Як пити креатин в порошку

Якщо ви хочете дізнатися, як правильно приймати креатин, то ця стаття для вас.

Креатином називають 2- [карбамімідоіл (метил) аміно] оцтову кислоту. Її наш організм виробляє самостійно. Креатин потрібен для того, щоб вироблялася енергія, крім того, він сприяє зміцненню і росту м’язів.

Концентрат креатину в порошку дуже популярний серед бодібілдерів і тих, хто прагне наростити свою м’язову масу. І якщо ви відносите себе до цих людей, то, прочитавши цей текст, дізнаєтеся, як приймати креатин моногідрат в порошку. Після цього ви зможете отримувати від його вживання максимальну користь.

Для початку вам потрібно буде визначитися з вибором порошкового креатину. Найчастіше він продається в аптеках або спеціалізованих магазинах, де можна придбати здорове харчування. Зазвичай його розфасовують по пластикових пляшках великого розміру з мірної ложечкою в комплекті.

Врахуйте, що креатин можуть продавати як в чистому вигляді, так і з додаванням цукру, щоб його можна було вживати як солодкий енергетичний напій.

Не варто купувати розчин креатину, так як діюча речовина починає руйнуватися при змішуванні з водою. Запам’ятайте, що вже розведений креатин містить тільки креатиновие відходи. Виробники такого продукти нечесні з покупцем, вони хочуть його обдурити.

Креатин ретельно вивчали багато разів, все вчені визнали його абсолютно безпечним для здоров’я тієї людини, яка його вживає. Однак він є харчовою добавкою і тільки тому не визнаний міністерством охорони здоров’я як лікарський засіб. Але при цьому ми все одно рекомендуємо вам проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем перед тим, як пити креатин в порошку. Вам потрібно буде уточнити, чи не вплине застосування креатину на ефективність ліків або стан здоров’я.

Перед тим як креатин приймати, потрібно буде визначитися з дозуванням. Ті, хто креатин виробляють, радять починати приймати креатин великими дозами. Цей період часто називають «навантажувальні». Прийнято вважати, що він для здоров’я безпечний, а тому, хто вживає креатин, допомагає побачити реальний результат всього за кілька днів: м’язи стають сильними і збільшуються в розмірі.

Після цього дозування необхідно поступово знижувати, в кінцевому рахунку прив’язавши її до маси тіла того, хто приймає креатин.

Будь ласка, враховуйте, що вживання креатину може вплинути на рівень інсуліну в організмі. Будьте дуже обережні при прийомі великих доз, якщо у вас є захворювання, пов’язані з підвищеним або зниженим вмістом цукру до крові. Вам слід приймати креатин помірними дозами, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.

Якщо ви замислюєтеся про те, креатин в порошку як приймати в правильний час, враховуйте, що цей препарат слід приймати щодня і строго в один і той же час. При цьому зовсім не важливо, ранок це буде або вечір. Ефект не залежить від вибору часу доби, він буде ідентичним. Однак приймайте цю харчову добавку кожен раз в один і той же час, щоб у вашого організму був час на те, щоб засвоїти дозу креатину перед тим, як ви приймете нову.

Помилковою є думка, що креатин треба приймати безпосередньо перед тренуванням. Пам’ятайте, що ефект креатину не настає миттєво.

Чи не розбавляйте креатин водою відразу, якщо хочете пити його в русі. Краще візьміть з собою креатин в сухому вигляді і пляшку води, а змішуйте безпосередньо перед вживанням. В іншому випадку креатин почне руйнуватися в воді і ви не отримаєте бажаного ефекту.

Що стосується рекомендованої дози, оптимальний вибір — це п’ять грам сухого порошку в так званий навантажувальний період. Ця доза може відрізнятися в разі, якщо лікар порекомендував її збільшити або зменшити, проте у всіх інших випадках п’ять грам — це найоптимальніший і безпечний вибір. Щоб правильно відміряти необхідну дозу, необов’язково весь час носити з собою точні ваги. Зазвичай в комплекті з порошковим креатином йде мірна ложка, яка допоможе без особливих зусиль це зробити. У разі якщо виробник не поклав мірну ложку, візьміть звичайну чайну — вага порошку з гіркою в ній складе якраз приблизно п’ять грам.

Дозу порошку слід змішати з одним літром води. Порошок треба висипати прямо в воду, після чого потрібно швидко розмішати це. Якщо у вас є пляшка з кришкою, закрийте кришку і просто потрясіть пляшку з доданим туди порошком. Якщо у вас немає пляшки об’ємом в один літр, вилийте у велику тару чотири чашки води. Однак ми радимо придбати спеціальну літрову пляшку, яку буде зручно завжди носити з собою. Креатин можна змішувати не тільки зі звичайною водою: для цих цілей також підійдуть фруктовий сік або енергетичний напій із вмістом електролітів. 

Вам потрібно обов’язково запам’ятати, що випити креатин потрібно відразу ж після того, як ви змішайте його з рідиною. Як ми вже говорили, при змішуванні з водою він відразу починає розкладатися. Ви повинні випити суміш максимально швидко: тільки так вдасться отримати максимальну користь. 

Після того як ви вип’єте розчин креатину, рекомендуємо випити слідом ще півлітра води. Пити багато води важливо тільки під час прийому креатину. Після того як пройде небагато часу, ви можете харчуватися і пити рідину в звичному для вас режимі.

У навантажувальний період необхідно приймати по чотири дози в день. Дози слід розподілити так, щоб першу ви вжили під час сніданку, другу — під час обіду, третю — під час вечері і останню — перед сном. 

Після перших п’яти днів необхідно знизити дозування і приймати креатин два-три рази на день. 

Дозу креатину на перший тиждень необхідно розрахувати за такою формулою: ваша вага, помножений на 0.35. Вийде кількість грамів креатину, яке необхідно вжити протягом дня. Розбити денну дозу можете на свій розсуд.

Дозування на другий тиждень розраховуйте за формулою: вага вашого тіла, помножений на 0.15.

Після двох тижнів приймайте креатин один раз в день по п’ять грамів, як ми вже радили раніше.

Крім тих рад, що ми вже дали, рекомендуємо також вживати протягом дня не менше восьми склянок води. Ще ми не рекомендуємо перевищувати рекомендовану дозу креатину.

Ссылка на основную публикацию