Яйця під час вагітності

Яйця забезпечують неймовірні поживні речовини, які роблять їх дуже поживними. Вони містять необхідні живильні речовини у вигляді жирів, мінералів, білків, вітамінів А і D, які все вкрай важливі для вагітних жінок. Ця стаття допоможе вам дізнатися, чи безпечно вживати в їжу яйця під час вагітності.

Під час вагітності, є певні здорові продукти, які ви повинні включити в свій раціон. Завдяки своїм живильним переваг, яйця є одним з продуктів, які ви повинні мати у вашій дієті при вагітності.

Кушая яйця під час вагітності Ви отримуєте в достатку селен, цинк, вітаміни, як А, D і B комплексу, які необхідні Вам і вашій майбутній дитині. Таким чином, є яйця під час вагітності можуть мати певні переваги для здоров’я жінки. Тим не менш, ви повинні бути дуже обережні в споживанні яєць. Для того, щоб забезпечити здорові і безпечні яйця, постійно перевіряти продукти за датою на упаковці до покупки.

Постійно зберігати яйця в холодильнику. Замість того, щоб тримати їх в яєчному полиці, вважають за краще залишати їх в своєму контейнері, так що запобігає зміни рівня температури. Коли ви розбили яйце, бачимо, що він не дає неприємний запах. Здорове яйце не матиме ніякого неприємного запаху. Переконайтеся, що яєчний білок є гелеподібним, непрозорим і не водянистий.

Варені, а також приготовані яйця, як тільки їх очистили з’їсти протягом двох годин. Тверді варені яйця, які не очищені можуть бути збережені протягом приблизно тижня. Ніколи не споживайте сирі або частково приготовлені яйця, так як можливий ризик інфекції сальмонели, які навіть можуть бути переміщені до дитини.

Скільки можна варених яєць під час вагітності?

Жовток яйця містить у собі близько 185 мг холестерину. Дорослий може приймати майже 300 міліграмів. Під час вагітності, є два яйця в день може поставити вас протягом рекомендованої кількості холестерину, і він не буде брати до уваги будь-які інші харчові продукти холестерину, які Ви з’їсте за день.

Харчування від одного до двох яєць на тиждень, погано не позначиться. Проте, якщо у вас надмірна вага або боретеся з високим рівнем холестерину, є яйця кожен день може збільшити ризик розвитку ускладнень.

Можливо Ви повинні обмежити використання жовтка яєць цілих 3 або 4 на тиждень. Кращий вибір, щоб мати яєчні білки. Зверніться до постачальника охорони здоров’я про споживання яєць під час вагітності.

Холодний салат з яєць

Як приготувати яйця корисними?

Ось як ви можете приготувати яйця, щоб триматися подалі від отруєння сальмонелою:

 • Візьміть яйце середнього розміру і варити близько семи хвилин.
 • Обсмажте яйце кілька з обох сторін.
 • Зварити його до білого стану, яке виходить непрозорим і жовток виявляється крутим. Він повинен зайняти близько 5 хвилин.

Якщо ви віддаєте перевагу харчуватися на вулиці, будьте обережні з деякими продуктами, що складаються з яєць. Вони можуть складатися з сирих яєць, які можуть бути частково підготовлені або не підготовлені і можуть викликати у Вас харчове отруєння.

Купуючи в продуктовому магазині майонез, спочатку переконайтеся що він виготовлений з пастеризованих яєць. Якщо ви готуєте що-небудь подібне королівської глазурі в домашніх умовах, Ви повинні використовувати тільки пастеризовані яєчні продукти. Процедура пастеризації зазвичай усуває бактерії, нагріваючи яйця. Ви можете вибрати для покупки заморожені або рідкі пастеризовані яйця.

Чи існують ризики, пов’язані з яйцями?

Поряд з перевагами, яйця також володіють певними факторами ризику. Сирі яйця або м’які варені яйця можливо містять бактерії сальмонели. Під час вагітності, Ви повинні підготувати яйця належним чином аж до твердого (крутого) стану. Це, з цієї причини, усуває бактерії і робить яйця безпечною альтернативою для Вас.

Хоча отруєння сальмонели не зашкодить вашій дитині, це може бути небажаним для вас, як це може привести до: болі в животі, діарея і сильна блювота, висока температура, головний біль.

Бактерії можуть швидко поширюватися з яєць на інші продукти або речі. Він може бути присутнім усередині яйця або на яєчній шкаралупі. Нижче наведено поради, щоб уникнути поширення бактерій:

 • Чи не кладіть яйця поруч з іншими продуктами, навіть до того чи після того, як ви порушуєте їх цілісність.
 • Обережно, щоб не поширювати вміст яйця на іншій їжі або їжі, в той час як Ви розбиваючи його.
 • Вимийте руки з милом і теплою водою до і після обробки яєць.
 • Приведіть у порядок прийоми їжі і поверхонь з милом і теплою водою після варіння яєць.
  Не використовуйте яйця, з розбитою шкаралупою і пошкоджені, оскільки вони можуть складатися з бактерій і бруду.

Як зберігати яйця?

Коли ви зберігаєте яйця безпечно, не буде ніяких шансів для бактерій поширюватися з яєць і яєчної шкаралупи. Нижче наведено поради, які містять інформацію, як зберігати яйця безпечним способом:

 • Холодильник є найкращим місцем для зберігання яєць. Яйця вимагають рівень температури нижче 20 градусів С, і, отже, охолодження повинно працювати.
 • Не зберігайте яйця поруч з іншими продуктами. Краща ідея полягає в тому, щоб тримати їх в лотку для яєць.
 • Ви повинні їсти страви, що складаються з яєць відразу після приготування. Якщо ви не їсте те, чи частина його залишилася, швидко його охолодити. Ви можете тримати охолодженим в холодильнику його протягом двох днів, але не більше того.
 • Ви можете тримати торти в прохолодному і сухому місці, якщо вони не включають в себе крем або заварні інгредієнти.
 • Тверді варені яйця не повинні зберігатися в холодильнику протягом більше 3 днів.

Печені яйця по іспанських

Поради для здоров’я

Яйця містять близько 70 калорій, які допомагають задовольнити деяку частину добової потреби для вагітних жінок. Вони повинні в ідеалі взяти в 200 до 300 калорій щодня для задоволення їх тіла і дитини.

Яйця містять правильну кількість білків, які необхідні для зростаючого плоду. Кожна клітина, що встановлює плода складається з білка. З цієї причини, маючи яйця в достатній кількості, буде практичним.

Яйця містять Омега-3 жирні кислоти і холін, які життєво необхідні для здоров’я мозку і загального зростання плоду. Це аналогічно запобігає початок дефектів нервової трубки у вашої дитини.

Якщо ваш рівень холестерину в крові типові, ви можете споживати один або два яйця в день для стабілізації насичених рівнів жиру в організмі. Якщо ваш рівень холестерину є підвищеним, ви повинні уникати яєчного жовтка під час вагітності.

Який термін зберігання яєць? Термін зберігання яєць становить 28 днів, тобто, на наступний день вони відкладаються на термін придатності. Обробляючи (готуючи) курячі яйця високою температурою дасть Вам усунути бактерії сальмонели.

Хоча є деякі загрози для здоров’я, пов’язані зі споживанням яйця під час вагітності, ви можете споживати їх до тих пір, поки як ви прямуєте заходам безпеки.

Успіхів! Гарних вихідних.

Ссылка на основную публикацию