Як почистити динаміки на ноутбуці

Якщо вам часто доводиться працювати на комп’ютері, то ноутбук — відмінний пристрій, що дозволяє працювати в будь-якому місці, будь-то кафе, лавка на вулиці, спальня або кухня. Найчастіше ми поєднуємо роботу на ноутбуці з іншими «невідкладними» справами, такими як легкий перекус або інші заняття. Через компактного розміру ноутбука все його внутрішні компоненти дуже щільно розташовані, а тому вони більш чутливі до пилу і сміттю, такому як крихти. Сам ноутбук непогано захищений від дрібного сміття — все його вхідні отвори закриті гратами. Однак, яка б не була решітка, вона має властивість забиватися сміттям, особливо крихтами. Динаміки ноутбука, як правило, знаходяться зверху, а тому їх захисні решітки часто забиваються. Це призводить до погіршення звучання. На щастя, почистити динаміки на ноутбуці можна швидко і легко.

Вам знадобиться:

  • Ручний або звичайний побутовий пилосос з насадкою-щіткою;
  • Ватні тампони.

Інструкція по очищенню динаміків на ноутбуці

  1. Почніть з виключення і знеструмлення комп’ютера.
  2. Найпростіший спосіб видалення пилу, що накопичився і крихт — це використання пилесоса.Однако переконайтеся, що потужність всмоктування вашого пилососа не надто велика, інакше можна пошкодити внутрішні компоненти комп’ютера. Для цього завдання найкраще підійде ручний пилосос, так як його потужність всмоктування значно менше, ніж у звичайного побутового пилососа. Якщо у вас немає ручного пилососа, використовуйте побутовий пилосос з регулятором потужності всмоктування (механічним або електронним).
  3. За допомогою насадки-щітки акуратно пропилососьте решітки динаміків комп’ютера, всмоктуючи пил і крихти з їх отворів.
  4. При необхідності, використовуйте ватний тампон, щоб прибрати застряглий в динаміках сміття.

Додаткові поради як почистити динаміки на ноутбуці

  • Для очищення клавіатури комп’ютерів часто використовується стиснене повітря, проте не рекомендується застосовувати цей же метод для очищення динаміків ноутбука. Сила повітряного струменя рознесе пил і крихти по всім нутрощів комп’ютера, не видаляючи їх повністю.
  • Деякі ноутбуки можна частково розібрати, щоб отримати доступ до задньої сторони решітки динаміків — це дозволить легко очистити вихідні отвори динаміків від мусора.Інструкцію з розбирання свого ноутбука шукайте в Інтернеті. Але будьте обережні, якщо ваш ноутбук знаходиться на гарантії, то це призведе до її анулювання!
  • Якщо ж ви не можете самостійно почистити динаміки на ноутбуці з різних причин, зверніться в сервісний центр з обслуговування такої техніки.
Ссылка на основную публикацию