Як красиво заколоти чубок?

Щоб створити новий образ, необов’язково повністю змінювати стрижку, так як буде достатньо поновлення чолочку. Вона буває короткою, довгою, густою, рідкісної, рівною, несиметричною. Деякі зачіски створюються так, що чубчик потрібно заколювати. Її укладають назад, на одну сторону.

особливості укладання

Правильно заколоти чубок дозволяє зробити зачіску оригінальною і ефектною. Як красиво заколоти чубок, щоб образ виглядав акуратно? Все залежить від довжини чубчика, тому варіанти укладання можуть відрізнятися. Волосся можуть бути випрямлені, після чого їх слід укласти в зачіску. Подовжену чолочку бажано випрямити за допомогою засобів для укладки, а потім зафіксувати її на один бік або створити нерівномірний проділ і зафіксувати зачіску лаком.


Кучеряве волосся прекрасно укладаються спіральками або локонами. Коротку чолочку з хвилястими пасмами можна випрямити. Для отримання оригінального способу можна скористатися різними прикрасами, наприклад, шпильками, затисками, шпильками. Вони відмінно фіксують пасма і роблять зачіску оригінальною. Відростаючих чубчик теж слід заколювати оригінальними прикрасами.

різновиди укладання

Як заколоти чубок, щоб вона виглядала акуратно? Для кожного випадку можна вибрати оригінальну деталь.

 • Асиметричний елемент прекрасно гармонує з усіма формами особи і довжиною волосся. Він усуває дефекти образу і робить зачіску незвичайною. Укладається він під будь-яким кутом. Можна виконати поділ по рівному і косому проділу. Дуже добре підходить кріплення чубчика назад або на один бік. Для особливих випадків підійде використання плойки або бігуді, які створюють романтичні кучері.
 • Рівна чубчик більше підходь до гладким волоссю. Якщо її довжина нижче брів, то необхідна рівна пряма укладка, але все залежить від бажання. Підходить укладання стайлінгу.
 • Як заколоти короткий чубчик? Для цього слід орієнтуватися на свою зачіску. Коротка пряма чолочкою прекрасно гармонує з діловим стилем одягу. Тому її бажано випрямити.
 • Деталь середньої довжини можна укладати різними методами. Найпоширенішим є варіант фіксації на один бік, більша частина повинна бути рівною. Можна виконати проділ у вигляді зигзага і накрутити волосся.
 • Кучеряві завитки відмінно виглядають з короткою стрижкою на хвилясте волосся. Тут не потрібно багато часу приділяти процедурі, оскільки чубчик фіксується з усіма волоссям. Для закріплення зачіски застосовуються мус і лак.
 • Начісування дозволяє зробити зачіску об’ємніше. Його можна виконати і на чубку. Потім деталь можна зафіксувати на одну сторону, на дві або закріпити назад.
 • Як заколоти довгу чубок, щоб вона виглядала оригінально? Відростаючих чубчик можна зробити прекрасним доповненням до хвилястою зачісці. Такий варіант відмінно виглядає з каскадними стрижками. Чолочкою може бути забрана назад, якщо використовувати ободок або стрічку для волосся. Ободок бажано брати тонкий або багатошаровий. До довгої чолочкою прекрасно підходять класичний пучок, високий хвіст або «Ракушка».
 • Укласти волосся потрібно тягнеться пов’язкою. З нею виходить прекрасна грецька зачіска.
 • Фіксація може виконуватися гелем або воском.
 • Коли чубчик заплетена, зачіска стає незвичайною. Для цього використовуються джгути, коси та інші види плетіння. Плетіння чубчика починається від чола, а потім вона може входити в зачіску або бути окремою деталлю.
 • Джгутики краще фіксувати маленькими заколочками і невидимками.
 • Як заколоти чубок, щоб вона виглядала незвично? Можна скористатися шпильками.
 • До хвилястим і прямим волоссям краще вибрати чубок стилю твіст.

молодіжні варіанти


Для молодих людей є ще більше варіантів створення прекрасних укладок. Чубчика теж можуть бути різноманітними. Є кілька стилів оформлення цього елемента.

 • Нерівна рвана. З її допомогою візуально образ стає молодшою. Якщо пасма будуть колорованого, то зачіска стане набагато свіже. Для цієї чубчика не потрібно филировка, тому що не буде помітний перехід між нерівними краями.
 • Подовжена чолочкою відмінно гармонує з усіма волоссям. Якщо локони прямі, то чубок можна накрутити.
 • Філіровать чолочкою — класичний варіант, який робить зачіску повітряної, об’ємною.
 • Овальну чолочку бажано поєднувати з подовженим «Каре» або стрижкою «Боб». Тільки її потрібно буде постійно випрямляти.

вибір аксесуарів

Коли аксесуари підібрані правильно, зачіска буде набагато привабливіше. Для цього застосовуються невидимки, затискачі, шпильки. Вони дозволяють акуратно заколювати пасма. Вибирати аксесуари потрібно під конкретну зачіску. Якщо лоб потрібно залишити відкритим, то більше підходять звичайні невидимки.

Для особливих випадків підійдуть прикраси зі шкіри, перламутру, дерева. Шпилька може як поєднуватися з нарядом, так і бути як акцент. Для свят відмінно підійдуть аксесуари з блискітками і штучними квітами.

Для вечірок прекрасно підходять оригінальні шпильки у вигляді метеликів, жучків, декоративних букв, пір’я, намистин. Чубчик можна зробити трохи недбалої. Головною, щоб вона була комфортною.

Лак для волосся фіксує зачіску, яка зберігається протягом 1 дня. При розпилюванні засіб потрібно тримати на півметра від голови, завдяки чому воно розподіляється рівномірно. При близькому нанесенні лаку волосся можуть швидко склеїтися. Засоби розрізняються за ступенем фіксації.

Муси й пінки застосовуються перед укладанням. З ними волосся стає слухняним. Їх наносять перед використанням фена, щипців, бігуді. Є два способи нанесення: на сухі і зволожені локони. Засіб не наноситься на кореневу частину, щоб волосся не стали жирними. Перед застосуванням потрібно струснути балончик. При створенні зачіски волосся потрібно підняти біля коріння і надати їм потрібний напрямок. З такими засобами легко фіксуються і будь-які чолочку.

Ссылка на основную публикацию