хайп — що це таке?

Щоб грамотно розподіляти свої гроші, потрібно постійно шукати нові джерела інвестування, правильно планувати активи — і по високоприбутковим проектам, і за програмами з низьким рівнем ризику. Останнім часом на російському інвестиційному ринку серед бажаючих отримати пасивний дохід набирають популярність хайпи.

Що таке хайп?

Хайп — це прибуткова інвестиційна програма. У Росії найчастіше хайпи представлені у вигляді високоприбуткових проектів, які приносять вкладнику прибуток за рахунок грошей, вкладених новим інвестором. Іншими словами, вони представляють собою шахрайські схеми, які за принципом своєї дії нагадують фінансові піраміди. Сьогодні це найчастіше інтернет-проекти, які працюють з електронною валютою.

Багато хайпи в момент свого розвитку можуть виплачувати високі відсотки за рахунок нових надходжень. Залучати велику кількість учасників вдається через позитивної репутації, яка створюється на основі виплачених грошей. Так вдається вкласти в hype нові фінансові активи і розвивати його. Але в один момент грошовий потік може призупинитися, і його не вистачить для виплати обіцяних внесків всім вкладникам. Після цього хайп закривається і виплати припиняються.

Незважаючи на такий ризик, багато інвесторів, які бажають виграти гроші прямо зараз, продовжують фінансувати подібні програми, усвідомлюючи всю небезпеку операції. Причина у високій прибутковості (як правило, 1-3% в день) і в тому, що не всі хайпи закінчують свою життєдіяльність швидко. Багато з них функціонують протягом 8-10 місяців, а за цей час можна поліпшити свій фінансовий стан і отримати високий дохід. Головне — вчасно вивести кошти. Тривалість hype залежить від цілей створення і вміння адмініструють органів його розкрутити.

За статистикою, дані програми найчастіше привертають до себе азартних людей, які бажають стати багатими і успішними. Сам процес інвестування нагадує казино, так як відсоток виграшу дійсно високий. Подібна гра (hype можна вважати своєрідною грою) при вдалому виборі дає можливість примножити свої гроші. Деякі не можуть зупинитися навіть при їх закритті і втрати своїх «кровних», продовжують шукати нові хайпи і залазять в борги, беруть кредити, так як можливість зірвати куш з кожним днем ??збільшується (у всякому разі, так обіцяють розробники).

Мета, яка лежить «на відстані витягнутої руки», атмосфера очікування, постійно змінюється картинка на екрані, що показує зростання ставки, роблять відмінну основу для залучення нових клієнтів. Існують щасливчики, які встигають отримати свої дивіденди і вивести гроші, але є і ті, хто програв, які не встигли цього зробити і втратили вкладені кошти.

Основні причини участі в hype:

 • висока швидкість, можливість заробити в максимально стислі терміни;
 • прибутковість проекту, що спонукає багатьох йти на ризик;
 • пасивність, так як від вкладника не потрібно щоденної роботи.

Класифікація hype-проектів

Як і в будь-яких інших видах інвестування, чим вище ризик хайпів, тим більше прибутковість. Виходячи зі ступеня прибутковості виділяють кілька їх видів.

низькодохідні хайпи

Дана категорія «життєздатна», може існувати кілька років, як і стартапи. Низькодохідних hype орієнтований на порівняно невисокий прибуток — 8-15% на місяць. Такий хайп успішно функціонує тривалий час за рахунок маскування під інвестиційний проект, яким експерти називають довірче управління без підтвердження своєї діяльності.

Низькодохідні хайпи складно відрізнити навіть від звичайних банківських депозитів. Вони не несуть великого ризику, іноді представляють собою реально існуючі програми не тільки за рахунок грошових нарахувань інших вкладників, а й груп фінансових трейдерів, опитаних букмекерів. При грамотній стратегії просування низькодохідні хайпи проживають 2-4 роки.

середньодохідний хайпи

У порівнянні з малоприбутковими проектами, дана група приносить велику прибутковість (16-60% на місяць), але живе менше. Характеризується грамотним адмініструванням, видаючи себе за програму трейдерів. У мережі найчастіше зустрічаються саме середньодохідний хайпи, при цьому щодня багато з них закриваються, навіть популярні проекти.

Високоприбуткові hype-проекти

Дана група є найбільш ризикований hype, але і рівень прибутковості перевищує 61% на місяць. Термін життя таких хайпів обчислюється тижнями, деякі з них можуть пропрацювати 3-5 днів. Але багато інвесторів, навіть реально оцінюючи ситуацію, продовжують ризикувати і вкладати в них гроші. Деяким навіть вдається зняти куш. Дані хайпи ще називають «фаст» через можливість отримати надприбуток і швидко закритися.

характеристика hype

Далеко не всі інвестори хочуть вкладати гроші в hype, вважаючи за краще торгівлю на біржі. Як же розпізнати їх серед інших програм? Розглянемо основні характеристики хайпів:

 • акцентування уваги на повернення грошей, стабільність, широку клієнтську базу;
 • обіцянку високого прибутку;
 • застосування неіснуючих об’єктів інвестування;
 • відсутність контактних даних, точних реквізитів (адреси, стаціонарні телефони);
 • відсутність ліцензій;
 • нечітка схема розподілу фінансових ресурсів;
 • розмиті пояснення, вказівка ??недостовірних фактів;
 • неясні або занадто складні формулювання, часте використання терміну «секретність»;
 • вказівка, що даний проект — унікальна можливість, якою завтра може не бути.

Як вибрати хайп?

Для вибору хайпа потрібно скласти стратегію інвестування, грунтуючись на диверсифікацію ризику.

Порада: не варто вкладати всі свої заощадження в hype, навіть якщо ви впевнені в ньому. Дані проекти дозволяють і багато заробити, і багато втратити.

Щоб вибрати надійний хайп, який дасть можливість дійсно збільшити розмір інвестицій, потрібно дотримуватися наступних правил:

 1. звертайте увагу на внутрішні дані — професійні хайпи, які будуть працювати не один місяць, мають звіти по надходженню фінансових активів, прозору інформацію про розробників;
 2. вибирайте хайпи з якісним дизайном, порівняно простим функціоналом;
 3. ознайомтеся з правилами на сайті — надійний hype обмежує максимальний поріг поповнень. Якщо сума нічим не обмежена, засновник хайпа може не впоратися з такими грошима і закрити його, забравши всі надходження;
 4. проаналізуйте відсоток — чим він нижчий, тим менше ризик несподіваного згортання хайпа, але не варто інвестувати в занадто низькі відсотки, так як сам hype є ризикованість;
 5. важливі технічні моменти — рівень захисту, на якому сервері розміщений;
 6. прочитайте думки інших вкладників, відгуки про Форекс клаб в Росії.

Заробити до закриття хайпа вдається далеко не кожному. Фахівці рекомендують «не заграють», виводити гроші з таких проектів у міру їх надходження.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Незважаючи на те що hype функціонує за принципом фінансової піраміди, в основі його створення перебуває абсолютно легальна можливість інвестувати і заробляти, правда, з високою часткою ризику. Якщо ви розглядаєте такі програми як джерело прибутку, вкладайте невеликі суми, швидко виводите зароблені гроші.

Ссылка на основную публикацию