Як перевірити баланс на Йота (Yota)?

«Yota» — це один з найпопулярніших і надійних провайдерів телекомунікаційних послуг в Росії. Основним напрямком роботи компанії є надання мобільного зв’язку і 4G-інтернету. Акціонерами компанії є відомі в РФ бренди — «Мегафон» і «Скартел». Оператор бездротового зв’язку вже не перший рік забезпечує досить високу якість послуг і пропонує кілька корисних сервісів для комфортного користування Інтернетом та телефоном. Зокрема, абоненти можуть перевірити баланс «Yota» декількома способами, вибравши самий зручний і швидкий для себе.

Як перевірити баланс на «Yota»?

Перевірити рахунок вийде безкоштовно в будь-який час доби. Доступність функції забезпечує повноцінний контроль над особистим балансом, можливість правильно спланувати час, уникнути неприємних ситуацій і фінансових втрат.

Ussd-команда

Один з найшвидших і простих способів перевірити баланс на «Йота» — це відправка ussd-запиту. Для цього користувачеві потрібно набрати на клавіатурі мобільного пристрою * 100 #. Через кілька секунд результат відобразиться на екрані. Уточнити інші корисні сервісні команди вийде на офіційному сайті провайдера в розділі «Підтримка» — «Для смартфона» (або вибираємо свій вигляд пристрою) — «Корисні команди».

«Особистий кабінет»

Дізнатися баланс на «Йота» можна і через «Особистий кабінет», який створюється одразу після реєстрації на ресурсі. Стан рахунку відображено в правій частині головної сторінки. Для входу кожного разу потрібно буде вводити в спеціальну форму логін (телефон, адреса електронної пошти або номер рахунку) і пароль. Також в сервісі можна регулювати швидкість мобільного трафіку, дізнаватися про новини, акції, поповнювати баланс через Інтернет і т.д. Цей спосіб, на відміну від відправки ussd-запиту, підходить для перевірки балансу на модемі.

дзвінок оператору

Ще один спосіб перевірити баланс на «Yota» — дзвінок оператору. Для цього абоненту потрібно набрати номер «гарячої лінії» — 8 (800) -550-00-07. Після звернення він зможе не тільки уточнити стан рахунку, а й отримати відповідь на будь-яке питання щодо роботи мобільного застосування та реєстрації на сайті. Також зв’язатися з оператором вийде через онлайн-чат в мобільному додатку, клікнувши на знак питання в верхній частині екрану, або через офіційний сайт, вибравши розділ «Підтримка» — «Зверніться в чат» (нижче бічного меню в лівій частині сторінки).

Мобільний додаток

Мобільний додаток дає можливість цілодобово контролювати витрати і поповнювати рахунок, дивитися баланс на «Yota», отримувати безкоштовну технічну підтримку, уточнювати поточний тариф, підключати нові опції і т.д. Доступний залишок, дата наступного списання, кількість вільних хвилин, кількість мегабайт відображаються на головній сторінці автоматично при кожному запуску. Завантажити програму можна на офіційному сайті провайдера, вибравши розділ «Для смартфона» (або планшета) — «Мобільний додаток». У цьому ж розділі є активне посилання на програму, яку згенерує компанія. Після переходу по ній абоненту потрібно вказати в поле свій номер телефону, на який прийде СМС, і вже з нього запустити нову посилання, встановити додаток, витративши мінімум часу і зусиль. Програма відмінно підходить для пристроїв на базі iOS 8.0+, Android 4.0+, Windows 10 Mobile і Windows Phone 8.1+.

Як дізнатися залишок хвилин і трафіку на «Йота»?

Уточнити залишок хвилин і інтернет-трафіку на «Yota» вийде кількома способами. Клієнт вибирає їх в залежності від типу пристрою (смартфон, планшет або модем), комфорту і швидкості отримання результату:

  1. «Особистий кабінет». Перевірити стан особового рахунку модему можна тільки цим способом (або зателефонувавши оператору, звернувшись в офіс обслуговування, але це займає додатковий час). Також за допомогою сервісу користувач зможе уточнити параметри тарифу, доступні опції, максимальну і поточну швидкість, якість сигналу і т.д. Через «Особистий кабінет» на сайті провайдера можна швидко і зручно перевірити залишок хвилин.
  2. Мобільний додаток. Спеціальна програма дозволяє за кілька секунд дізнатися масу інформації: залишок хвилин, доступні мегабайти, дату наступного списання, місячну вартість послуг, а також змінити деякі параметри. Дані відображаються відразу після входу в додаток.
  3. Ussd-команда * 101 #. Відправка спеціальних комбінацій цифр і символів допоможе перевірити не тільки баланс, а й інші параметри, наприклад, залишок трафіку, вільних хвилин.
  4. Дзвінок оператору на «гарячу лінію» — 8 (800) -550-00-07.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Провайдер телекомунікаційних послуг «Йота» розробив кілька зручних сервісів для забезпечення комфорту абонентів, доступу до актуальної інформації по їхньому рахунку. Зокрема, користувачі можуть перевірити залишок на балансі, кількість вільних хвилин і трафіку декількома способами в будь-який час доби.

Ссылка на основную публикацию