Як обміняти біткоіни на рублі і назад?

Росіяни звикли до того, що грошові знаки будь-якої держави можна потримати в руках, помістити в скарбничку або розрахуватися ними за послуги або товари народного споживання. Незважаючи на те, що за допомогою біткоіни можна регулярно одержувати досить відчутний дохід, їх не можна сприймати дотиком, так як вони існують тільки у віртуальному вигляді.

Чим біткоіни відрізняються від паперових банкнот?

Головна відмінність біткоіни від звичайних паперових грошей, наприклад, російських рублів або американських доларів, полягає в наступному:

  • такі грошові знаки не можна підробити;
  • криптовалюта використовується тільки під час проведення фінансових операцій в мережі інтернет.

Сьогодні величезна кількість російських громадян отримують дохід на просторах інтернету, наприклад, заробляють на перегляді відео. За виконану роботу з ними найчастіше розраховуються біткоіни, для обміну яких на рублі існують спеціальні конвертаційні центри.

Порада: щоб отримати цей вид криптовалюта, користувачам інтернету необхідно зареєструвати в системі біткоіни електронний гаманець, який має дворівневий пароль і міжнародне позначення ВТС.

Переваги при розрахунках електронної валютою

Якщо росіяни, що працюють в інтернеті, будуть використовувати для здійснення фінансових операцій криптовалюта, вони зможуть отримати з цього масу переваг:

  1. При проведенні платіжної операції дотримується цілковита конфіденційність. Це забезпечується за рахунок того, що кожна транзакція замість П.І.Б власника супроводжується кодом (він складається з арабських цифр і великих літер латинського алфавіту) його електронного гаманця.
  2. Для захисту системи від злому використовуються найновітніші системи, що дозволяють шифрувати передані дані.
  3. Зареєстровані користувачі системи біткоіни мають можливість в різних країнах світу використовувати цифрову валюту.
  4. При проведенні фінансових операцій з клієнтів система знімає мінімальну комісійну винагороду.

Обмінники біткоіни на рублі

Сьогодні існує велика кількість інтернет-ресурсів, які займаються обміном біткоіни на рублі. Деякі портали займаються шахрайством, пропонуючи власникам криптовалюта вигідні курси, а після прийому від них електронних засобів не виплачують гроші. Щоб не потрапити в мережі до аферистів, слід дуже уважно вибирати конвертаційні центри. Свою перевагу потрібно віддавати тільки перевіреним обмінників, які мають хорошу репутацію серед користувачів.

Порада: найпопулярнішими конвертаційними центрами, що спеціалізуються на перекладах біткоіни в російські рублі, є xchange.cc і bestchange.ru. Багато російські банки (люди найчастіше прагнуть взяти позику на карту Ощадбанку) також виконують обмін електронною валюти на рублі. Найменшу комісію за такий вид фінансових операцій стягує банк Зв’язковий. Росіяни можуть зателефонувати в техпідтримку ВТБ24 чи іншої фінустанови і дізнатися у оператора про можливості обміну біткоіни на рублі.

Як перевести рублі в біткоіни?

Купити біткоіни за російські рублі можна декількома способами:

  1. Через біржу. Вибравши для покупки криптовалюта такий майданчик, учасник біржі може доручити кому-небудь продати або купити біткоіни. Курс електронної валюти постійно змінюється, так як на нього впливають як зовнішні, так і внутрішні чинники. Найпопулярнішою біржею сьогодні є BTC-E.
  2. Обмінники. Ці сервіси дозволяють виконувати конвертацію електронної валюти в російські рублі і назад. Найбільшим попитом серед обмінними сервісами є wm-center, 24change.com, ALFAcashier, metabank.ru і т.д.
  3. Купівля біткоіни у власників криптовалюта безпосередньо. Для цього в мережі потрібно знайти користувача, який готовий продати певну кількість електронних грошей, і домовитися з ним про угоду.

Порада: вибираючи спосіб покупки біткоіни, російським громадянам необхідно дуже уважно вивчити умови проведення фінансової операції. Не варто зв’язуватися з сумнівними продавцями, так як укладаються з ними угоди відносяться до категорії вкрай ризикованих обмінних операцій.

Обмінники біткоіни на Ківі

Щоб обміняти криптовалюта на Ківі, користувачам інтернету необхідно знайти відповідний сервіс. Використовуючи сайти-інтегратори, російські громадяни можуть ознайомитися з поточними курсами електронних валют. Більш детальну інформацію щодо можливості вигідного обміну біткоіни на Ківі можна знайти на офіційному сайті сервісу www.bestchange.ru. Найпопулярнішими обмінниками є wmglobus.com, a-change.org, e-money.su і т. Д.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Російські громадяни, які активно використовують біткоіни при проведенні віртуальних розрахунків, постійно обмінюють їх на рублі і виводять свої гроші на банківські карти. Для здійснення покупок в інтернеті і оплати різних віртуальних послуг, користувачам часто доводиться купувати криптовалюта. Весь спектр обмінних операцій, зокрема, виведення грошей з paypal на карту Ощадбанку, люди можуть здійснювати на спеціалізованих порталах, на яких стягується мінімальну комісійну винагороду за надані послуги.

Ссылка на основную публикацию