Як прибрати брилі на обличчі

Багато жінок дуже вміло приховують свій вік. Однак існують «зрадники», з якими не так-то просто впоратися. Хтось може подумати про зморшки, але мова йде про ще більш підступний косметичний дефект. У народі його називають брилі. За цим словом стоїть негарне зміна контуру обличчя — обвислі щоки.

причини появи

Щоки обвисають, оскільки відбуваються зміни в шкірі, клітковині і м’язах. Можна виділити ряд причин, які цьому сприяють:

  • віковий фактор;
  • зайва вага;
  • погана спадковість;
  • екологічний фактор;
  • помилки косметологічного догляду за собою.

Як боротися з обвислими щоками

Якщо основною причиною обвисання щік є надмірна вага, то на першому етапі боротьби з даною проблемою необхідно докласти всіх зусиль до схуднення. Якщо цей момент вже під контролем, то можна приступати безпосередньо до боротьби з Бриль. Варто зазначити, що процес цей вимагає регулярності і наполегливості в боротьбі. Одноразові методи тут безсилі.

Всі способи видалення брилів можна розділити на два види: консервативні та хірургічні. Консервативні можна проводити і в домашніх умовах, і в салонах. А хірургічні процедури — тільки в спеціалізованих закладах.

Домашні методи боротьби

Якщо брилі мало виражені, то можна обійтися і без послуг косметолога. У домашніх умовах можна проводити наступні процедури, спрямовані на корекцію контуру обличчя:

Використання спеціальних косметичних засобів, призначених для підвищення тургору шкіри і глибокого зволоження. При виборі такого засобу повинен враховуватися тип шкіри і вікова категорія.

Моделюють маски. Можна використовувати заводські (дуже ефективні альгінатние), а також домашні: глиняні, білкові, яєчні, лимонні. Найкраще робити маски перед сном два рази в тиждень. Маски можна чергувати. Перший результат можна чекати через півтора місяці.

Компреси.

Особливо ефективні масляні компреси з використанням теплого оливкового масла.

Контрастні процедури.

До обливань слід також додати протирання в’ялої шкіри кубиками льоду (заморожена мінеральна вода, трав’яні відвари і настої).

Гімнастика для обличчя і загальний комплекс фізичних навантажень для тіла в цілому.

Домашній масаж обличчя.

Якщо ви зіткнулися з проблемою обвисання щік, то вам не завадить освоїти японський лімфодренажний масаж обличчя.

Салонні методи боротьби

У салонах краси надається широкий вибір процедур по омолодженню. Ось список найбільш популярних і затребуваних:

біоревіталізація — глибинне зволоження тканин. Це ін’єкційна процедура, після якої шкіра обличчя приходить в тонус, відновлюється її первісна структура. Така процедура рекомендована вже з 25 років.

мезотерапія — процедура, дуже схожа на биоревитализацию. З її допомогою також відбувається зволоження шкіри, досягається ефект розгладження зморшок, поліпшується контур обличчя, підвищується еластичність шкіри. Перевага даної процедури — миттєвий результат, втім, недовговічний.

Фотоомолодження особи — процедура, яка виконується спеціальним косметологічних апаратом шляхом впливу світлового пучка певної частоти. Процедура безболісна; не залишає слідів на шкірі. Результат омолодження і перекази шкірі тонусу очевидний вже після першого сеансу, однак результат вартий закріпити шляхом проведення 4-6 сеансів.

лазерне омолодження — процедура, яка є альтернативою пластичним операціям з підтяжки обвислій шкіри. Лазерний промінь розігріває внутрішні шари шкіри і призводить до того, що старі колагенові волокна скорочуються, а нові починають активно вироблятися. Дана процедура дає ефект на пару років.

Салонні масажі і процедури апаратного впливу.

Радикальні методи боротьби

Ступінь обвисання щік може бути дуже різною. Не завжди консервативні методи можуть впоратися з цією проблемою, а тому на допомогу вам може прийти хірургічне втручання. Існують два основні методи вирішення проблеми обвислих щік:

підтримуючий. Під шкіру вводяться різні нитки. Їх завдання — підтримувати шкіру обличчя зсередини.

Пластична операція — повна підтяжка обличчя.

До яких би методам вам ні довелося вдатися, регулярна і постійна боротьба за власну красу і молодість неодмінно увінчається успіхом!

Ссылка на основную публикацию