Як позбутися від запаху гасу в пральній машині

Якщо ви виперете в своїй пралка одяг або ганчірки, просочені гасом, то позбутися від запаху гасу в пральній машині буде нелегко. Звичайними методами прибрати запах з пральної машини швидше за все не вийде.

Гас, як і бензин — це продукт перегонки нафти, який має дуже сильний і стійкий запах. Для того щоб видалити запах гасу з пральної машини потрібно знежирення всіх її нутрощів, для того щоб зруйнувати пахучі масляні молекули. Ось кілька варіантів, як назавжди позбавити вашу пральну машинку від запаху гасу.

Вам знадобиться:

 • Знежирювачах (цитрусовий або автомобільний обезжириватель, миючий засіб для посуду або бура (Borax))
 • Гаряча вода
 • Пральний порошок
 • Оцет або харчова сода

Як прибрати запах гасу з пральної машини:

 1. Виберіть обезжириватель з наведеного вище списку. Цитрусові знежирюючі кошти можна купити в автомобільних магазинах і відділах побутової хімії. Перед застосуванням прочитайте інструкцію, щоб переконатися, що вибране очищуючий засіб підходить для використання при пранні білизни.
 2. Залийте рекомендована кількість знежирювачах в пральну машинку.
 3. Заповніть пралку гарячою водою.
 4. По можливості, додайте кілька старих рушників або іншої білизни в бак. Під час роботи пральна машина буде перемішувати ці рушники, витираючи внутрішні стінки.
 5. Запустіть повний цикл прання.
 6. Якщо запах гасу сильний або важко видаляється, то буде корисно зупинити пральну машинку через кілька хвилин після запуску програми прання, щоб обезжириватель довше міг впливати на пахучі масляні молекули. Через 1-2 години запустіть програму прання заново.
 7. Після завершення прання витягніть все рушники або білизна, яке знаходилося всередині машини.
 8. Принюхайтеся близько пральної машинки.
 9. Якщо запах гасу ще залишився, знову повторюйте вищевказані кроки до тих пір, поки не позбудетеся від нього повністю.
 10. Якщо і ваш одяг пропахла гасом, посипте її харчовою содою або додайте одну склянку столового оцту в воду під час циклу прання.
 11. Вивісьте одяг на свіжому повітрі і провітрюйте до тих пір, поки всі сліди гасу не вилучено.

додаткові поради

 • Не сушіть одяг, яка погано пахне, в сушарці! Від впливу сильного нагріву вона може спалахнути. Позбавтеся від всіх слідів гасу, перш ніж починати нормальне використання пральної машинки!
 • Якщо запах гасу не видаляється навіть після декількох циклів прання, спробуйте вичистити нутрощі пральної машини вручну. Для цього можете використовувати знежирюючі кошти зі списку на початку статті, а також спробувати застосувати спеціальний шампунь для боротьби з жирними забрудненнями.
Ссылка на основную публикацию