Як очистити іржу з металу

Відновлення іржавого металу може зайняти багато часу, але це того варто. Провівши деякі операції, ви не тільки очистіть іржу з металу, але і відновите початковий вигляд виробу. До того ж іржа роз’їдає метал і згодом все глибше проникає в нього. Якщо періодично не видаляти іржу і не починати знову поверхню металу, ваше металевий виріб незабаром прийде в непридатність.

Вам знадобиться:

 • Наждачний папір
 • сталева мочалка
 • Фарба для металу
 • Грунтовка для металевих поверхонь
 • рукавички
 • Захисна маска
 • Хімічний розчин для травлення металу

Видалення іржі з металу

При видаленні іржі з металу завжди використовуйте захисну маску для обличчя. Дрібні частинки, що очищається іржі потраплятимуть в повітря, а потім і в ваші дихальні шляхи. Використовуйте рукавички для захисту своїх рук.

 1. Є кілька способів видалення іржі з поверхні металу. Перший і найпростіший — наждачним папером. Просто зачистите наждачним папером іржаве місце, поки не видалите іржу повністю.
 2. Інший спосіб полягає в полировании поверхні металу сталевий мочалкою. Ви отримаєте той же ефект, як від наждачного паперу, а може бути навіть краще.
 3. При необхідності, для видалення залишків іржі c поверхні можна використовувати розчин для травлення металу.
 4. Дотримуйтесь інструкцій на упаковці розчину для правильного його використання. Ретельно промийте поверхню, що очищається, металу для повного видалення всіх залишків хімічної речовини.
 5. Не торкайтеся голого металу своїми руками. Жир з ваших рук в майбутньому може привести до корозії металевої поверхні. Одягайте рукавички, щоб уникнути цього.

Відновлення поверхні металу

 1. При фарбуванні всі роботи проводите в добре провітрюваному приміщенні.
 2. Якщо ви використовували розчин кислоти для травлення, то поверхню металу повинна бути загрунтована металевої ґрунтовкою.
 3. Після нанесення грунтовки, або якщо ви не застосовували розчин кислоти для травлення, можете наносити фарбу для металу на поверхню. Злегка відшліфуйте поверхню наждачним папером перед нанесенням останнього шару фарби.
 4. Акуратно нанесіть фарбу, виконуючи інструкції виробника.
 5. Щоб додати блиск пофарбованої поверхні, на завершення нанесіть шар лаку для металу або емаль.
 6. Після висихання фарби фарбована металева поверхня готова до використання.

додаткові поради

 • При бажанні, зовнішній вигляд металевої поверхні можна змінити — в магазинах по будівництву і ремонту можна знайти безліч фарб для металу різних кольорів.
Ссылка на основную публикацию