Як погасити кредит в Ощадбанку достроково?

Життя часто підносить «сюрпризи», і іноді без кредитів дуже важко вирішити свої проблеми. Найпопулярнішим і найнадійнішим банком серед споживачів традиційно вважається Сбербанк. Адже процентні ставки по іпотеці в різних банках, як і будь-які інші кредитні програми, істотно розрізняються, і в даному банку вони досить довгий час тримають позиції найбільш привабливих.

Дуже часто люди, коли беруть споживчий кредит в ВТБ24, кредит на навчання в Ощадбанку, автокредит в Россельхозбанке і інші, вважають, що можуть розплатитися за нього достроково. Однак це не зовсім так. Комерційні організації на те і комерційні, щоб заробляти гроші. А значить, позики безкоштовно вам взяти навряд чи дозволять. І найчастіше дострокове погашення роблять можливим не раніше, ніж через три місяці після оформлення. Винятки становлять кредитні карти, у яких є так званий пільговий період близько 50-60 днів. Єдине, що вам потрібно, якщо захочете скористатися вигодами цього періоду, це оплатити комісію за зняття готівки з кредитної картки Ощадбанку або іншого банку, який надав вам в користування цю карту.

Чи можна достроково погасити кредит в Ощадбанку?

Як порядна банк, що викликає довіру і користується популярністю серед громадян Росії, Сбербанк, звичайно ж, надає своїм клієнтам можливість погасити будь-який кредит раніше встановленого договором строку. Однак при появі такого бажання, вам необхідно перерахувати вашу заборгованість заново за допомогою кредитного калькулятора, який для зручності користувачів встановлений на сайті банку. Адже в договорі позначений один термін, і відповідно йому одні суми по відсотках, а вам доведеться виплачувати інші.

Умови дострокового погашення кредиту в Ощадбанку

Отже, якщо ви накопичили достатню суму грошей або отримали вигоду з ощадному сертифікату і вирішили погасити ваш кредит в Ощадбанку достроково, все, що потрібно, це подати заяву з датою дострокового погашення (виключно робочий день), суму і рахунок, з якого і буде стягуватися плата. При цьому мінімальний розмір достроково погашається у вас не обмежений, а плата за таке погашення у вас не стягується. До того ж в такій ситуації ви можете повернути страховку по кредиту в Ощадбанку, звернувшись в вашу страхову компанію, з якою укладали договір.

Якщо достроково погасити кредит в Ощадбанку, то як нараховуються відсотки?

Згідно зі статтею 4 ЦК Російської Федерації, банк не має права нараховувати відсотки більше, ніж на фактичний залишок вашого боргу. У такому випадку будь то навіть дострокове погашення кредиту частинами, а не відразу цілком, банк може зажадати тільки комісію за користування залишком вашого боргу.

Розрахунок дострокового погашення кредиту в Ощадбанку

Піклуючись про свою репутацію і комфорт клієнтів, Сбербанк забезпечив свій сайт множинними калькуляторами, тому розрахувати достроковий платіж ви можете просто в режимі онлайн. Однак якщо ви не довіряєте автоматичним обчисленням, можете скористатися наступною формулою розрахунку повного дострокового погашення: платіж = сума основного боргу на дату платежу + черговий платіж, найближчий до дати повного дострокового погашення.

Дострокове погашення кредиту в Ощадбанку при ануїтетних платежах

Аннуїтетний платіж — грошовий внесок за кредитними зобов’язаннями позичальника, що становить кожен раз рівну суму.

Дострокове погашення при ануїтетних платежах можливо. До того ж найчастіше при оформленні кредиту Ощадбанк пропонує саме таку форму платежу. Для того щоб зробити перерахунок, вам будуть потрібні наступні дані:

  • кількість місяців, що залишилися оплати;
  • процентна ставка по кредиту;
  • сума кредиту на момент внесення дострокового платежу.

Знаючи це, ви можете скористатися наступною формулою:

де n — кількість місяців, що залишилися оплати; i — процентна ставка по кредиту на місяць.

Порада: незалежно від того, зробили ви розрахунок самостійно або за допомогою калькулятора, ви завжди можете звернутися в банк за уточненням або викликати їх на гарячу лінію. І пам’ятайте, при закритті позики важливий кожен рубль!

Розрахунок дострокового погашення іпотеки

Якщо ви взяли іпотечний кредит в Ощадбанку або будь-якому іншому банку, то різниці в розрахунку дострокового погашення зі споживчим та іншими кредитами бути практично не повинно. Хоча, звичайно, закрити заборгованість раніше терміну в цьому випадку буде вкрай складно, бо іпотека являє собою досить велику суму грошей.

Порада: абсолютно не має значення, в які терміни ви оплатили всю заборгованість банку. Головне, не забувати брати спеціальний документ, який підтверджує, що ви банку більше нічого не винні. Це позбавить вас від зайвих проблем, зайвих питань і колекторів

Збережіть статтю в 2 кліка:

Взяти кредит в банку сьогодні набагато простіше, ніж раніше. А заробітки сучасних громадян дозволяють брати позики будь-яких величин і погашати ці позики раніше встановленого договором строку. Найголовніше — грамотно, серйозно і акуратно підходити до їх виплаті, щоб не зіпсувати собі нерви і кредитну історію.

Ссылка на основную публикацию