Як дізнатися хто народиться хлопчик чи дівчинка за датою народження батьків?

Вагітність — надзвичайно щасливий і незабутній період у житті кожної жінки. Щоб дізнатися стать майбутньої дитини існує велика кількість способів, але найточніші результати можна отримати за допомогою УЗД. Буває так, що термін ще занадто маленький для проведення УЗД і доводиться шукати як по-іншому обчислити стать плоду. Існує досить велика кількість різноманітних методик, які доступні кожній парі і не вимагають застосування спеціального обладнання або значних фінансових вкладень. Саме про них ми і розповімо далі.

Тест на стан крові

Щоб дізнатися стать майбутнього малюка, можна скористатися одним з найновіших методів — тестом на стан крові. Він не так давно почав використовуватися, але і за такий короткий час вже встиг добре зарекомендувати себе. Для його проведення не буде потрібно здавати аналіз крові, оскільки потрібні будуть тільки вік батька і матері.

Цікаво, що дана методика застосовувалася ще в Стародавній Японії тими батьками, яким хотілося швидше дізнатися стать майбутньої дитини.

Ось основні етапи проведення розрахунків:

  1. Розділіть вік мами на 3, а батька — на 4. Це потрібно з тієї причини, що кров у жінок і чоловіків оновлюється з періодичністю в 3 і 4 роки.
  2. Отримане число покаже, кого чекати: хлопчика чи дівчинку. Цілі числа у матері після поділу на 3 свідчать про народження дівчинки, а при діленні віку батька на 4 — про хлопчика.
  3. Вийшли не цілі числа? Тоді зверніть увагу на залишок! Пол малюка буде залежати від нього: у кого з батьків він менше, тим більша ймовірність, що дитина буде саме його статі.

Якщо ж у вас була операція або ж ви були донором, тоді це також важливо враховувати в розрахунках, додавши до дати 3 або 4 роки.

Метод чергування: легко і зрозуміло кожному

Для нього потрібно знати лише місяць народження майбутньої матері і дату, коли вона завагітніла. Місяць, коли вона народилася — основа відліку, саме тоді вона завагітніє сином. Так, якщо жінка народилася в грудні і завагітніє в березні, тоді у неї народиться дівчинка, в квітні — хлопчик. Це простий і популярний спосіб, який не вимагає спеціального обладнання і може бути використаний на будь-якому терміні вагітності. Його також можна використовувати в плануванні вагітності, щоб максимально збільшити шанси завагітніти хлопчиком або дівчинкою.

Крім цього існують і інші способи визначення статі майбутньої дитини, засновані на чергуванні. Були розроблені навіть спеціальні додатки, які можна закачати на свій телефон і використовувати в період планування. В їх основі лежать вік жінки і цикли. Це дуже зручно, оскільки вам не потрібно буде самостійно проводити складні математичні розрахунки і результат можна побачити за кілька хвилин.

Як визначити стать дитини по його серцебиття?

На 8 тижні у малюка вже починають формуватися статеві органи, але побачити їх на УЗД ще неможливо. Для цього йому буде потрібно ще кілька тижнів, тому варто дізнатися про інші способи, які можна використовувати раніше. За серцебиття плода можна визначити його стать можна вже з 12-го тижня. Для цього буде потрібно знати:

  • Кількість серцевих скорочень. На думку деяких експертів кількість ударів у дівчаток більше, ніж у хлопчиків;
  • Ритм. Ритм скорочень у хлопчиків більш точний, а у дівчаток — досить хаотичний;
  • Серце хлопчиків скорочується голосніше і часто точно підлаштовується під пульс матері. У дівчаток ритм хаотичний, тому він ніяк не пов’язаний у своїй частоті з материнським;
  • Також можна послухати, де серце майбутнього малюка б’ється більш чітко. Якщо справа, тоді у вас буде дівчинка, а зліва — великі шанси народити хлопчика.

Як бачите, зараз існує безліч способів дізнатися стать майбутньої дитини навіть на ранніх термінах, але тільки деякі з них перевірені і можуть дати точний результат. Саме про них ми і розповіли вам, щоб ви змогли вже сьогодні дізнатися хто народиться: хлопчик чи дівчинка!

Ссылка на основную публикацию