Як безпомилково визначити вагітність, якщо затримка місячних не відбулася?

Вже давно розвіяний міф, що місячні і вагітність — абсолютно несумісні явища: встановлено, кров’янисті виділення можуть все ще тривати в першому триместрі, ніж вводять в замішання жінку, адже більшість орієнтується на характерну затримку. Як зрозуміти особливості свого організму і переконатися, що запліднення відбулося?


Місячні не представляють собою бар’єр для здійснення зачаття, тому доцільніше прислухатися до здоров’я і оцінити симптоми, притаманні їм.

Менструальні виділення.

Перш за все, потрібно приділити увагу характеру виділень. Ви відзначите, що змінився їх обсяг і колір: після зачаття, менструальна кров виробляється в значно меншому обсязі; вона темніше, ніж зазвичай. Дані обставини також вказують на запальні процеси органів статевої системи або загрозу переривання вагітності: в кожному з цих випадків, ситуація не відповідає нормі, як і сам факт наявності місячних після настання запліднення.

Гіперчутливість грудей.

Відомо, що перед місячними молочні залози стають хворобливими, вагітність проявляється не тільки почуттям дискомфорту і тяжкості грудей, але і виділенням світлої рідини, яка визначається як молозиво. Помилково думати, що відбувається це на більш пізньому терміні, оскільки багато що залежить від гормонального фону жінки: не виключено, що цей показник стане для вас саме визначальним вагітність.

Необхідність часто мочитися.

Симптом обумовлений початком перебудови жіночого організму «під виношування» дитини. Підвищений кровопостачання тканини матки робить її збільшеною, в результаті орган здавлює сечовий міхур, який викликає позиви до сечовипускання.

Смакові переваги.

Під час місячних апетит зростає — це нормально, оскільки разом з кров’ю, організм жінки втрачає значну кількість поживних речовин, які необхідно компенсувати. Але відчуття голоду не є ознакою, що вказує на вагітність: з’являються нові, дивні смакові пристрасті, наприклад, бажання їсти крейду або інші неїстівні предмети. Саме це свідчить про майбутнє материнство, навіть якщо місячні тривають.

Перераховані симптоми більшою мірою відносяться до умовних: достовірну інформацію можна отримати тільки після виконання УЗД матки.

Ссылка на основную публикацию