Як після прання розправити пух в пуховику, всі способи

Пуховик є практично в кожному гардеробі. Це куртка або пальто з наповнювачем з пуху і пера, перевагою якого є легкість, практичність і неймовірна тепловіддача, як після прання розправити пух в пуховику.

Але для того щоб виріб з подібним наповнювачем прослужило довго необхідно правильно за ним доглядати.

Прання — основний пункт в догляді за пуховиком. Звичайно бажано рідко його прати, але рано чи пізно доведеться це зробити.

Звичайно ж найвірнішим і простим способом є хімчистка. Але і найдорожчим — не кожному по кишені.

Як же правильно прати пуховик в домашніх умовах?

Якщо це локальні, невеликі плями, то прати краще тільки забруднені місця використовуючи щадні рідкі миючі засоби і ручне прання.

Якщо ж необхідно випрати весь пуховик, то на допомогу прийде пральна машинка. Звичайно, можна і весь пуховик випрати в ручну, але це дуже довгий і трудомісткий процес. Навіщо ускладнювати собі життя?

Перед пранням потрібно зняти всі елементи декору або перемотати їх скотчем, застебнути блискавку і кишені, вивернути навиворіт. Вибирати необхідно режим ручного або делікатного прання, з температурою води не більше 30-40 градусів, подвійне полоскання і віджимання не більше 800 оборотів в хвилину. Можна додати і засіб для виведення плям, але обов’язково перевірити реакцію тканини на нього до прання.

Для того щоб пух не збили в ковтуни необхідно використовувати спеціальні кульки, які поміщаються в барабан пральної машинки. Використовувати можна і жовті тенісні м’ячики, і навіть кросівки.

Сушити необхідно дуже активно і швидко щоб не з’явився неприємний запах — краще на батареї, періодично перебираючи пальцями пух і змінюючи положення пуховика. Приблизно раз на годину можна відбивати пуховик вибивачкою для килимів.

Але що ж робити якщо все таки пух збився всередині в грудки?
Це може статися через неправильно обраного режиму прання (необхідно читати бирки), невідповідного кошти, якщо пуховик погано прострочено на сегменти.

Чотири найбільш дієвих способу що б розправити пух в пуховику

1. Помістити сухе виріб в вакуумний пакет і пилососом «забрати» абсолютно все повітря. Відкрити пакет, впустити повітря і знову включити пилосос. Таку процедуру повторити 4-5 разів.

2. Направити на грудку пуху тепле повітря фена з боку підкладки і інтенсивно струшувати пуховик. Так повторювати стільки, скільки необхідно.

3. Помістити пуховик в пральну машинку з м’ячиками, і включити режим віджиму.

4. Покласти на диван, накрити простирадлом або покривалом і побити качалкою. Добре струсити річ і так повторювати кілька разів.

Не поспішайте відносити в сміттєвий бак дорогу річ після невдалої прання, все можливо виправити.

Ссылка на основную публикацию