Як підключити «Спасибі від Ощадбанку»?

Одним з найбільш цікавих і корисних проектів від фінансової установи є бонусна програма «Спасибі від Ощадбанку». Вона дозволяє накопичувати бонуси за оплату товарів картою і витрачати їх на покупки і розваги. Підключення до неї безкоштовно, а для вигідного участі в проекті потрібно тільки дотримуватися правил.

Що таке бонусна програма «Спасибі від Ощадбанку»?

Бонусна програма «Спасибі від Ощадбанку» дає можливість власникам карт отримувати бонуси за покупки в торговельних точках партнерів. Бонус — це умовна одиниця, що дає право на отримання заохочення. Її зараховують на спеціальний рахунок, за курсом вона дорівнює 1 рублю. Бонуси не є платіжним засобом, не можуть бути переведені в готівку або подаровані комусь, їх використовують тільки в облікових цілях. Вони дають можливість отримати знижку на покупку товару у партнерів бонусної програми. Бонуси нараховуються виходячи з розрахунку 0,5% від суми покупки, але в деяких торгових точках можна отримати і до 20% від суми покупки. Також накопичити бонуси реально і на спеціальних майданчиках — проект «Спасибі від Ощадбанку. Подорожі »(обмін бонусів на знижку до 99% на спеціальному порталі),« Спасибі від Ощадбанку. Враження »(знижка на розважальні програми). Якщо за розрахунковий період максимальна сума бонусних операцій виявиться перевищена (більше 20 тис. Руб.), Бонуси нараховуватися далі не будуть.

Згідно з правилами програми товар повинен бути придбаний фактично і в цілях особистого користування, накопичувати максимальну кількість бонусів недобросовісним шляхом, не купуючи продукцію, заборонено правилами. Одержати більш детальну інформацію щодо проекту можна на порталі програми, на офіційному сайті банку, через звернення до контакт-центру за телефоном 8 (800) -555-55-50 (знадобиться додатково вказати пароль, отриманий при підключенні) або з рекламних, маркетингових матеріалів в офісі установи. Процедура реєстрації проста і не займає більше 1-2 хвилин. Все, що для цього потрібно, — це статус власника активної карти і зовсім небагато вільного часу.

Як підключити «Спасибі від Ощадбанку»?

Для реєстрації в бонусної програмі клієнт може скористатися кількома способами — через пристрої самообслуговування, інтернет-банкінг або мобільний банк. Послідовність операцій зрозуміла інтуїтивно. Для роботи знадобиться стабільне інтернет-з’єднання або мобільний інтернет, а також телефон.

Через мобільний телефон

Підключити «Спасибі від Ощадбанку» через СМС просто і легко. Перший крок — клієнтові потрібно відправити повідомлення з текстом «Спасибі» і 4 останніми цифрами своєї карти через пробіл на номер 900. У відповідному повідомленні буде вказано 5-значний код і прохання підтвердити свою згоду з правилами. Користувачеві знадобиться відправити у відповідь СМС з кодом на номер 900. У наступному повідомленні клієнт отримає підтвердження реєстрації та унікальний пароль для зв’язку з контакт-центром. Додатково налаштовувати програму не потрібно.

Порада: важливо пам’ятати, що вартість кожного СМС-повідомлення встановлюється тарифами оператора мобільного зв’язку.

Через «Сбербанк Онлайн»

Однією з корисних функцій інтернет-банкінгу є можливість підключення послуг і різних банківських продуктів. Запустити «Спасибі від Ощадбанку» через «Сбербанк Онлайн» легко і швидко. Для реєстрації за допомогою автоматизованої системи знадобиться пройти кілька кроків. Після входу в інтернет-банк потрібно вибрати в меню розділ «Спасибі від Ощадбанку», ввести в поле номер мобільного телефону, адреса електронної пошти та прийняти умови. Після введення СМС з одноразовим паролем і натискання функціональної кнопки «Зареєструватися» включення в програму буде завершено.

через банкомат

Підключити бонуси «Спасибі» можна і через пристрої самообслуговування. Для цього необхідно вставити карту в банкомат або термінал, ввести пін-код і в головному меню вибрати розділ «Бонусна програма». Потім знадобиться ввести свій номер мобільного телефону і підтвердити згоду з умовами участі в програмі. Потім клієнт отримає на вказаний номер СМС-повідомлення з унікальним паролем для зв’язку з контакт-центром. В результаті натискаємо «Підтвердити». Це фінальний етап реєстрації.

Як перевірити бонусний рахунок?

Як правило, бонуси нараховуються протягом 5 робочих днів після покупки, але цей період в будь-якому випадку не може перевищувати 40 робочих днів. Дізнатися баланс бонусного рахунку вийде в будь-який момент кількома способами:

 • через СМС-повідомлення з текстом «9» на номер 6470 (або відправивши слово «Дякую» і через пробіл 4 останні цифри карти на номер 900);
 • за допомогою «Ощадбанку Онлайн», вибравши розділ «Спасибі від Ощадбанку» і натиснувши функціональну кнопку «Оновити»;
 • скориставшись «Особистим кабінетом» в мобільному додатку;
 • через дзвінок в контакт-центр бонусної програми і вибір в меню цифри «5» із зазначенням пароля для зв’язку;
 • через пристрої самообслуговування;
 • через покупку товару в торговій точці партнера програми (в касовому чеку буде вказано і баланс).

Куди можна витратити бонуси?

Перевести в готівку або подарувати бонуси не вийде, але вони дають можливість отримати вагому знижку на товари і послуги в роздрібних точках партнерів банку, що беруть участь в бонусної програмі. Ознайомитися з повним переліком компаній-учасників, інформацією про актуальні акції можна на офіційному сайті бонусної програми «Спасибі», в інтернет-банкінгу, через термінал або Автоматизовану систему обслуговування дзвінків. Після відмови від участі в проекті знову зареєструватися в ньому не вийде. Використовувати накопичені бонуси можна кількома шляхами:

 1. У роздрібних магазинах (BURGER KING, Пятерочка, Kari і т.д.).
 2. В інтернет-магазинах (YOOX, Світ корми, AllTime і т.д.).
 3. Через проекти бонусної програми:
 • отримання 2% від вартості квитка бонусами «Спасибі», обмін на знижку до 99% на будь-який переліт ( «Спасибі від Ощадбанку. Подорожі»);
 • знижка на екскурсії, шоу, концерти ( «Спасибі від Ощадбанку. Враження»);
 • знижка на подарункові сертифікати, купони, сувеніри в рамках проекту «Спасибі від Ощадбанку. Онлайн »або перерахування бонусів на благодійність.

Для використання бонусів потрібно вказати бажану суму бонусів продавцеві або у формі оплати покупки через Інтернет.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Бонусна програма від Ощадбанку дасть можливість повертати певний відсоток від покупки у вигляді бонусів. Після накопичення потрібної кількості клієнт може витратити їх на покупки, придбання сертифікатів, купонів або благодійність.

Ссылка на основную публикацию