Ідеї для бізнесу з нуля в домашніх умовах

Багато людей стикалися з проблемою звільнення з роботи і, відчувши на собі всі «принади» безгрошів’я, напевно замислювалися над відкриттям власної справи, яке дозволило б забезпечити гідну і безбідне життя. На жаль, для більшості думки про відкриття бізнесу в домашніх умовах так і залишаються лише мріями, оскільки сумніви і лінь є основними перешкодами для його реалізації.

Для тих же, хто вирішив заробити гроші з нуля на дому і відкрити свою маленьку справу, ми зібрали найцікавіші ідеї, які дозволять швидко досягти успіху. Як відомо, заробити можна практично на чому завгодно, головне, щоб домашній бізнес або будь-яке інше справа починаючий підприємець робив краще, ніж його конкуренти.

Сім причин відкрити власну справу

Бізнес в домашніх умовах має низку незаперечних переваг, які дозволяють підприємцю зупинити свій вибір саме на «роботі на себе». Ми постаралися виділити сім основних причин, які роблять працю вдома привабливим. Розглянемо їх:

 1. «Сам собі режисер» ? ви самостійно плануєте свій робочий день, самі вирішуєте, чим займатися, наприклад, купити недорогу франшизу для маленького міста або заробляти на розведенні овець. Головне, що ви ні від кого не залежите і не зобов’язані нікому звітувати в пророблених діях.
 2. Необмежений заробіток. Підприємцю не потрібно жити від авансу до зарплати. Його дохід прямо пропорційний якості і кількості виконаної роботи.
 3. Раціональне використання свого часу. Нескладно здогадатися, що за час, який багато витрачають на проїзд до роботи, підприємець вже встигне заробити певну суму. До того ж немає необхідності з тугою чекати закінчення робочого дня.
 4. Економія бюджету. Бізнес в домашніх умовах не вимагає витрачати зароблені кошти на орендну плату виробничих приміщень, а також оплату комунальних служб, виплату зарплат робітникам та інше. Більш того, оплата єдиного фіксованого податку (не забуваємо про відкриття індивідуального підприємництва) зводить до мінімуму витратну частину заробітку.
 5. Перспективи зростання малого бізнесу. Було б нерозумно припускати, що приватний підприємець не мріє про розширення своєї діяльності і про збільшення доходу, а значить, при належній старанності можна домогтися значного успіху.
 6. Можливість створення власного бренду. Здавалося б, що може бути спільного між красивим логотипом з помітним слоганом і заробітком? Насправді відповідь до банального проста: впізнавана торгова марка здатна на порядок збільшити ваш дохід. Як то кажуть, спочатку ти працюєш на ім’я, а потім воно на тебе.
 7. Можливість дозволити собі все, що завгодно. Безумовно, на початку вашої діяльності дохід буде маленьким, проте з часом можна заробити достатньо коштів, щоб не замислюватися над злободенними проблемами і їх нескінченним рішенням.

Таким чином, працюючи на себе будинку, не потрібно буде бігти кожен день на найману працю, виправдовуватися перед начальством і рахувати копійки до зарплати. Головне, потрібно пам’ятати про те, що не боги горщики обпалюють і успіх приходить лише до тих, хто з фанатизмом і ретельністю відноситься до улюбленої справи.

Ідеї ??малого бізнесу з нуля в домашніх умовах

Тепер поговоримо про самих ідеях ведення власної справи вдома з нуля. Перш ніж зайнятися чим-небудь, подумайте, що у вас виходить робити найкраще і які послуги ви могли б надавати населенню.

Випічка та консервування на замовлення

 • Ексклюзивні торти. Якщо ви вмієте пекти, ідея заробляння коштів у себе вдома з нуля не змусить себе довго чекати. Готувати ексклюзивні торти для різних ювілеїв, іменин і інших подій є досить прибутковою справою. Щоб про вас дізналися як про професіонала, необхідно заявити про себе. Підключіть фантазію і зробіть кілька вишуканих кондитерських виробів, які кожній людині захотілося б з’їсти при одному погляді на фотографію. Далі необхідно створити паблік в будь-який соцмережі, де буде викладена докладна інформація про вашу діяльність і ціни на послуги. Витрати для швидкого старту ведення даного виду бізнесу в домашніх умовах мінімальні, а дохід буде солідним при правильному підході.

Порада: якщо все ще сумніваєтеся в прибутковості малого приватного справи, зокрема, випічки тортів на замовлення, загляньте на статистику ключових запитів на всім відомому Яндексі. Цифра в чверть мільйонів запитів за 1 календарний місяць вразить навіть самого закоренілого скептика.

 • Домашня випічка. Про цей вид діяльності багато хто знає, однак, як показує практика, першокласна домашня випічка завжди буде затребувана у покупців. Зверніть увагу, що від вас не буде потрібно відкривати власну пекарню, а для початку діяльності не потрібно купувати дороге обладнання для пекарень. Як то кажуть, можна обійтися «малою кров’ю» на перших порах, тобто використовувати кухонну духовку. Що стосується реалізації готової продукції, то продавати здобу можна і біля власного будинку.
 • Складно знайти людину, яка б байдуже ставився до смачних шоколадних цукерок або ручної вишуканою карамелі. Виробництво цих кондитерських виробів вимагає чималих знань і певних навичок, але дохід в порівнянні з цими організаційними питаннями незрівнянно високий. Головною фішкою такого малого бізнесу в домашніх умовах є ексклюзивність продукції. Глобальна мережа буквально рясніє оформленням цукерок і карамелі, а також рецептами і секретами їх приготування. Спробуйте придумати кілька власних рецептів на основі отриманих в інтернеті знань і покуштуйте приготований кулінарний шедевр. Якщо він буде вам до душі, то успіх не змусить себе довго чекати. Заробляти ви зможете постійно, оскільки ця продукція затребувана цілий рік, а вкладення для розвитку особистої міні-кондитерської будуть мінімальні.
 • Любіть консервувати? Смачне варення, гриби і домашні соління, приготовані власноруч, дозволять створити маленький, але стабільний дохід. Даний вид діяльності прекрасно підійде людям, які є господарями приватного будинку, однак ніхто вам не завадить квасити капусту та інші смаколики в міській квартирі. Зверніть увагу, що при всьому достатку супермаркетів домашні продукти (та ще й без хімікатів!) Завжди будуть користуватися попитом, і на цьому можна добре заробляти на постійній основі з мінімальними вкладеннями. Якісна домашня продукція користується попитом як на ринку, так і в дорогих ресторанах, тому з реалізацією проблем не виникне.

Господарям на замітку

 • Однією з прибуткових і малозатратних ніш є копчення м’яса і риби. Для цього буде потрібно спорудити кам’яну коптильню і придбати готову продукцію. Це може бути дрібна або велика промислова риба, м’ясні вирізки і сирі ковбаси, які можуть бути приготовлені в домашній коптильні. Нескладно здогадатися, що дана продукція завжди буде рентабельною, а дохід від її реалізації вийде істотним. Як правило, підприємці, що досягають на цьому терені відчутних результатів, розвивають свій бізнес до масштабів цехового виробництва, а також з подальшою орендою водойм і розведенням різних порід риб. Звичайно, такий розмах вимагає великих інвестицій, які згодом окупаються з лихвою.
 • Однією з найбільш прибуткових ніш в цьому напрямку вважається вирощування полуниці. Цей продукт із задоволенням купують цілий рік, тому проблем з реалізацією не виникне. В інтернеті та в бібліотеках можна знайти інформацію, як побудувати самостійно теплиці для цілорічного вирощування цієї культури. Поряд з «полуничним раєм» можна у себе вдома (безумовно, на городі) організувати вирощування зелені на продаж в домашніх умовах. Про затребуваності петрушки, кропу або селери говорити напевно буде зайвим, тому поєднання двох цих напрямків може через короткий проміжок часу стати дуже прибутковим.
 • Говорячи про особовій справі, яке можливо успішно розвивати, маючи невелику ділянку землі (вирощування овочів), не можна не згадати про виробництво самих теплиць. Для цього буде потрібно виробниче приміщення (для початку підійде порожній гараж), в якому можна буде збирати металеві заготовки з профілю. Навіть в місті дана продукція затребувана багатьма компаніями, які спеціалізуються на вирощуванні різних рослинних культур. Щоб зайняти частину цього ринку, необхідно запропонувати цікаву ціну на свою продукцію, а також чітко виконувати взяті на себе зобов’язання перед замовником за термінами виготовлення теплиць.

Порада: цей бізнес в домашніх умовах є прибутковим, тому при певному завзятості незабаром можна розраховувати на збільшення замовлень і навіть обсягів виробництва. До того ж його успішно можна поєднувати з перерахованими ідеями по вирощуванню овочевих і ягідних культур.

Дохід на наданні різних послуг

Нескладно побудувати прибутковий бізнес в домашніх умовах на професійному надання послуг населенню. Не будемо загострювати увагу на реєстрації індивідуального підприємництва і паперової тяганини, а зосередимося на цікавих і прибуткових ідеях.

Послуги стилістів і перукарів

Дана ніша має певну конкуренцію, проте ніхто ще не відміняв індивідуальний підхід до побажань клієнтів і бездоганна якість виконання своєї роботи. Є не так вже й багато майстрів, які дійсно зможуть зробити професійний мейк-ап або укладання волосся. Вдома ви можете організувати власну перукарню або салон краси, де постійних клієнтів буде зручно обслуговувати. Витрати будуть потрібні на придбання професійного обладнання та облаштування залу для прийому відвідувачів.

 • Перукарські послуги для тварин. На сьогоднішній день цей напрямок є високоприбутковим і в невеликих містах, і в мегаполісах. За зовнішнім виглядом своїх улюбленців дбайливі господарі стежать дуже ретельно, а тому можна орендувати приміщення для цих цілей або стригти звірів на дому у замовника. Крім витрат на покупку устаткування доведеться розщедритися на рекламу, яка дозволить швидко заявити про себе.
 • Послуги манікюру і педикюру. Корекція нігтів, а також художній розпис користуються величезною популярністю у представниць слабкої статі. Якщо ви майстер цього напрямку, то варто спробувати працювати виключно на себе. Витратна частина порівняно невелика, до того ж немає необхідності вкладати кошти в переобладнання приміщень.
 • Плетіння кіс і дредів. Красиве заплітання волосся може стати джерелом постійного доходу. Цьому мистецтву може навчитися кожен охочий, тим більше що «методичних посібників» для цього дуже багато. До витрат слід віднести придбання різних шпильок, гребінців і гумок. Щоб досягти успіху в даному напрямку, необхідно опанувати безліччю способів плетіння.

Аутсорсинг (віддалена робота)

 • Надання юридичної допомоги. Юристи можуть взяти на себе зобов’язання надавати приватним особам і компаніям правові послуги. Зрозуміло, що відкриття своєї адвокатської контори буде досить серйозним кроком, що вимагає чималих вкладень. Правознавці можуть вести свій бізнес в домашніх умовах, наприклад, через інтернет, а також надаючи усні консультації в телефонному режимі. Також юристи можуть становити різні документи, позовні заяви або договору. Для старту в цій ніші буде потрібно близько 10-15 тис. Рублів на проведення рекламних кампаній.
 • Професійний бухоблік. Вкладень для старту і оренди приміщень взагалі ніяких не буде потрібно, однак бухгалтер-професіонал повинен регулярно відслідковувати зміни в законодавчій базі, а також володіти досконало різними програмами. Це дозволить складати для замовників звітну документацію і фінучет.

Як заробити рукоділлям на дому?

Необов’язково мати «круте» освіту, щоб відкрити прибутковий бізнес в домашніх умовах і стати затребуваним фахівцем, адже можна заробити на рукоділлі.

 • Чи вмієте працювати з деревом? Чудово! Значить, ви можете організувати свою справу будинку на виготовленні дерев’яних унікальних шкатулок. Ексклюзивні речі навіть з досить великою ціною із задоволенням купують прості покупці і справжні цінителі краси, тому, якщо ви любите такий напрямок в рукоділлі, як художнє різьблення, це може дуже швидко стати основним джерелом солідного доходу.
 • Торкаючись тематику художніх творів, слід згадати про виготовлення вітражних стекол. Дана ніша характеризується низькою конкуренцією і непоганим доходом. Це пов’язано з невеликою кількістю першокласних майстрів, які здатні створити справжній витвір мистецтва, за яке люди готові платити чималі гроші. Даний напрямок ще дуже довго буде затребуваним, і ви завжди будете забезпечені замовленнями.
 • Рукоділля не може не приносити прибуток, якщо річ або прикраса гідні похвали. Згадайте, з яким задоволенням ви носили теплі речі в дитинстві, пов’язані мамою або бабусею. Зараз майстринь не так вже й багато (зі зрозумілих причин), а ось цінителів якісних речей — мільйони. Придумайте свій особистий стиль, і потік замовлень не змусить себе довго чекати. Те ж стосується швачок, які можуть і хочуть робити якісний одяг. Відкривати ательє зовсім не обов’язково, проте такий бізнес в домашніх умовах принесе не тільки дохід, а й задоволення. Для заробітку на рукоділлі будуть потрібні вкладення для придбання професійного швейного обладнання.
 • Біжутерія ручної роботи. Завжди і у всі часи на даний вид діяльності був і буде величезний попит. Це очевидно, оскільки модниць, які бажають носити ексклюзивні речі, з кожним роком стає все більше. Зробіть своє ім’я брендом (чим ви гірші Сваровскі?) І розвивайтеся в даному напрямку, вкладаючи в кожен виріб родзинку і індивідуальність. Витрати на даний вид діяльності будуть невеликими (професійний інструмент, витратні матеріали).

Прибутковий бізнес в мережі інтернет

На сьогоднішній день інтернет дозволяє кожній людині не тільки відшукати будь-яку інформацію, але і створити прибутковий бізнес в домашніх умовах з мінімальними вкладеннями. Розглянемо найбільш прибуткові види діяльності, які вже встигли себе зарекомендувати.

 • Написання унікальних текстів — копірайтинг (рерайтинг). Якщо ви вмієте красиво і грамотно викладати свої думки, то статейний бізнес припаде до душі. Що може бути краще роботи на самого себе в затишних домашніх умовах? Від вас буде потрібно посидючість і старанне виконання технічних завдань замовника. Вкладень для заробітку не буде потрібно взагалі. Спочатку можна пробувати свої сили на біржах контенту, а коли ви окріпнете як автор, то свої послуги можна буде пропонувати за гідною ціною (біржі віддаленої роботи, дошки оголошень, форуми, інше).
 • Соціальні мережі. Про різноманітність отримання доходу в соціальних мережах можна писати нескінченно. Це заробіток на Ютубі (найбільшому відеохостингу від Google), просування партнерських посилань на товари та послуги в паблік, робота в сервісах активної реклами, отримання винагород за скачування і установку програм для Андроїд для заробітку грошей і багато іншого.
 • Web-мастеринг. Якщо ви володієте програмуванням і можете створювати сайти, то на цьому можна заробити пристойні гроші. Послуги веб-майстри на сьогоднішній день одні з найбільш високооплачуваних. Наприклад, створення landingpage може обійтися замовнику від 15 до 50 тис. Рублів, а розробка інформаційного або розважального порталу може коштувати 50-100 (і більше) тис.
 • Бінарні опціони, ринок цінних паперів, Forex. Залежно від умов, трейдер може заробляти солідні гроші, проте даний вид діяльності вимагає великої підготовки людини (аналітика, робота зі спеціальним софтом, стратегії, інше). Тому, перш ніж зайнятися трейдингом, необхідно довго вчитися у справжніх профі. Виведення коштів з IQ option, Olymp Trade і інших брокерів здійснюється через електронні платіжні системи, в яких необхідно мати зареєстровані акаунти і банківські картки.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Яку б нішу для своєї діяльності ви б не вибрали, слід пам’ятати, що доведеться зіткнутися з проблемою конкуренції. Тому, перш ніж зайнятися бізнесом в домашніх умовах з додатками або без, потрібно знайти таку справу, яке буде приносити справжнє задоволення, і ви будете в ньому профі.

Ссылка на основную публикацию