IQ option — розлучення чи ні, відгуки реальних людей

Брокер бінарних опціонів IQ option почав свою діяльність на території Росії в 2011 році. Головний офіс компанії знаходиться на Кіпрі. Брокер IQ option входить до складу великої компанії Alta Vista Trading ltd.

На сьогоднішній день на сайті брокера IQ option зареєстровано понад 11 млн. Активних трейдерів. Щодня на платформі реєструється близько 1,5 млн. Угод.

Відмінною особливістю Айкью є професійна торгова платформа, яка була розроблена в тісній співпраці професійних трейдерів і програмістів. Представлена ??трейдерам в грудні 2015 року оновлена ??платформа брокера істотно полегшила аналіз валютного ринку і торгівлю в цілому.

При користуванні брокером IQ трейдеру доступні популярні індикатори, які можна накладати безпосередньо на графік брокера, додавати графічні інструменти, змінювати тайм-фрейм відображення котирувань.

Брокер постійно проводить турніри серед трейдерів, тривалість яких становить від 3-4 днів до декількох місяців. Трейдери, які посіли призові місця, отримують значні грошові призи. Максимальний приз, отриманий переможцем в одному з турнірів, склав близько 1,5 млн. Рублів.

торгові умови

Брокер IQ option надає одні з найвигідніших умов співпраці для трейдерів:

 • Мінімальний депозит складає 300 рублів або 10 $.
 • Мінімальна ставка в IQ option в рублях — 30 рублів або 1 $.
 • Відкриття рахунків IQ option можливо в рублях, євро і доларах.
 • Поповнення балансу здійснюється за допомогою платіжних систем — Яндекс.Деньги, WebMoney, Qiwi, банківськими картами і т.д.
 • Виведення коштів проводиться на гаманець поповнення протягом 1 дня з моменту подачі заявки, що набагато швидше, ніж у інших брокерів — Олімп Трейд або МаксіМаркетс.
 • Після реєстрації на сайті трейдеру доступні демо-рахунок з балансом 1 000 одиниць і реальний рахунок.
 • Також користувачам доступна така послуга, як видалення облікового запису в IQ option. Для цього необхідно звернутися в тех.підтримку брокера.

активи

Для відкриття угод трейдерам пропонується більш 100 активів, серед яких валютні пари, індекси, акції, що дозволяє здійснювати торгівлю цілодобово.

Активи на платформі IQ option зручно розділені на групи, що допомагає трейдерам швидко орієнтуватися для оперативного відкриття угод.

Прибутковість залежить від активу і часу відкриття угоди. Наприклад, під час роботи світових бірж прибутковість за активами може досягати 86%.

види опціонів

Брокер IQ option не може як, наприклад, російський брокер Бінекс, похвалитися різноманіттям видом опціонів.

На платформі IQ є 2 види опціонів:

 • класичний опціон;
 • турбо-опціон.

Класичний опціон — трейдер робить ставку на підвищення або зниження з заздалегідь обраним часом експірації.

Турбо-опціон — аналог класичного опціону з меншим часом експірації від 1 до 5 хвилин.

Як виграти на IQ option?

Швидка і динамічна платформа IQ option налаштовує трейдерів на швидкий заробіток, який до того ж можна вивести протягом одного дня.

Але перш ніж починати торгівлю на реальному рахунку, необхідно дізнатися, як виграти на IQ option і не втратити свої гроші.

Щодня на форумах, присвячених бінарних опціонах, тематичних групах в соц.сетях створюються унікальні торгові стратегії, радники і індикатори, орієнтовані на торгівлю з брокером IQ option.

Вибравши одну із стратегій і строго дотримуючись їй, трейдер завжди буде отримувати дохід. Без суворої дисципліни і розумного управління капіталом будь-яке вкладення грошей буде нерентабельним.

Ознайомившись з відгуками про IQ option (розлучення чи ні торгівля бінарними опціонами), багато новачків відмовляються від пропозиції вкласти кошти в торгівлю. Однак чимало негативних відгуків написані в пориві обурення після втрати депозиту в більшості випадків через несистемної торгівлі. Багато хто оцінює бінарні опціони як розлучення і обман простих користувачів, проте це не заважає компанії IQ option щомісяця виплачувати 5,7 млн. Доларів прибутку трейдерам.

Вигравати на бінарних опціонах виходить у багатьох трейдерів, які, перш за все, попрацювали над своєю торговою стратегією і системою мані-менеджменту.

Отже, перерахуємо основні складові успішної торгівлі у брокера IQ option:

 • перевірена стратегія;
 • раціональне управління коштами на рахунку;
 • жорстка дисципліна;
 • точне проходження своїй торговельній системі.

Кожен трейдер доповнює цей список своїми секретами прибутковою торгівлі, що дозволяє йому планомірно нарощувати депозит.

Виведення коштів і верифікація аккаунта

Як вже зазначалося вище, IQ option — один з небагатьох брокерів бінарних опціонів, який виводить прибуток протягом доби з моменту подачі заявки.

Виведення коштів здійснюється на гаманець, з якого був поповнений депозит, і на інші платіжні системи.

Брокер IQ option бере на себе всі витрати, пов’язані з комісією платіжних систем як при поповненні рахунку, так і при виведенні коштів. Мінімальна сума виводу — 300 рублів. Для виведення коштів з рахунку необхідно пройти верифікацію аккаунта. Верифікація — це процес ідентифікації особистості трейдера щоб уникнути зняття коштів з рахунку обманним шляхом.

Для верифікації рахунку необхідно надіслати в технічну службу брокера скан паспорта. Ніяких інших документів не вимагається.

Багатьох початківців трейдерів хвилює, чи здійснюється виведення коштів c IQ option, відгуки про який так часто можна зустріти в Інтернеті? З повною упевненістю можна сказати, що більше доби виведення грошей з IQ вам чекати не доведеться.

Відгуки реальних людей

Людмила:
З брокером IQ option торгую з самого початку. Привернули увагу дизайн і мінімальний депозит в 300 руб. Радує, що брокер постійно удосконалює умови співпраці з трейдерами — наприклад, виведення грошей здійснюється протягом доби, а не 3-5 діб, як це було раніше.

Аркадій:
Після оновлення платформи перейшов повністю на IQ option. Наношу індикатори на графік і спокійно торгую, не «перестрибуючи» між вікнами графіків котирувань і платформою. Все, що необхідно, є на самому сайті.

Вікторія:
Моя стратегія заснована на різких коливаннях графіка, тому всі угоди відкриваю на турбо-опціонах, збільшуючи ставки в разі збитку (мартінгейл). Зручна система подвоєння, яка стала доступна на новій платформі, допомагає мені швидко збільшувати суму угоди, перекриваючи втрати. Хочу сказати, що на IQ option краще торгувати на турбо, так як високий шанс виграшу, але робити це краще без азарту.

Вадим:
IQ option — доступна для новачків і зрозуміла для торгівлі платформа. Відкриваю угоди на среднесрок, тут же торгую на турбо-опціонах. До того ж угоди на среднесрок можна скасувати (продати), якщо ціна пішла далеко в мінус, повернувши тим самим частина вкладення.

резюме

IQ option — стабільно розвивається, надає трейдерам широкі можливості для заробітку на валютному ринку. Оновлена ??платформа, що включає в себе 11 інструментів аналізу ринку, низький мінімальний депозит, динамічний графік котирувань і багато іншого роблять торгівлю бінарними опціонами професійною сферою для отримання прибутку.

Щомісячний оборот компанії становить 25 млрд. Доларів. Користуватися послугами IQ option можуть трейдери 178 країн світу. У 2016 році новими користувачами платформи IQ option стали 11 млн. Користувачів з усього світу.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Ви досі вважаєте, що IQ option — розлучення і обман? Мільйони трейдерів так не думають.

Ссылка на основную публикацию