Як прибрати масну пляму з паперу

Є певний тип людей, які в прагненні заощадити свій час, роблять відразу кілька справ одночасно. Так, наприклад, щоб не перериватися на прийом їжі, такі люди вважають за краще перекусити під час роботи з документами. Ефект економії часу в наявності — зайвими 10-15 хвилин часу у зайнятої людини ніколи не бувають. Але все має свою ціну. Прагнучи встигнути все зробити до терміну, ви концентріруетесь на роботі і можете випадково поставити масну пляму від бутерброда на аркуші паперу. Добре, якщо це буде чернетка, а якщо важливий документ? Що тоді робити? Не переживайте, рішення є. Звичайно, швидко вивести масну пляму з паперу у вас не вийде, але все ж прибрати його ви зможете. Дотримуйтесь нижче вказаними інструкціями, щоб повністю позбутися від жирного плями на папері.

Вам знадобиться:

 • Паперові серветки
 • важка книга
 • Харчова сода

Як видалити жирну пляму з паперу

 1. Візьміть дві паперових серветки.
 2. Складіть кожну серветку навпіл.
 3. Покладіть одну складену серветку під масну пляму і одну — зверху.
 4. Покладіть важку книгу або інший плоский, важкий предмет зверху на серветки.
 5. Залиште між серветками аркуш паперу з жирним плямою на 2-3 дня.
 6. Якщо жирна пляма залишилося, посипте його невеликим шаром харчової соди.
 7. Залиште соду на аркуші паперу на ніч.
 8. Кошторисі харчову соду з паперу.
 9. Якщо жирна пляма на папері ще залишилося, повторюйте кроки 6-8 зі свіжою содою до тих пір, поки повністю його не видалите.

додаткові поради

 • За допомогою меламіну губки, яку можна придбати в господарських магазинах, можна видалити «важке» масну пляму з паперу. Змочувати губку не треба, акуратно натискаючи і витираючи пляма, жир з найглибших пір аркуша паперу витягується в відкриті пори губки і залишається там. Особливо вона буде корисна в тому випадку, якщо масну пляму знаходиться на місці кольорового малюнка.
Ссылка на основную публикацию