Як посадити дерево на весіллі — особливості традиції

Традиція садити дерево в день весілля прийшла до нас ще від наших предків. У той час, коли багато весільні звичаї канули в лету, церемонія посадки першого сімейного рослини сьогодні користується величезною популярністю. Якщо ви хочете зробити ваше весілля яскравим і незабутнім, заздалегідь обговоріть з весільним менеджером ідею про проведення такого затишного і красивого обряду. Спланувавши, як посадити дерево на весіллі, ви закладете міцний фундамент вашого сімейного життя. Особливо ця процедура буде виглядати красиво, якщо ви плануєте свято влітку, наприклад в червні.

Значення різних видів дерев

Яке посадити дерево на весіллі, на які сорти і види звертати увагу? Ви можете вибирати своє перше сімейне рослина в залежності від власних уподобань, або ж трохи «покопатися» в історії цієї традиції і дізнатися, які види було прийнято садити раніше. У давнину наші предки віддавали перевагу високим і міцним деревам (в’яз, дуб, клен) або ж висаджували фруктові. Кожному виду рослини в весільний день приписувалися особливі магічні і символічні властивості.

  • В’яз символізує собою силу і мужність глави сім’ї, патріархат.
  • Береза ??- це символ ніжності і покірності дружини.
  • Дуб знаменує собою стабільність і довголіття.
  • Висадка бука знаменує собою майбутнє благополуччя молодої сім’ї.
  • Ялина є символом сміливості, відваги і чесності.
  • Кедр висаджують, коли хочуть підкреслити вплив і високий соціальний статус сім’ї.
  • Горобину же садять, коли молодята згодні на рівноправність в сім’ї і всі рішення приймають узгоджене.

Старий і добрий обряд сьогодні може зазнавати деяких трансформаціям. Наприклад, замість деревця новоспечена сім’я може посадити в саду кущ. А якщо мова йде про посадку рослини в міських умовах, то можна навіть обмежитися квіткою в горщику. Головне — вибрати невибаглива рослина, яка не буде «хворіти» і багато років зможе радувати сімейну пару.

де садити

Ось це питання дійсно варто обміркувати заздалегідь. Якщо ви твердо вирішили, що хочете посадити дерево на власному весіллі, і навіть вибрали яке саме, то тепер вам потрібно вирішити питання з місцем висадки. Чудово, якщо ви живете в приватному будинку, і там же святкуєте весілля. Тоді проблема вирішується сама собою. Непогано, якщо у вас є дача за містом із земельною ділянкою. Але що робити, якщо ви живете в квартирі, оточеній міськими висотками? Завжди залишається такий варіант, як висадка карликового дерева в діжку або навіть пересадка кімнатної рослини в красивий вазон. А ще можна посадити деревце в лісі або міському парку. Правда, цей момент потрібно заздалегідь узгодити з адміністрацією.

Особливості сімейної традиції

Чітких рекомендацій з приводу того, як проводити таку церемонію, немає. Головне, щоб дерево любові було посаджено в світлий час доби. Бажано це робити відразу ж після обряду одруження або вінчання. Сценарій проведення цієї частини весілля ви самі погодите з ведучим. Ваше сімейне рослина може бути прикрашене стрічками, квітами і фруктами. Посадити дерева можуть не тільки молодята, а й люди, які прожили разом 5 років, на дерев’яну весілля. На їх сімейної алеї ця рослина буде вже не першим, але доповнить загальну картину і підтвердить, що сім’я дійсно міцна.

Заздалегідь продумавши всі організаційні моменти і спланувавши красиву домашню церемонію, ви зробите день свого одруження дійсно незабутнім і сповненим подіями з глибоким символічним змістом. Де, за яких обставин і як посадити дерево на весіллі — вирішувати тільки вам. Нехай воно так же само й самому шлюбу з кожним роком зростає, міцніє і радує вас і ваших близьких.

Наостанок, радимо вам подивитися відео з інформацією, як урізноманітнити традицію так, щоб розчулити і викликати розчулення у всіх гостей:

Ссылка на основную публикацию