Як прибрати вірус реклами в браузері?

Вірус, який вставляє рекламу на будь-яких сайтах і браузерах, викликає роздратування. Іноді рекламні сторінки можуть відкриватися самі по собі. Такий вірус іноді може серйозно заважати будь-якій роботі на комп’ютері.

Покрокова інструкція

Часто такий вірус можна «зловити», навіть якщо у вас встановлений сучасний антивірус. Перевірка антивірусом може не виявити такий вірус. Реклама як і раніше буде настирливо з’являтися на будь-яких сторінках: пошукових системах, поштою, соціальних мережах і так далі.

Крок 1

Перш за все перевірте розширення, включені в вашому браузері. У браузері Firefox розширення знаходяться у вкладці Додатки. У браузері Chrome розширення знаходяться у вкладці Інструменти.

крок 2

Необхідно відключити всі незнайомі вам розширення і розширення, які ви не встановлювали.

крок 3

Очистіть комп’ютер від тимчасових папок, файлів і іншого «сміття». Можна скористатися спеціальними програмами для очищення комп’ютера.

крок 4

Очистіть комп’ютер від зайвих програм, які могли бути встановлені разом з потрібними вам програмами. Таке може статися, якщо не прибрати галочки при установці будь-якої програми. Переглянути список програм і видалити непотрібні можна в розділі «Програми та засоби» панелі управління. Зайти в панель управління можна натиснувши на кнопку Пуск.

Сподіваємося, всі наведені кроки допоможуть вам позбавитися від вірусу реклама в браузері. Надалі будьте уважні при установці програмного забезпечення і не качайте файли з підозрілих сайтів.

Ссылка на основную публикацию