Як позбутися від самотності і знайти кохану людину — змова

Як позбутися від самотності і знайти кохану людину? Змова — дуже потужний засіб любовної магії, яке допоможе залучити гідного обранця в ваше життя. Ділимося, як правильно виконати цей магічний обряд.

Як позбутися від самотності за допомогою любовної магії?

У самотності можуть бути різні причини. Іноді вони пов’язані не з логічними причинами, а з тим, що енергія у вашому житті підпадала під вплив Темних сил. Багато дівчат навіть не підозрюють, що самотні не тому, що з ними щось не так. Чому це може відбуватися:

 1. На вас навели порчу, яка ставить блок на відносини з протилежною статтю. Причому іноді псування може бути наведена несвідомо — хтось в серцях побажав вам зла (наприклад, колишній молодий чубків), і його негативні емоції спровокували псування
 2. Наклеп на самотнє життя. Трапляється, що ви і не підозрюєте про те, що хтось таємно виконав наклеп на ваше самотність. З цим необхідно працювати — наприклад, прочитати змову від самотності
 3. Вінець безшлюбності. Через проступків ваших бабусь, мам, прабабусь може виявитися, що ви перебуваєте під дією вінця безшлюбності і спокутувати гріхи предків
 4. Печатка самотності. Теж різновид магічного впливу, якій ви можете виявитися піддані абсолютно випадково.

Перш ніж працювати з проблемою, необхідно переконатися, що виною всьому — саме вплив вищих сил, а не психологічні затиски або неправильну поведінку.

Як визначити, що на вас порча або вінець безшлюбності?

Щоб зрозуміти, що причина вашого самотності — в магічний вплив потойбічних сил, необхідно перевірити, чи є у вашому житті такі ознаки:

 • Ви завжди були самотні, і не знаєте, що таке стосунки з протилежною статтю. Навіть якщо навколо вас постійно перебувають чоловіки, вони дивляться на вас як на одного, але не бачать жінки
 • Чоловіки цураються вас, не знайомляться і вважають за краще швидко закінчувати спілкування

А ось за цими ознаками можна визначити, чи є на вас вінець безшлюбності:

 • Ви не любите чоловіків і зневажаєте їх, що заважає зав’язати стосунки
 • Ви ставите себе вище чоловіки, прагнете домінувати, а не бути рівноправним партнером
 • Вас оточують п’яниці і гульвіси, гідні чоловіки у вашому житті не з’являються
 • Ви рано овдовіли, можливо, що вдівство сталося не один раз
 • Ви багато разів намагалися завести дитину, але марно — безплідні, або були численні викидні
 • По жіночій лінії у вашій родині немає вдалих шлюбів. Батьки і брати п’ють або залежні від наркотиків. Жінки часто вдовеют. Або вони змушені працювати за двох і містять сім’ю

Будь-який з перерахованих вище ознак — серйозний сигнал, який вказує на те, що вам необхідно якомога швидше прочитати змова від самотності.

важливо: читати змову для залучення любові потрібно на зростаючу Місяць або в повний місяць. А змова на позбавлення від самотності читається на спадаючу Місяць або в молодика. Бажано підкріпити магічну дію обрядів амулетами, талісманами або оберегами, які потрібно носити постійно, не знімаючи.

Змови від самотності

Найкращий ефект змову надасть, якщо ви прочитаєте його в особливий день. Це може бути день вашого народження або якась інша, знаменна саме для вас дата, пов’язана з позитивними емоціями. Підходять і дні християнських церковних свят — Великдень, Яблучний спас і інші. Самий відповідний день тижня — середа

Змова на воду

Вода має дуже потужною позитивною енергією і є хорошим провідником закладеної в неї інформації. Тому ритуал із застосуванням води має дуже велику силу.

Ця змова потрібно читати в середу. Приготуйте стакан з прозорого скла зі святою водою і свічку червоного кольору.

У ніч на спадаючу Місяць вам потрібно вийти на дорожній перехрестя і запалити свічку. У склянку з водою капніть трохи воску і прочитайте змову, дивлячись на поверхню води:

Потім потрібно зібрати остиглий віск з поверхні води і розтерти його в порошок. Цей порошок необхідно розвіяти за вітром, примовляючи наступні слова:

Після проведених маніпуляцій відпийте трохи води з склянки, а залишками рідини помийте обличчя, не забувши сказати: «Я очищаюся від своїх і чужих гріхів»

Свічку і стакан закопайте в землю і рушайте додому. Лягайте спати — вранці змова почне діяти, і з часом ви перестанете бути самотньою.

Дивіться відео про те, як читати змову від самотності:

церковний змову

Цей варіант змови підійде віруючим людям, які не мають сумнівів у існуванні Бога і впевнені в тому, що він завжди захищає людину від усіх негараздів.

Вам потрібно прийти в храм в Різдво або інший церковне свято. Придбайте освячене срібний перстень, яке продається в церковній лавці.

Дочекайтеся, поки почнеться служба, і під час неї подумки вимовляєте слова змови:

Кільце необхідно надіти на ліву руку і носити, не знімаючи. Даний обряд приверне у ваше життя гідного обранця і зніме негативний магічний вплив, яке призвело до самотності.

Як швидко подіє змову і його наслідки?

Термін виконання змови залежить лише від вашої віри. Чим менше у вас сумнівів в тому, що магічний обряд подіє, тим швидше припиниться самотність.

Також дуже важливо відтворювати текст змови з точністю, вимовляти слова чітко, впевнено і без запинок. Краще заздалегідь завчити напам’ять.

Не можна сподіватися лише на чарівну силу змови. Приказка про те, що «доля і за грубкою знайде», застаріла. Вам потрібно частіше з’являтися в суспільстві, спілкуватися з подругами і відвідувати різні заходи. Змова притягне чоловіків у ваше життя, але можливості для зустрічі з обранцем ви повинні створювати самі.

Ссылка на основную публикацию