Як почистити пральну машинку лимонною кислотою від накипу

Ви знаєте, як почистити пральну машинку, лимонною кислотою від накипу?

Я не знала, що таким простим, дешевим засобом, можна закрити таку складну процедури. Ви запитаєте, як я про це дізналася? Зараз вам все розповім, можливо, комусь з вас, ситуація здасться дуже знайомою.

Одного разу під час прання, почула досить дивні звуки, наче барабан пральної машини за щось чіпляється. Спочатку подумала, що дітлахи закинули якусь свою іграшку разом з одягом і під час обертання барабана створюється це дивний, страшний звук. Дочекавшись, до

гда машинка закінчить прати, дістала все що було там, але крім речей нічого стороннього, що могло б видавати такий звук, не знайшла.

Другий раз, прати не стала, відразу ж звернулася до знайомого майстра, на моє запитання він спокійно відповів, що на Тене утворилося купа накипу, яка не дає повноцінно обертатися барабану, її потрібно усунути. Він ще не встиг договорити до кінця, а я вже встигла дуже засмутиться, адже подумала, про ремонт, і скільки грошей він буде коштувати. І про те, що доведеться жити взагалі без даного гаджета для прання. А в жах мене привело те, що я можу взагалі залишитися біля розбитого корита, в прямому і переносному сенсі цього виразу, мені доведеться купувати нову пральну.

Як я зраділа, коли дізналася, що почистити пральну машину від накипу можна лимонною кислотою.

Звідки береться накип, чим він небезпечний

Давайте розберемося, чому все так відбувається. Вода в своєму складі містить мінеральні солі, при нагріванні води до 60 градусів і вище, солі кальцію або магнію інтенсивно розкладаються і утворюють жовто білий осад на металевих деталях які контактують з водою. Ви бачили, який накип утворюється в середині чайника. Таку ж картину ви побачите на деталях пральної машинки. В першу чергу він утворюється на Тене, є теплоізоляцією. Він погано проводить тепло, внаслідок чого йде велике навантаження на пралку, витрата електроенергії збільшується, в найгіршому випадку може навіть згоріти ТЕН, а його заміна коштує не малих грошей.

Зменшити утворення накипу, можна якщо прати при низьких температурах або пом’якшити воду. При жорсткій воді швидше утворюється накип, тому під час прання в осередок для прального порошку, додайте ще й пом’якшувач для води, так рекомендують всі виробники машинок автомат. А можна вибрати порошок для прання, який вже містить компонент, який пом’якшує воду.

Люди, які ремонтують техніку і часто стикаються з цією проблемою, рекомендую чистити пральну машинку лимонною кислотою від накипу. Це, дуже бюджетний спосіб. Лимонна кислота коштує копійки, результат від її використання, перевершує всі очікування.

Ось так, ось через якихось мінеральних солей, які навіть оці не помітні, можна витратити купу нервів, грошей на придбання нової техніки.

Як почистити лимонною кислотою пральну машинку від накипу

Так, так, вам не почулося, майстри побутової техніки рекомендують чистити пральну машину лимонною кислотою від накипу. Цей той самий білий порошок, який широко використовують в кулінарії. Ви його можете купити в звичайному магазині.

Отже, ви купили лимонну кислоту, кількість лимонної кислоти повинен бути 100-150 грам.

Що потрібно зробити:

  • Витягнути всі речі з пральної машинки. Якщо речі залишаться, лимонна кислота зіпсує їх;
  • Засипати в осередок для прального порошку 100-150 грам лимонної кислоти;
  • Включити пральну машинку на тривалий режим прання, температура води найвища 90-95 градусів. Все, можете займатися своїми справами, далі чудо порошок зробить все за вас. А саме, на високій температурі в процесі прання, кислота розм’якшити накип, він просто напросто разом з водою, виллється в каналізацію.

У подібний спосіб чистять від накипу чайники, самовари, кип’ятильники, але про це ми поговоримо іншим разом.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!

Зловживати цією процедурою не варто, адже накип лимонна кислота з пральної машинки почистить, часте використання може пошкодити пластикові, гумові деталі. Тому, робити таку чистку слід 1 раз на рік.

Робіть профілактику, адже як почистити пральну машинку, лимонною кислотою від накипу ви вже знаєте, і зробити це на багато простіше ніж купувати потім новий агрегат.

Ссылка на основную публикацию