Як розрахувати дату смерті за датою народження в нумерології

Завдяки знанням нумерології можна розрахувати дату смерті за датою народження. Зробити розрахунки дуже просто — на це здатний будь-яка людина. Читайте, як скласти нумерологический прогноз.

Чи варто знати майбутнє?

Перш ніж ви підрахуєте дату своєї передбачуваної смерті, добре подумайте. Езотерики дотримуються одностайної думки — краще не знати, який земний термін вам відміряно. Тому що:

 1. Дізнатися свою дату смерті для будь-якої людини — величезний стрес. Особливо, якщо в кармічну шляху визначено небезпечні роки, в які є ризик загинути, якщо нічого не зробити.
 2. Досить неприємно буває і дізнатися причину своєї кончини. Не у всіх це природна смерть від старості в колі люблячих родичів.
 3. Є і така думка: ніякої долі не існує, але дізнавшись пророкування, людина програмує себе на певні події. Ефект плацебо в дії — віра, немов двигун, змушує нумерологический прогноз збутися. Ця точка зору не позбавлена ??здорового глузду: сила думки — дуже потужний механізм.

В принципі, будь-які самостійні обчислення не можуть вважатися істиною на 100%. Максимально точний прогноз дає тільки астрологічна натільна карта, яку може скласти професійний астролог.

Звертайтеся до нумерології, якщо впевнені, що негативний прогноз вас не збентежить.

Розрахунок дати смерті

Розглянемо приклад для людини, народженого першого січня 1984 року:

 1. Виписуємо цифри дати народження в ряд: 01011984.
 2. Складаємо все цифри: 0 + 1 + 0 + 1 + 1 + 9 + 8 + 4 = 24.
 3. Складаємо цифри числа: 2 + 4 = 6.

В результаті у вас повинна вийти за все одна цифра — її шукайте в тлумачі по нумерології для визначення дати смерті.

тлумачення цифр

Після розрахунку шукайте свою цифру в наступному списку:

 1. 1 — ви проживете не менше 80 років. Можливо, станете рекордним довгожителем. Такий успіх — завдяки здоровому способу життя, безлічі позитивних яскравих подій і оптимістичним стосовно всього.
 2. 2 — швидше за все, ви загинете від нещасного випадку. Коли це станеться — невідомо. Але будьте уважні у віці 8, 20, 30, 46 і 68 років. Це «кризовий» час, який буде вкрай небезпечним і неприємним. В принципі, трагедії можна і уникнути, якщо пильно ставитися до навколишнього світу.
 3. 3 — ви проживете довге і щасливе життя. Бо конче не від старості, а від важкої затяжної хвороби. Будьте особливо уважні до свого здоров’я в 45-й і 74-й дні народження — це найкритичніші роки для вас.
 4. 4 — у вас є всі шанси стати довгожителем. Цілком можливо, що відзначите віковий ювілей у колі онуків, правнуків, дітей. Щоб це пророцтво збулося, стежте за здоров’ям і ведіть активний спосіб життя.
 5. 5 — таке відчуття, що смерть постійно десь поруч з вами. Ви постійно опиняєтеся в ситуаціях, де буквально граєте з вогнем. Але не дивлячись на це, ваше життя закінчиться в глибокій старості природним чином.
 6. 6 — ваше життя може бути довгою, але є і проблемні роки, в які ви піддастеся серйозним небезпекам. Це вік 14, 25, 48 і 70 років. Також для довгого життя в вашому випадку дуже важливо займатися духовним розвитком і відпрацьовувати кармічні борги.
 7. 7 — ви улюбленець Долі. При народженні вам було дано дуже сильний ангел-хранитель, тому удача і безпеку супроводжують у всьому. Дивно, що при цьому ви помрете не природною смерті, а постраждаєте від якогось стихійного лиха. Це може бути пожежа, повінь або будь-яка інша катастрофа.
 8. 8 — ви здатні прожити довге і щасливе життя, але спокій і стабільність стомлюють вас. Ви постійно шукаєте яскравих вражень, вибухових емоцій, через це вибираєте небезпечні розваги. Якщо перестанете ризикувати і грати зі смертю, зможете прожити дуже довге життя.
 9. 9 — найнебезпечніший варіант. Люди з цим числом рідко відзначають свій півстолітній ювілей. Вони гублять самі себе: алкоголь, наркотики, небезпечна робота або ризиковані розваги. Тільки робота над собою і відмова від усього шкідливого допоможуть продовжити відміряний Долею термін.

важливо: не буває точного дня смерті, людина завжди має вибір. В результаті ваших вчинків, дій, щоденного, щосекундного вибору і буде залежати те, наскільки довге життя ви проживете.

Дивіться відео про те, як дізнатися дату своєї смерті:

Відпрацювання кармічних боргів

Душа кожної людини приходить у світ з певним призначенням. Це і виконання своєї місії (наприклад, служіння людям, винахід ліки від раку, реалізація себе в сім’ї), і відпрацювання кармічних боргів, придбаних в попередніх реінкарнації.

Що це означає? Наприклад, якщо в минулому житті ви заподіяли комусь сильний біль: кинули або зрадили, то в нинішньому втіленні хтось надійде з вами також, але набагато болючіше.

Тому, кожну ситуацію, яка викликає у вас яскраві негативні емоції, потрібно приймати як урок, необхідний для зцілення вашої душі від старих гріхів. А кожного неприємного людини — як вчителя, душа якого допомагає вашій зцілитися.

Кармічні борги є не у кожної людини. Складіть цифри дати народження і подивіться, що вийшло. У нашому прикладі це 28. Якщо числі не дорівнює 13, 14, 16 і 19 — все в порядку.

Що потрібно робити людям, яким випали ці числа:

 • 13 — вчіться доводити справу до кінця. Візьміть відповідальність за своє життя тільки на себе, припиніть звинувачувати оточуючих у невдачах.
 • 14 — виключіть алкоголь, наркотики, сигарети, і інші шкідливі речовини повністю зі свого життя. Виховуйте в собі поміркованість і стриманість.
 • 16 — позбавляйтеся від егоїзму. Виховуйте смиренність і скромність, допомагайте оточуючим.
 • 19 — станьте волонтером або допомагайте людям. Вам потрібно навчитися піклуватися про кого-то, крім себе, хто цього потребує.

Із загального ряду випадає число 10 — це знак того, що все без винятку кармічні уроки були вами опрацьовані в минулому житті. Важливо не допустити нових боргів, тому намагайтеся духовно розвиватися і жити в злагоді з совістю.

Ссылка на основную публикацию