Ідеї для фотосесії дівич-вечора на природі і в студії

Дівич-вечір — невід’ємна частина усталених традицій перед весіллям. Подібний захід є прощанням з минулим вільним життям, тому організація і проведення має бути яскравим і незабутнім. Наприклад, можна зробити веселі і яскраві фотографії. Кращі ідеї для фотосесії дівич-вечора на природі, в студії або в інших місцях ми вирішили надати в цій статті.

Популярні місця для фото поза студією

Фотосесія безпосередньо залежатиме від обраного способу святкування дівич-вечора. Варіанти місць проведення вечірки можуть бути наступними:

 • в клубі;
 • в кафе;
 • будинки;
 • в лімузині;
 • на природі;
 • на яхті;
 • на пляжі;
 • біля річки, озера.

Іноді вибір падає на екстремальні види спорту, наприклад, стрибки з парашутом або з моста. Звичайно, без фотографій не обійтися.

Найпоширенішим місцем для для фотосесії, якщо не брати до уваги студію, є природа. Оскільки дівич-вечір повинен обов’язково запам’ятатися саме своєю яскравістю і враженнями, буде потрібно професійний фотограф, який зможе втілити на знімках самі незабутні моменти. Зазвичай дівчата роблять прогулянку по мальовничих місцях міста. Це може бути в парку, біля озера або просто на вулиці поруч з красивою будівлею. Приклади природних фото подружок з нареченою ви можете побачити нижче:Якщо ви хочете фото в сільському стилі, то тут без виїзду за місто на природу нічого не вийде. Такий популярний стиль, як рустик може бути реалізований там в повній мірі.

Подібні фотозйомки організовані для того, щоб виділити наречену. Наприклад, подружки і свідка надягають однакові наряди, а наречена одягне щось виділяє її з натовпу. Якщо фотозйомка вечірки відбувається влітку, то поле для фантазії не обмежена. Важливо пам’ятати, що кожна фотозйомка супроводжується необхідним реквізитом, який заготовлюється заздалегідь. Популярні такі атрибути:

 • фата;
 • спідниці або пачки;
 • футболки з різноманітними підписами;
 • інші тематичні декорації.

Якщо була обрана ідея для вечірки в клубі або ресторані, в салоні, то створені знімки цілком і повністю передадуть теплоту спілкування і взаємин між подружками і нареченою, а також їх радість і веселощі.

Студійні варіації зйомки

Найпопулярнішою, затребуваною і дорогий фотосесією дівич-вечора є студійна зйомка. У студії можна реалізувати багато різних ідей і задумів. Для студії не існує обмежень, дівчата можуть розкріпачитися, їм дозволена повнота і свобода дій. Політ фантазії не обмежується простими посиденьками і чаюванням.

Найпоширеніший варіант — піжамна, домашня вечірка подруг, яка насправді відбувається в студії. Для реалізації цієї ідеї використовують подушки, іграшки, крісла і все те, що може нагадати про затишок і теплі домашньої обстановки.


Ідеєю фотозйомки можуть виступити фото з табличками, на яких будуть написані різні кумедні жарти або список справ майбутньої подружки нареченої.


Для студійної фотосесії немає нічого неможливого, можна реалізувати індивідуальну вечірку, сюжет якого-небудь фільму. За допомогою необхідних атрибутів і вигадок дівчат «фотосет» стане яскравим, знаменною подією і запам’ятається назавжди.


Ми надали найпопулярніші і кращі ідеї для фотосесії дівич-вечора на природі, в студії і в інших місцях. Сподіваємося, що вам сподобалися фото приклади і що-небудь для себе ви вибрали. Головне — це фантазія і веселощі, адже варіантів для фотографій може бути дуже-дуже багато.

Ссылка на основную публикацию