просто перед овуляцією відбувається підвищення температури на пару градусів.

Іноді здається, що складно визначити найкращий день для зачаття. Але це зовсім не так. Розрахунок овуляції допоможе вам визначитися з термінами. Просто попрактикуйтесь кілька місяців, все виявиться набагато простіше, і ви самі зрозумієте, що зачати дівчинку по початку овуляції можна.

5 Участь сперми чоловіка в процесі

Як зачати дівчинку? Запланувати завагітніти дівчинкою можливо. Потрібно розрахувати овуляцію для зачаття дитини бажаної статі. Виявлення найбільш підходящого дня, або дня, коли яйцеклітина виходить з яєчника і починає свою подорож до матки — це тільки перший крок.

Друга важлива річ — мати статевий акт рівно за 3 дні до овуляції, або на 11 день вашого менструального циклу, розрахованого за допомогою календарного методу.

Чому потрібно саме так? Тому що коли ваш партнер еякуліруєт, 2 типу сперматозоїдів вивільняються всередині вашого піхви — деякі народжують дівчаток, деякі хлопчиків. Ті сперматозоїди, які несуть клітини хлопчика — набагато дрібніше і слабкіше. Ті, які несуть жіночі клітини — сильніше і залишаються життєздатними і цілком функціональними протягом 72 годин.

Це означає, що якщо ви займаєтеся сексом рівно за 3 дні до овуляції, всередині вашого піхви виживе тільки жіночий сперматозоїд, і коли яйце вийде, сперматозоїдів з чоловічими клітинами не залишиться, щоб запліднити яйцеклітину і народити малюка.

Не все так складно. Просто переконайтеся, що ви перестали займатися сексом між 11 і 17 днем ??вашого менструального циклу. Щоб визначити ці дні, використовуйте календарний метод, описаний вище, і спробуйте розрахувати по ньому.

6 Що можна їсти?

Одним з найбільш ефективних способів зачати дівчинку є уникнення лужної їжі перед овуляцією. Що це за продукти? Вони знижують кислотність в піхві і сприяють виживанню чоловічих клітин, замість жіночих. Це звучить дуже науково, так що давайте розглянемо все більш детально.

Продукти, які потрібно уникати:

 • брокколі;
 • гриби;
 • гірчиця;
 • часник;
 • зелені боби;
 • гарбуз;
 • редис;
 • капуста;
 • яблука;
 • банани;
 • вишня;
 • виноград.

Ці продукти не шкідливі для здоров’я, але вони не підвищують лужність в жіночій піхві, і завдяки цьому можуть виживати чоловічі сперматозоїди в спермі.

7 Чи можна застосовувати БАДи?

Як вже було сказано, певні продукти є більш доброзичливими до жіночих гормонів. Вони містять вітаміни, мінерали та поживні речовини, які необхідні для зачаття дівчинки. Замість того, щоб обмежувати себе в певній їжі, можна приймати БАДи за кілька днів до овуляції. Вони підвищать лужність в піхву.

Рекомендується приймати добавки, які містять велику кількість магнію, вітаміну C і кальцію. Це допоможе змінити консистенцію і склад слизу піхви для вдалого зачаття дівчинки.

Необов’язково вибирати найдорожчі добавки, просто переконайтеся, що ви берете ті, які містять високі показники мінералів з низьким вмістом калію, так як ця речовина є безпечним для чоловічої сперми і призводить до народження хлопчиків замість дівчаток.

Слід зменшити споживання солі. Ви повинні видалити зі свого раціону такі продукти:

 • оливки;
 • копчений лосось;
 • блакитний сир;
 • випічку;
 • креветки.

Щоб підвищити ймовірність народження дівчинки, попросіть вашого партнера вживати такі ж продукти, як і ви, і ті ж дієтичні інгредієнти за кілька днів до овуляції. Таким чином, сперматозоїди, випущені всередині вашого піхви, будуть нести більше жіночих клітин, і до моменту овуляції, шанси виносити дитину в своїй утробі будуть вище.

Ссылка на основную публикацию