Як приготувати спагетті?

Спагеті, різновид макаронних виробів, круглого перетину, діаметром 2 мм, довжиною 15 см, виготовлене з твердих сортів пшениці, що мають високий відсоток клейковини.

спосіб вживання

Спагеті є самостійною стравою, підходить для вживання з тертим сиром, томатним соусом, різними приправами, є основним інгредієнтом для при готування пасти.

Традиційно спагеті їдять за допомогою двох столових приладів: ложку тримають в лівій руці, а вилку в правій. Виделкою беруть (наколюють) і витягають порцію спагеті і, спираючись на ложку, накручують, не пориваючи спагетті, на вилку.

Керівництво з приготування

Процес варіння спагетті має ряд особливостей, радимо ознайомитися з покроковою інструкцією з приготування.

Крок 1

Налити воду в каструлю з широким дном і поставити на плиту. Воду підсолити перед закипанням, можна використовувати морську сіль. Як тільки вода закипить, опустити в неї спагетті віялом, не ламаючи і зменшити вогонь. Тримати кришкою каструлю.

Пропорції: на 1 літр води 100 грам спагетті і 10 грам солі.

крок 2

У процесі варіння необхідно помішувати ложкою, потім додати трохи оливкового масла. Час варіння з моменту закипання становить приблизно 10 хвилин, але бажано пробувати продукт за 2 хвилини до закінчення, щоб закінчити процес варіння в стані неповної готовності. Це важливо.

крок 3

У недовареному стані спагетті помістити в друшляк, воду злити. Промити холодною водою можна тільки в разі, якщо спагетті будуть використані для холодного салату. У всіх інших випадках промивати їх категорично не рекомендується.

крок 4

Викласти спагеті в глибокі і, бажано, підігріті тарілки, зверху помістити соус, заправити олією і / або посипати сиром.

Смачного!

Нам важливо знати Вашу думку:
Яку марку спагетті Ви вважаєте найкращою?
Відповісти

Ссылка на основную публикацию