Як на Мегафоні відключити роумінг по всьому світу

Заощадити на зв’язку

Більшість стільникових компаній йдуть в ногу з часом і надають своїм клієнтам широкий спектр послуг. Сучасні люди, що живуть в мобільному світі, дуже багато подорожують, їздять у відрядження, а також вчаться за кордоном.

І саме така послуга як роумінг дозволяє їм завжди залишатися на зв’язку, не використовуючи при цьому величезна кількість сім-карт, які весь час необхідно переставляти, ризикуючи їх втратити, забути номер або пін-код.

Однак, якщо ви вже повернулися з поїздки в рідний регіон, то роумінг краще все-таки відключити, щоб не тринькати власні гроші. Компанія «Мегафон» пропонує своїм клієнтам різні способи управління послугами.

Самостійне виправлення

  • Якщо ви активний користувач Мережі, то ви можете зайти на сайті Мегафон в Особистий кабінет, а звідти в «Сервіс-Гід» і підключити або відключити будь-які послуги самостійно.
  • Також підключати та відключати послуги можна за допомогою USSD-команд.
  • Якщо ви користувалися послугою «Пільговий роумінг», то наберіть на екрані телефону * 105 * 9100 # і натисніть виклик.
  • Якщо ви користувалися послугою «Знижка 20% міжнародний роумінг», то наберіть на екрані телефону * 105 * 7200 # і натисніть виклик.

Допомога компанії

Найбільш дієвим і простим для абонента є дзвінок оператору call-центру за телефоном 0 500 або 8-800-55-00-500, який досить швидко вирішить Вашу проблему.

Якщо ж ви перебуваєте неподалік від салону зв’язку Мегафон, то ви можете звернутися до його співробітникам, які із задоволенням Вам допоможуть.

Компанія Мегафон завжди рада своїм клієнтам і звертає велику увагу на зручність користування своїми послугами.

Дякую що ви з нами!

Ссылка на основную публикацию