Як до Нового року прикрасити будинок

Підготовка до Нового Року є важливою частиною цього самого чудового свята! Прикраса будинку — це захоплюючий процес, до якого варто підійти заздалегідь і з розумом.

Звичайно ж, хочеться, щоб в цей день будинок був наповнений теплом і затишком, тому давайте спробуємо розібратися, що треба врахувати, прикрашаючи квартиру до Нового Року!

Визначаємося з палітрою

Найчастіше ми схильні громадській думці і … трохи забобонам, тому часто керуємося Східним гороскопом. Щороку приносить нам свої примхи в вигляді якихось обмежень за кольорами.

Наприклад, наступив 2016 рік — рік Вогняної мавпи, це означає, що в прикрасах повинні переважати помаранчеві і червоні кольори. Звичайно ж, це не обов’язкова умова, однак буде красиво, якщо вся квартира буде витримана в якомусь одному стилі.

прикрашаємо ялинку

Ялина — найважливіший атрибут Нового року. Будь то жива чи штучна, маленька або велика, але вона обов’язково має бути присутня.

Тут можна дати волю фантазії — зробити ялинку різнобарвною або знову ж витримати в якусь єдину колірній гамі (наприклад, вибрати поєднання червоно-золотий їли). Як би ви не прикрасили — ялинка все одно буде красивою. Не забудьте про гірлянди і мішуру.

Завжди було прийнято, що на Новий Рік в будинку обов’язково має бути присутня жива ялина, так що якщо у Вас немає можливості поставити живу ялинку, то придбайте пару хвойних гілочок або новорічний вінок. І їх теж не забудьте прикрасити!

Прикрашаємо стіни і вікна

До нового року в усіх магазинах з’являється величезна кількість різних прикрас на будь-якому смак. Якщо Ви хочете дійсно красиво прикрасити будинок, то доведеться виділити час і постаратися вибрати стоять прикраси.

Дуже затишно виглядає квартира, прикрашена саморобними підробками. Це можуть бути світильники, підвіски, листівки та інше

Новорічна атрибутика

Куди ж без неї. Адже саме дрібниці додають нам того самого Новорічного настрою.

Запах мандаринок і імбирного печива повертає нас в дитинство.

А свічки додадуть затишку. Не забудьте про сам символ Нового року — нехай він теж присутній в оздобленні.

Ссылка на основную публикацию