Як накачати прес в домашніх умовах

В даний час є хорошим тоном, як для чоловіків, так і для жінок мати хороший черевний прес. Під пресом розуміють рельєфний, підтягнутий живіт. Але як це досягти?

Найкраще для досягнення даного результату необхідно здійснювати згинання хребта, або робити повороти навколо своєї осі. Ось більш детально інструкції з виконання вправ на прес:

Крок 1

Ляжете на підлогу, руки розташуйте на потилиці в замку, ноги зігніть під прямим кутом. Тягніть лікоть лівої руки до коліна правої ноги і затримайтеся в такому положенні близько 2-3 секунд.

Після цього поверніться у вихідне положення. Потім зробите цю вправу, але з залученням лівої ноги і правої руки. Вправа слід повторювати 15-20 разів в 2-3 підходу.

крок 2

Прес можна ще качати за допомогою великого спортивного м’яча. Але при цьому треба відзначити що ефект від даної вправи буде швидшим і кращим, це забезпечується за рахунок хорошого рівноваги і залучення в процес прокачування всіх м’язів преса.

Ви сідаєте на м’яч, руки схрещує на грудях, а ноги встановлюєте на ширині плечей. Потім закидає спину на м’яч, повністю лягаючи на нього, затримуєтеся на 2-3 секунди, після чого повертаєтеся в початкове положення. Дане вправи добре підходить людям, у яких є проблеми з хребтів.

Ссылка на основную публикацию