Іпотека в Газпромбанку — умови, процентна ставка

В даний час людям стало простіше оформити не тільки автокредит без первісного внеску на новий автомобіль, але і іпотеку. Багато російські фінустанови тепер охоче співпрацюють з різними категоріями позичальників, наприклад, тепер доступні кредити Россельхозбанка пенсіонерам. Прийнявши рішення оформити позику на поліпшення житлових умов, фізичні особи повинні уважно вивчити всі доступні програми, зокрема, умови іпотеки в ВТБ24, Ощадбанку, Газпромбанку.

Іпотека з держпідтримкою — Газпромбанк

Дана іпотека Газпромбанку дозволяє фізичним особам вже в 2017 році стати власниками житла з первинного ринку нерухомості. Програма, розроблена банком, цільова і призначається для покупки квартир у споруджуваних житлових будинках. Вона оформляється на наступних умовах:

 • позичальникам необхідно зробити початковий внесок у розмірі, що перевищує 15% від вартості об’єкта (при використанні коштів материнського капіталу розмір авансового платежу може бути зменшений до 5%);
 • максимальний термін іпотечної програми становить 30 років;
 • фізичним особам банк може видати не більше 45 000 000 рублів;
 • процентна ставка по позиці з 50-ти відсотковим початковим внеском стартує з показника 11,00% річних, а якщо розмір авансового платежу коливається в діапазоні від 15% до 50%, то процентна ставка буде збільшена до 11,50% річних;
 • процентна ставка по позиці з 50-ти відсотковим початковим внеском (при покупці квартир у столичного підприємства «Управління цивільного будівництва») стартує з показника 11,00% річних, а якщо розмір авансового платежу перебуває в діапазоні від 15% до 50%, то процентна ставка буде збільшена до 11,25% річних;
 • якщо фізичні особи, які планують оформити іпотеку, не є зарплатними клієнтами Газпромбанку, то процентна ставка по кредиту буде збільшена на 0,50%.

У 2017 році Газпромбанк пропонує фізичним особам ще одну іпотечну програму з державною підтримкою для придбання житла на вторинному ринку нерухомості. Вона оформляється на наступних умовах:

 • програма цільова і призначається для придбання останньої кімнати в квартирі, останньої частки в праві власності на об’єкт міської нерухомості, для покупки квартир, право власності на які вже зареєстровано;
 • фізичним особам необхідно заплатити перший внесок в розмірі від 15%;
 • максимальна сума позики — 45 000 000 рублів;
 • термін дії іпотечного договору — до 30 років;
 • річна процентна ставка коливається в діапазоні від (аванс від 15% до 50%) 11,00% до (аванс більше 50%) 11,50%;
 • якщо позичальники при проведенні розрахунків будуть використовувати кошти материнського капіталу, то річна відсоткова ставка буде знижена на 0,50%;
 • якщо фізичні особи оформляють іпотечний кредит на покупку останньої частки в праві власності на квартиру, то процентна ставка збільшиться на 1,00%;
 • річна процентна ставка (при покупці квартир у столичного підприємства «Управління цивільного будівництва») коливається в діапазоні від (аванс від 15% до 50%) 11,00% до (аванс більше 50%) 11,25%.

Порада: плануючи взяти участь в іпотечному кредитуванні з державною підтримкою, фізичні особи повинні звернутися до Пенсійного Фонду за довідкою, яка підтверджує наявність коштів материнського капіталу.

У 2017 році фізичним особами може бути оформлена іпотека за держпрограмою, розроблена для придбання споруджуваного таунхауса, а також таунхауса, на який вже оформлено право власності. Клієнтам слід заздалегідь дізнатися про умови кредитування:

 • максимальний термін — 30 років;
 • розмір початкового внеску — від 20% (якщо будуть задіяні кошти материнського капіталу, то ставка знизиться до 5%);
 • максимальна сума позики — 45 000 000 рублів;
 • річна процентна ставка — від 11,50% (авансовий внесок більше 50%) до 12,00% (аванс від 20% до 50%);
 • процентна ставка буде збільшена на 0,50% для фізичних осіб, які не є клієнтами Газпромбанку, а також до моменту здачі на зберігання фінустанові документації, яка підтверджує факт обтяження з нерухомості.

За державною програмою можлива покупка таунхауса або котеджу із земельною ділянкою, які будуються за участю Газпромбанка. Кредитна програма оформляється на наступних умовах: максимальна сума позики становить 60 000 000 рублів, термін дії договору не може перевищувати 30 років, клієнтам необхідно внести початковий внесок від 20% (при використанні коштів материнського капіталу цей розмір буде зменшено). По іпотеці встановлена ??річна процентна ставка в розмірі 11,25% -11,75%.

Газпромбанк — іпотека для працівників Газпрому

Працівники Газпрому мають можливість взяти участь в іпотечному кредитуванні від Газпромбанку на пільгових умовах. Перше, що їм слід зробити на шляху до поліпшення житлових умов, — це подати заявку. Після отримання позитивного рішення з банку працівник Газпромбанку отримає привілеї, що стосуються питання нарахування процентної ставки. Йдеться про компенсацію 7 пунктів. Наприклад, за обраною іпотечною програмою встановлена ??процентна ставка 15,00%. У цьому випадку працівникові Газпрому доведеться оплачувати тільки 8,00%, так як 7,00% буде платити фінансова установа. Якщо у такої категорії клієнтів в процесі погашення іпотечного кредиту народяться діти, то вони можуть розраховувати на субсидію, яка розраховується індивідуально і якій можна покрити до 50% суми заборгованості, що залишилася. Працівникам Газпрому встановлюються або аннуїтетниє, або диференційовані щомісячні платежі. Максимальний термін дії іпотечної позики становить 30 років. Вік клієнта повинен бути в діапазоні 22-60 років.

Порада: пільгову іпотеку можуть оформити тільки штатні співробітники Газпрому (рішення щодо надання пільгового іпотечного кредиту приймає відділ соцрозвитку компанії).

Військова іпотека в Газпромбанку — умови в 2017 році, процентна ставка

Для військових Газпромбанк підготував у 2017 році кілька пропозицій. Оформивши іпотечний кредит, вони можуть придбати нерухомість як з первинного, так і із вторинного ринку. Програма «Військова іпотека» відкривається на наступних умовах:

 • максимальний термін дії кредиту — 25 років;
 • розмір початкового внеску — від 20%;
 • максимальна сума позики — 2 000 000 рублів;
 • за програмою можна придбати міські квартири, на які вже зареєстровано право власності, квартири, розташовані в будинку, що будується (укладається між позичальником і забудовником договір участі в пайовому будівництві);
 • річна процентна ставка — 11,75%;
 • до моменту передачі фінансовій установі пакета документів, які підтверджують факт обтяження об’єкта на користь Газпромбанку, процентна ставка буде збільшена на 0,60%.

Іпотека в Газпромбанку — умови в 2017 році, процентна ставка

Сьогодні на офіційному сайті фінустанови представлені різні іпотечні програми Газпромбанку, фізичним особам до їх оформлення необхідно вивчити всі основні умови:

 1. Іпотека на покупку споруджуваних об’єктів нерухомості, які знаходяться в заставі у фінансової установи. За цим кредитом діють умови, встановлені для програм «Купівля таунхауса», «Покупка квартири в споруджуваному будинку», «Проста іпотека». Річна процентна ставка буде на 0,50% менше, ніж за вищепереліченими програмами.
 2. Проста іпотека. За цією програмою можна придбати квартиру в будівництво будинку, де в якості забудовника виступає юридична особа, об’єкти нерухомості, на які вже зареєстровано право власності. Фізичним особам, які готові взяти участь в цій програмі, необхідно зробити перший внесок у розмірі, що перевищує 50% вартості нерухомості, що купується. Термін дії іпотечного кредиту може досягати 30 років. Максимальна сума, яка може бути видана позичальникові, що не перевищує 10 000 000 рублів (для столиці) або 7 000 000 рублів (для інших міст). Річна процентна ставка встановлена ??в розмірі 13,00%. До того моменту, поки фінансовій установі не буде переданий пакет документів, що підтверджують факт обтяження об’єкта на користь Газпромбанку, процентна ставка буде збільшена на 0,50%. За програмою «Проста іпотека» також можна придбати об’єкт нерухомості із вторинного ринку.
 3. Іпотека, призначена для покупки нерухомості із вторинного ринку, яка знаходиться в заставі у банку. За цією програмою може бути куплена як міська, так і заміська нерухомість. Сьогодні по ній діють умови, встановлені для програм «Покупка квартири на вторинному ринку нерухомості», «Купівля таунхауса, на який оформлено право власності», «Проста іпотека». Річна процентна ставка на 0,50% менше, ніж за вищепереліченими програмами.
 4. Іпотека +. Ця програма призначена для фізичних осіб, які бажають отримати гроші на оздоблювальні та будівельно-монтажні роботи. В якості застави по іпотеці буде виступати нерухомість, раніше оформлена в кредит в Газпромбанку. Фізичним особам необхідно залишити заставний (мінімальний) дисконт у розмірі 15%. Максимальна сума позики досягає 9 000 000 рублів. Річна процентна ставка встановлена ??в розмірі 13,50% (аванс 50%) або 14,00% (аванс 15% -50%). Якщо позичальники не є зарплатними клієнтами Газпромбанку, то для них процентна ставка збільшиться на 0,50%.
 5. Іпотека, яка оформляється під заставу наявної у клієнта у власності нерухомості. Кредитні кошти за цією програмою можуть бути витрачені на споживчі цілі. Термін дії іпотечного кредиту становить 15 років. Максимальна сума позики, на яку можуть розраховувати клієнти, досягає 30 000 000 рублів. Річна процентна ставка встановлена ??в розмірі 11,75% для позик, оформлених на 12 місяців, а за програмами, які оформлені на більш тривалий термін, ставка збільшиться до 12,75% (для громадян, які не отримують заробітну плату на карти Газпромбанку, ставка буде збільшена на 0,50%). Початковий внесок по іпотеці повинен становити не менше 30%.
 6. Купівля нерухомості з первинного ринку, яка будується за участю Газпромбанка. За цією програмою фізичні особи можуть придбати як квартири в споруджуваних будинках, так і квартири з машиноместамі в новобудовах. З цієї іпотеці встановлені наступні умови: максимальна сума — 45 000 000 рублів, термін — до 30 років, авансовий платіж — від 0%, річна процентна ставка — від 10,50% до 12,00% (залежить від розміру початкового внеску).

Програма рефінансування іпотеки від Газпромбанку

Фізичні особи, які раніше оформили іпотечні програми в інших російських банках, можуть взяти участь у програмі рефінансування, запропонованої Газпромбанком. Максимальний термін дії програми становить 30 років. Позичальники можуть розраховувати на отримання 45 000 000 рублів, яких вистачить для покриття діючої заборгованості. Річна процентна ставка рефінансування становить 11,00% (заставний дисконт у розмірі 50% -85%) або 11,50% (заставний дисконт до 50%).

Умови оформлення іпотечних кредитів в Газпромбанку

Щоб у 2017 році взяти участь в іпотечному кредитуванні від Газпромбанку, фізичним особам необхідно виконати вимоги:

 1. Наявність російського громадянства.
 2. Постійна реєстрація в столиці, прилеглих районах і в містах, в яких розташовані відділення фінансової установи.
 3. Наявність позитивної кредитної історії.
 4. Кредитоспроможний вік: від 22 до 60 років (для жінок верхня межа знижена до 55 років).
 5. Загальний трудовий стаж від 1 року (на останньому місці не менше 6 місяців).

Кожен клієнт Газпромбанку зобов’язаний передати фінансовій установі пакет документів, в якому крім заяви повинні бути цивільний паспорт (оригінал і ксерокопія всіх заповнених сторінок), ідентифікаційний податковий номер, страхове свідоцтво СНІЛС, копія (завірена) трудової книжки, довідка про доходи або інші документи, що свідчать про постійні грошові надходження.

Якщо при оформленні іпотеки фінансовій установі передається в заставу об’єкт нерухомості, то процедура повинна оформлятися відповідно до регламенту Федерального законодавства. Нерухомість, що купується по іпотеці, в обов’язковому порядку страхується (фізособи можуть в добровільному порядку застрахувати своє життя, здоров’я, працездатність). Всі подані заявки розглядаються кредитним відділом протягом 1-10 днів (робочих). Після оформлення іпотеки фізичні особи зобов’язані вносити щомісячні платежі аннуїтетним або диференційованим способом (можливо дострокове погашення заборгованості).

Збережіть статтю в 2 кліка:

У 2017 році фізичні особи можуть оформити різні іпотечні програми. Заявку на участь в кредитуванні можна подати як у відділенні фінансової установи, так і на його офіційному сайті. Після отримання позитивного рішення клієнти повинні оформити документи на нерухомість і сформувати пакет паперів для Газпромбанку. Як тільки у фінустанові буде відкритий поточний рахунок і підписана вся іпотечна документація, фізичним особам необхідно передати правовстановлюючі документи на державну реєстрацію. В обов’язковому порядку позичальникам слід вирішити питання зі страховою компанією, в яку також доведеться подати пакет документів. На фінальній стадії процедури оформлення іпотеки фінансова установа перерахує (або покладе в банківську комірку) кошти продавцю об’єкта нерухомості.

Ссылка на основную публикацию