Як перевірити баланс на МТС?

Стежити за своїми фінансовими операціями, здійсненими дзвінками та іншими діями тепер просто — компанією МТС розроблено багато методів перевірки свого рахунку (від традиційних до інноваційних). Практично всі вони безкоштовні і не зажадають багато часу.

Як перевірити баланс МТС?

Якщо з мобільного часто кудись діваються гроші, потрібно частіше перевіряти залишок на рахунку, наявність нарахованих безкоштовних хвилин для розмов, СМС, ММС або доступний інтернет-трафік. Зробити це можна, використовуючи один з перерахованих нижче способів.

Через USSD-запит

USSD-запит — це сервіс, що дозволяє за допомогою набору комбінації цифр виконати певні команди. Щоб отримати інформацію про стан свого рахунку, необхідно на мобільному натиснути * 100 # і кнопку виклику. Запит обробляється в лічені секунди, і на екрані з’являється вся необхідна інформація — стан рахунку МТС.

Важливо: щоб отримати додаткову інформацію за допомогою USSD-запиту, потрібно набрати комбінацію * 100 * 1 # — це дозволить проконтролювати залишок безкоштовних хвилин, СМС і мегабайтів.

Через СМС-повідомлення

Якщо абонент МТС звик користуватися послугами СМС, йому необхідно відправити на номер 111 СМС з текстом 11. Після цього прийде відповідь було надіслане, в якому будуть прописані всі необхідні відомості — залишок коштів на рахунку.

Через «Особистий кабінет»

«Особистий кабінет» — це online-платформа, яка дозволяє управляти своїм рахунком і отримувати необхідну інформацію. Реєстрація в «Особистому кабінеті» особливо актуальна для користувачів пристроїв, на яких неможливо ввести USSD-запит або відправити СМС. Процес авторизації виконується за посиланням. Перевагою сервісу також можна назвати те, що при повторному зверненні система перевіряє сім-карту в автоматичному режимі і не вимагає додаткових дій для входу. Після введення адреси абонент відразу побачить відомості про свій рахунок у верхньому кутку праворуч.

Через дзвінок оператору

Можна перевірити рахунок МТС, використовуючи автоматичний інформатор. Для цього потрібно здійснити дзвінок в службу підтримки за номером 0890 (це безкоштовний скорочений номер для абонентів МТС, їм можна користуватися навіть в разі блокування sim-карти, але тільки в межах зони покриття мережі). При виконанні дзвінка кожен абонент може прослухати голосове меню і вибрати відповідний розділ, виконуючи інструкції автовідповідача. В даному випадку потрібно натиснути «Перевірка балансу». Таким же чином можна клікнути і інші цікаві опції — інформація про тариф, залишок безкоштовних хвилин, СМС і т.д.

Через мобільний додаток

Додаток «Мій МТС» дає можливість не тільки стежити за залишком на рахунку, а й керувати ним (змінювати тариф, підключати різні сервіси). Підключити додаток можна через Wi-Fi або мобільний інтернет. «Мій МТС» — це аналог «Особистого кабінету». Завантажити його можна на мобільний пристрій на базі Андроїд, ОС, iOS або Windows Phone за посиланням.

Чи можна дізнатися баланс іншого абонента МТС?

Для перевірки стану рахунку іншого абонента існує послуга «Баланс друга» — доступна вона виключно для абонентів на тариф «Маяк» і підключається автоматично.

Щоб перевірити баланс, необхідно набрати на своєму мобільному * 140 * 1111111111 #, де 1111111111 — номер іншого абонента без +7 або 8.

Важливо: перед введенням комбінації цифр необхідно отримати згоду абонента, рахунок якого планується перевірити. Для цього з його телефону потрібно набрати * 111 * 442 # і, слідуючи подальшої інструкції, вказати свій номер як дозволений.

Перевіряти рахунок іншого абонента і стежити за його місцезнаходженням дозволяє і інша послуга — «Дитина під наглядом». Для цього потрібно відправити СМС-повідомлення зі словом «МАМА» або «ПАПА» на номер 7788. Після цього прийде відповідь для реєстрації номера телефону дитини. Дана послуга платна і складає 100 рублів на місяць, хоча кожен бажаючий може спробувати сервіс 14 днів безкоштовно в тестовій версії.

Чи можна налаштувати Автоінформування про баланс?

Сервіс «Автоінформування про баланс» дає можливість в автоматичному режимі отримувати відомості про залишок грошей на рахунку. Сервіс зручний для тих, хто забуває вчасно поповнювати рахунок, так як інформує абонента при наближенні його балансу до нуля. Підключити дану послугу можна через «Особистий кабінет», при зверненні до філії МТС (не забувши при цьому паспорт) або зателефонувавши оператору в службу техпідтримки за номером 0890.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Існує багато різних способів перевірити баланс на МТС — від введення USSD-запиту і відправки СМС-повідомлення до реєстрації в мобільному додатку. Всі зазначені методи абсолютно безкоштовні і доступні цілодобово в зоні дії мережі МТС.

Ссылка на основную публикацию