Як мити натяжні глянцеві стелі без розлучень

Натяжна глянцева стеля — це варіант обробки, який поєднує в собі красу і практичність. Частина виробників переконана, що їх немає необхідності чистити, мити, все ж існує потреба періодично очищати ці покриття, ви повинні знати як мити натяжні глянцеві стелі без розлучень самостійно, не витрачаючи гроші на фахівців в цій області.
Даний вид обробки виконуються зі спеціальної поліефірної тканини або полівінілхлоридної плівки. Ці матеріали досить зносостійкі, при належному догляді довго не втрачають первинний вигляд.
Догляд за складається з сухого та вологого очищення. Суха очистка натяжної глянцевого стелі, як ви розумієте, буде без розлучень і може бути виконана сухою м’якою тканиною, спеціальної мітелкою або м’якою щіткою. Частина виробників радить чистити такі стелі за допомогою пилососа, але якщо плівка прилягає до поверхні не ідеально щільно, то існує ризик відклеїти її пилососом, і тоді доведеться повністю замінити натяжна стеля. Тому якщо для очищення вирішено використовувати пилосос, необхідно стежити за тим, щоб щітка знаходилася не ближче 2-3 см від плівки і ні в якому разі не стосувалася її.

Для того щоб не зіпсувати натяжна стеля при вологого очищення, рекомендується слідувати таким правилам:

1. Не можна використовувати для чищення кошти, які можуть залишити подряпини на глянцевому поверхні: порошок, соду, щітки з жорсткими ворсинками і т. Д.
2. Не можна застосовувати рідини, що включають в себе ацетон, луги або кислоти.
3. Не можна докладати значних зусиль, натискаючи на поверхню стелі.


Найбільш вдалий засіб для очищення такого делікатного покриття — це вода, але для кухні або ванній цього може бути недостатньо. Тому для миття забруднених ділянок можна використовувати водні розчини рідини для миття посуду, господарського мила або засіб для очищення стекол. Якщо коштів немає, можна використовувати традиційний порошок для прання, що не містить відбілюючих речовин. Його потрібно повністю розчинити у воді.
Щоб помити без розлучень глянсовий натяжна стеля одним з цих коштів, потрібно змочити в розчині м’яку губку або тканину, обережно обробити забруднені ділянки і після цього протерти тканиною, змоченою у чистій воді і добре віджатою. Потім необхідно витерти поверхню м’якою сухою тканиною, при цьому не слід здійснювати рухів по колу, так як це може збільшити інтенсивність розлучень. На завершення процесу очищення для додання блиску глянцевої поверхні слід акуратно відполірувати її замшевого тканиною або мікрофіброю. Якщо розлучення все ж залишаються, можна злегка змочити тканину водою, змішаної з нашатирним спиртом або горілкою.


Для того щоб цей красивий і дорогий стеля постійно радували око, необхідно систематично проводити їх очищення, так як скупчилася пил і в’їдаються забруднення роблять процес прибирання більш трудомістким і тривалим.

Тепер ви знаєте як помити натяжні глянцеві стелі без розлучень, можете спокійно приступати до збирання.

Ссылка на основную публикацию