Хоум Кредит — оформити кредитну карту, онлайн-заявка

Чи багато сучасних банків використовують в своїй роботі онлайн-сервіси віддаленого обслуговування клієнтів? Достатньо багато. Більшість з них впроваджують подібні платформи для того, щоб клієнти могли подати онлайн-заявку на кредит в банку Відкриття, Хоум Кредит, СКБ і багатьох інших. Актуально і використання інтернет-банків, які дозволяють не тільки оформляти послуги банків, а й самостійно виробляти деякі операції зі своїми рахунками. Крім того, в інтернеті можна зробити розрахунок платежів по кредитній карті Ощадбанку або будь-якого іншого фінансової установи.

Кредитна карта банку Хоум Кредит — онлайн-заявка

Банк Хоум Кредит сьогодні надає цілий спектр можливих банківських послуг в Росії. Він є одним з найпрогресивніших на сьогоднішній день, тому про те, як оформити кредит онлайн в банку Хоум Кредит, можна дізнатися на сайті і по телефону гарячої лінії.

Умови надання кредитної картки

Мінімальна процентна ставка по кредитній карті, яку можна отримати в банку Хоум Кредит, становить 29,9% річних. Варто врахувати, що розраховується фактична ставка в індивідуальному порядку для кожного клієнта, як і кредитний ліміт, максимум якого може скласти 300 тисяч рублів. Для будь-якої карти є встановлений пільговий період до 51 дня. Комісія за зняття готівки — 4,9% від затребуваної суми (але не менше 399 рублів). Оплата покупок виробляється без комісії.

Оформлення заявки на кредитну карту

Сайт комерційного банку Хоум Кредит може дати відповіді практично на всі питання, що стосуються його продуктів. В тому числі тут можна дізнатися про те, як оплатити кредит банку Хоум Кредит. Для нових та постійних клієнтів є можливість оформити онлайн-заявку на кредитну карту банку. Для цього необхідно заповнити коротку анкету, перейшовши в пункт меню «Онлайн-заявка», вказавши контактні і паспортні дані, відомості про місце роботи і доходи. У разі схвалення банк перешле кредитну карту поштою на зазначену адресу. Оформлення та відправка кредитної картки здійснюються безкоштовно. Перевипуск обійдеться в 200 рублів.

Як поповнити кредитну карту?

Оплатити кредит по карті банку Хоум Кредит можна будь-яким зручним способом — банківським переказом, поповненням рахунку через банкомат або електронний гаманець, перекладом з іншої картки, переведенням в інтернет-банку. Виставлення рахунку по кредиту можна отримувати по e-mail.

Порада: підключення інтернет-банку і мобільного банку може заощадити час власника картки і створити зручності для отримання інформації та оплати кредиту.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Як отримати кредит від банку Хоум кредит, зробити переклад з карти на карту, повернути страховку по кредиту в банку Хоум Кредит — все це можна дізнатися з глобальної мережі інтернет. Але з її допомогою можна не тільки отримати необхідну інформацію. Ресурси сайту комерційного банку Хоум Кредит надають можливість оформити навіть кредитну карту не виходячи з дому. Варто зазначити, що така кредитна карта буде не менш зручна і вигідна, ніж карта будь-якого іншого банку. А сам банк завжди готовий надавати інформаційну підтримку своїм клієнтам і надавати сервіс самообслуговування для зручності користування його послугами.

Ссылка на основную публикацию