Як дізнатися заборгованість по квартплаті за адресою і через інтернет

Сучасна людина для економії часу звик шукати альтернативні способи вирішення багатьох проблем. Це стосується і питання оплати послуг ЖКГ. Як швидко і просто дізнатися свою заборгованість по комунальних послугах, ми зараз розповімо.

Способи перевірки заборгованості по ЖКГ

спосіб №1

Він же «дідівський». Для того, щоб уточнити, чи немає у вас заборгованості по квартплаті, не нарахована чи вам пеня, необхідно сходити в ЖЕК.

Даний спосіб забирає багато часу і сил, так як щоб отримати інформацію про заборгованість по ЖКГ вам знадобиться відстояти довгу чергу, а також, можливо, натрапити на недоброзичливих очікують і працівників служби ЖЕКу.

спосіб №2

Дізнатися заборгованість за послуги ЖКГ можна через інтернет. Зробити це можна двома шляхами:

  • на сайті держпослуг вашого міста. Для того, щоб перевірити заборгованість ЖКГ на сайті держпослуг, необхідно буде зареєструватися на даному ресурсі.
  • на сайті керуючої кампанії. Також можна перевірити борг за ЖКГ після проходження реєстрації на сайті керуючої компанії (якщо він у неї є). Для цього вам необхідно буде ввести особовий рахунок платника для створення особистого кабінету. Особовий рахунок платника ви можете знайти на будь-який збереглася у вас квитанції, як правило, він розташований в правому верхньому кутку сторінки.

спосіб №3

Дізнатися заборгованість по ЖКГ можна через банк або банкомат. Наприклад, легко і просто можна дізнаватися заборгованість по комунальним послугам в особистому кабінеті Ощадбанку. Для цього необхідно зареєструватися там через Сбербанк-Онлайн.

Також через банкомати Ощадбанку можна в будь-якому місці за наявності банківської карти оплатити заборгованість по ЖКГ, для цього необхідно буде вибрати в меню «Оплата комунальних послуг», що цікавлять вас послуги.

спосіб №4

Дзвінок в керуючу компанію. У квитанції по оплаті послуг ЖКГ завжди вказується інформація про компанії, що управляє, в тому числі і номер телефону, за яким ви можете зателефонувати і дізнатися цікаву для вас інформацію.

Ми перерахували найпоширеніші способи з’ясування заборгованості за послуги ЖКГ. Яким з них скористатися — вирішувати вам.

Ссылка на основную публикацию