Як прикрасити дитячу кімнату

Якщо ви шукаєте нові способи, щоб прикрасити кімнату вашої дитини, не роблячи ремонту, вам слід прислухатися до цих порад. Смаки дітей змінюються постійно. Діти дорослішають, тому те, що їм подобалося півроку тому, сьогодні вони вже вважають негарним.

Наприклад, вважається, що всі дівчатка обожнюють рожевий колір. Це і так, і ні. У маленькому віці рожевий колір вони люблять, але ось уже в шкільному віці їх увагу буде залучати, наприклад, синій колір. Діти намагаються наслідувати дорослим, тому бажають, щоб їх кімната виглядала майже так само стильно, як і у батьків.

А так як їх бажання дуже швидко змінюються, то ремонт доведеться робити практично два рази в рік. Але не у кожної сім’ї є такі можливості, щоб робити ремонти так часто, як хочуть наші діти.

Ось чому слід ухіщряются, роблячи зовсім невеликі зміни. При цьому і основний дизайн, і предмети меблів залишаються тими ж, а ось вид дитячої трохи змінюється.

1. Зробіть знімні стіни

Це найдешевший спосіб, що допомагає повністю перетворити дитячу, причому навіть в плані дизайну. І знімний стелю та стіни можна буде зняти при першому бажанні малюків. Нехай вони самі розкажуть, що хочуть побачити в кімнаті, а роздрукувати нові стінки — це і набагато дешевше ремонту, і набагато швидше.

2. Використовуйте клеять стрічки

Діти обожнюють вішати на стіни різні картинки, календарі, фотографії або вирізки з журналів. Щоб кожен раз не пробивати дірки в стінах, наклейте на них спеціальні стрічки-самоклейки. Діти самі будуть міняти їх вміст, навішуючи те, що їм подобається, знімаючи те, що їм перестало подобатися. Приклейте стрічки на такій висоті, щоб хлопці змогли користуватися ними самі.

3. Купіть фарбу

Це найпростіший спосіб кардинально змінити кімнату. Дайте дитині фарби, дозволивши розмалювати стіни в той колір, який маляті подобається найбільше. Згодом там можуть з’явитися візерунки, квіти, звірятка, т. Д. Адже це дитяча кімната, так нехай малюк самостійно вирішує, якою вона має бути.

4. Придбайте килимові покриття

У сучасних магазинах можна знайти безліч килимів на дитячу тематику. Візерунки, форми, принти, розміри — все це настільки різноманітно, що змінити з їх допомогою кімнату буде легко. Тим більше що таке задоволення коштує набагато дешевше, ніж ремонт.

5. Спробуйте переставити меблі

Навіть проста перестановка меблів може кардинально змінити кімнату. Спробуйте лише переставити стіл або тумбочки до протилежних стінок, і кімната відразу перетвориться.

6. Купіть нові предмети або дрібнички

Навіть прості подушки, форми яких разюче відрізняються від тих, що у вас вже є, зроблять дитячу кімнату інший. Є ще й різні букетики, дрібнички, покривала для ліжок, тощо А щоб діти оцінили нове, хай вони самі розставлять або розкладуть по кімнаті речі так, як їм подобається.

7. Оновлення вид ліжка

Існує безліч сайтів, на яких розповідається, як можна оновити вигляд ліжка. І не тільки розповідається, але і показується, і навіть пропонується допомога в придбанні декорацій. Це і дешевше ремонту кімнати, і оригінальніше.

8. Оновлення постіль

Необов’язково щоразу купувати нову постільну білизну. Пройдіться по ринках або магазинах — там можна знайти безліч оригінальних дрібничок, які змінять вигляд простирадла, наволочки або підодіяльника. Це як прості тканинні наклейки зі звірами, так і дрібнички, які можна пришити до кутів наволочки або підодіяльника.

9. Використовуйте фотографії

На фото можна відобразити все: від простого квіточки, до моменту свята. А збільшити фотографію до потрібних розмірів — простіше простого. У будь-якому місті є майстерні, де роблять це за зовсім невелику плату.

10. Використовуйте картинки або творіння ваших дітей

Навіть простий плакат, на який діти будуть наклеювати вирізані картинки з журналів, стане гарною прикрасою для дитячої. Розфарбуйте простір між картинками в різні кольори або намалюйте на плакаті те, про що мріють ваші діти. Нехай хлопці постійно домальовують на ньому свої бажання або фантазії — потім вийде картина, яку не знайти ні в одному магазині. А скільки спогадів вона викличе у них, коли їм виповниться 20, 30 і більше років.

Ось всього десять способів, які допомагають прикрасити кімнату дитини, не вдаючись до кардинальних змін в дитячій або до капітального ремонту. Все просто, дешево і дуже цікаво.

Ссылка на основную публикацию