Ігри, на яких можна заробити реальні гроші без вкладень

Ігрова індустрія давно перейшла на новий етап розвитку. Тепер користувачі грають в ігри не тільки заради задоволення, а й отримують за це реальні гроші. Щодня з’являються нові ігри, де гравцям надається можливість пограти в улюблені ігри і заробити гроші. У багатьох виникає резонне питання — хіба творцям ігор вигідно платити гравцям гроші? Розробники ігор заробляють в основному на рекламі, яка транслюється в грі. Частина доходу, отриманого за рекламу, творці виплачують гравцям. Різниця між цими сумами становить основний дохід розробників ігор.

Схема проста і не криє в собі ніякого підступу, тому можна грати в ігри без вкладення реальних грошей, не побоюючись втратити зароблене. Деякі ігри, які умовно можна назвати іграми без вкладень, дозволяють заробляти тільки після поповнення балансу на певну суму. Витрачена сума згодом швидко окупається.

Які бувають ігри без вкладень реальних грошей?

Ігор, на яких можна заробити реальні гроші без вкладень, дуже багато. Кожна з них відрізняється за жанром — економічні ігри, стратегії, інтелектуальні, покер, і т.д.

Наведемо приклади найпопулярніших ігор, які платять гравцям за час, проведений в грі. Серед ігор-стратегій можна відзначити такі, як:

  • Епоха клонів — популярна економічна гра, де гравцям надається можливість заробляти перші гроші в ролі Батрака (Наймички). За кожне виконане завдання гравець отримує оплату, яка залежить від його статусу. Чим вище статус, тим більше оплата.
  • World of Fermer — об’ємна браузерна гра, де необхідно будувати будівлі, розвивати інфраструктуру, проводити різні ресурси і т.д. Все, що зароблено в грі, можна обміняти на реальні гроші, виходячи з курсу 1 000 од. золота = 1 рубль. Гра не вимагає ніяких вкладень, дохід гравця залежить тільки від його здібностей в економіці і стратегічному мисленні.
  • Golden Eggs — захоплююча онлайн-гра з гарантованим виведенням коштів. Гравцеві даються курочки, які без вихідних і перерв несуть золоті яйця. Золоті яйця можна обміняти на реальні гроші. Творці гри позиціонують Golden Eggs як пасивний джерело доходу для гравців.

Ми привели лише малу частину ігор-стратегій, які заслуговують на увагу гравців. Виберіть для себе кілька таких ігор, і ваш дохід істотно збільшиться. Для любителів карткових ігор радимо звернути увагу на популярний ресурс Titan.

Тут також не потрібно вкладень власних коштів, а для отримання реальних грошей гравцеві необхідно битися з іншими гравцями в фріволле — турнірі, де призи виплачуються реальними грошима.

Багатьох користувачів Інтернету привертають прості і нехитрі ігри, які не віднімають багато часу, але при цьому дозволяють виводити реальні гроші. Наведемо кілька прикладів таких додатків:

  • Golden Mines — проста онлайн-гра, де необхідно використовувати працю гномів на рудниках. Видобувається руда накопичується в системі без обмежень за часом. Збирати руду можна в будь-який вільний час і отримувати за це реальні гроші.
  • Taxi Money — гравець стає власником власного таксі, яке використовується для роботи в місті. Створивши цілий автопарк, можна непогано заробити.
  • FirePirates — цікава гра з піратами. Тут можна наймати до себе в команду піратів, які видобуватимуть гравцеві різні коштовності. Крім цього, в грі присутні різні бонуси, які незначно, але збільшують дохід гравця.
  • Медова ферма — гравець стає власником пасіки, де бджоли цілодобово виробляють мед. Кількість меду залежить від різновиду бджоли. У грі присутні різні бонуси — за реєстрацію, за репости інформації про гру в соц.сетях і т.д. Ці бонуси можна використовувати для покупки бджіл, вуликів та інвентарю.

Порада: уважно ознайомтеся з реферальним програмами ігор, так як з їх допомогою також можна непогано заробити. Від гравців потрібно тільки розмістити інформацію про гру в соц.сетях або на інших ресурсах, щоб отримати відрахування за залучених гравців.

Скільки можна заробити, граючи в ігри без вкладення грошей?

Відповідь залежить від того, скільки ви ХОЧЕТЕ заробити. Гравців можна розділити на дві категорії:

  • гравці, які грають в гру заради задоволення;
  • гравці, основною метою яких є заробіток грошей.

Зрозуміло, що дохід у них може бути різним. Якщо ви вирішили вибрати гри з виведенням коштів як основне джерело доходу, то доведеться пропрацювати чітку схему по заробітку. Така схема повинна включати в себе перелік ігор, які реально виводять гроші. Такий список необхідно постійно доповнювати новими програмами та видаляти ті з них, які перестали платити. Від гравця потрібно постійно стежити за рейтингами ігор без вкладень.

Збільшити дохід від ігор допоможуть різні додатки для заробітку грошей на комп’ютері і розширення для браузера для заробітку грошей, які дозволять гравцеві швидше справлятися із завданнями в грі.

Те, що в інтернеті можна заробити, вже ні у кого не викликає сумнівів. Крім ігор з виведенням грошей користувачі мережі заробляють в Інстаграме, на класах в однокласниках, на торгівлі в мережі, використовуючи хороші движки для інтернет-магазину, краудфандінгом, пробують себе в торгівлі на фондовій біржі і дізнаються, чи реально заробити на бінарних опціонах і т. д.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Вибравши для себе кілька відповідних ігор і регулярно виконуючи правила гри, можна заробити до кількох тисяч рублів на місяць. У міру накопичення досвіду і рейтингу в іграх дохід гравця також збільшується. Тому гри без вкладень з висновком реальних коштів можна вважати непоганим пасивним доходом.

Ссылка на основную публикацию